JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Wpisz swoje pytanie…
Home > Świat Forda > O firmie > Zostań dealerem Forda
becoming a Ford dealer in the UK

Zostań Dealerem Forda

Zostań Dealerem Forda

W związku z rozwojem sieci dealerskiej firma Ford Polska Sp. z o.o., wyłączny importer samochodów marki Ford, poszukuje kandydatów (osób fizycznych i prawnych) zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

Zgłoszenia zawierające informacje o aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa oraz plan sytuacyjny wraz ze zdjęciami istniejącej lub proponowanej lokalizacji inwestycji prosimy przesyłać na adres:

Ford Polska sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa
Dział rozwoju sieci dealerskiej

Oraz równolegle na adres e-mail:
kandydat@ford.com

Kliknij na poniższy link, aby pobrać Formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy (PDF 526KB) 

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma Ford Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, 02-677 Warszawa, e-mail: kontakty@ford.com, tel.: +48 22 522 27 27. Ford Polska Sp. z o.o. razem z innymi podmiotami z grupy kapitałowej Ford Motor Company wyznaczyły wspólnego inspektora ochrony danych. Można się z nim skontaktować pod adresem: dpeurope@ford.com.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania z Państwem kontaktu w przypadku zainteresowania podjęciem współpracy. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane zgodnie z odpowiednimi okresami retencji i nie będą przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zgłoszenia zainteresowania współpracą z marką Ford. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia oraz do wniesienia sprzeciwu w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw zostały zawarte w naszej Polityce Prywatności.

Top