Home > Świat Forda > Oferty pracy
Working at Ford

Kariera w firmie Ford

Z nami osiągniesz więcej

Witaj w firmie Ford

Ford Motor Company to globalny lider branży motoryzacyjnej z siedzibą w Dearborn w stanie Michigan. Na całym świecie dysponuje 65 fabrykami i zatrudnia około 166 tysięcy pracowników, którzy zajmują się projektowaniem, produkcją, marketingiem, zakupem komponentów i sprzedażą.

Jako firma, zdajemy sobie sprawę z tego, że sukces działalności leży w rękach naszych pracowników. Dlatego każdego dnia kładziemy nacisk na ich kompetencje, zapewniając im możliwości rozwoju i kariery.

Nasza strategia względem pracowników zakłada pracę zespołową, uczy zarządzania, kreatywności, promuje wartości Forda oraz poprawia efektywność działania.

Zrób krok w stronę swojej kariery

Marzysz, żeby rozwijać swoje umiejętności w globalnej firmie, która gwarantuje możliwość osobistego i zawodowego rozwoju? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, w którym ludzie są szanowani i doceniani? Nie boisz się wyzwań i odpowiedzialności? Dołącz do nas.

  • Dyrektor Sprzedaży – Samochody Osobowe

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca i zarządzanie siecią autoryzowanych dilerów Forda
    • Tworzenie i wdrażanie całości strategii produktowej, programowej i sprzedaży samochodów osobowych w Polsce, prowadzenie działań wspierających realizację strategii biznesowej Spółki
    • Współtworzenie planów sprzedaży i odpowiedzialność za ich realizację
    • Optymalizacja procesów sprzedażowych
    • Bieżąca analiza rynku i działań konkurencji
    • Opracowywanie budżetów sprzedażowych i odpowiedzialność za ich realizację
    • Stawianie i rozliczanie celów podległym Pracownikom
    • Rozwój i odpowiedzialność za efektywność podległego zespołu sprzedaży
    • Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży
    • Współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia efektywności działań sprzedażowych
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w celu stworzenia i wdrożenia nowych kanałów sprzedaży
    • Czynny udział w tworzeniu, analizie i kontroli budżetów marketingowych
    • Współpraca z agencjami marketingowymi w zakresie tworzenie strategii komunikacji samochodów osobowych
    • Współpraca z Ford of Europe w zakresie sprzedaży samochodów osobowych
    • Udział w projektach centralnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej (min. 5 lat)
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Doświadczenie w negocjacjach handlowych poparte wynikami
    • Doświadczenie w zarządzaniu siecią dilerską i działań jakościowych
    • Doświadczenie w budowaniu strategii produktowej, marketingowej i sprzedażowej
    • Doświadczenie w pracy z centralą europejską
    • Umiejętność budowania długotrwałej relacji biznesowej i dbania o wizerunek firmy
    • Wiedza z obszarów analityki, e-sprzedaży oraz marketingu
    • Zaangażowanie, samodzielność i efektywność w działaniu
    • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów
    • Silna motywacja i zorientowanie na osiągnięcie założonych celów
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
    • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego i możliwości rozwoju kariery
    • Wpływ na politykę firmy oraz możliwość kreowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
    • Pakiet standardowo oferowanych pracownikom benefitów oraz samochód służbowy

    Zgłoszenie należy przesyłać na adres e-mail: praca@ford.com

    Klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji (PDF 227KB)

Top