Kuga

FORD KUGA OPONY - ROZMIARY I MONTAŻ

Staraliśmy się ułatwić znalezienie odpowiednich opon do modelu Ford Kuga. Najpierw zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozmiarach opon, który znajduje się po drugiej stronie. Następnie znajdź odpowiednie opony w poniższych tabelach. Wszystkie opublikowane ceny to sugerowane ceny detaliczne, które uwzględniają podatek VAT, wyważanie kół, standardowe zawory, montaż i utylizację. Dostępne są różne marki i ceny opon, które dzielimy na trzy kategorie: „Premium”, „Średnia” i „Ekonomiczna”.

KATEGORIE I MARKI OPON

W celu ułatwienia wyboru nasze produkty podzielono na trzy kategorie: „Premium”, „Średnia” i „Ekonomiczna”.

Oferta Premium obejmuje opony następujących marek: Continental, Michelin, Bridgestone, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Nokian i Hankook.

Do marek opon z oferty klasy średniej: Semperit, Uniroyal, Firestone, BFGoodrich i Fulda.

Natomiast marki z naszej oferty klasy ekonomicznej to: Barum, Dębica i Sava.

Wszystkie opublikowane zalecane ceny detaliczne obejmują podatek VAT, wyważanie kół, standardowe zawory, montaż i utylizację. Usługa montażu opon może być dostarczona z bezpłatną usługą Ford Video Check, a wszystkie prace są wykonywane przez przeszkolonych mechaników Forda.

INFORMACJE O CENACH OPON

 

Rozmiar

Indeks nośności

Indeks prędkości

Cena brutto
za 1 szt.
z montażem

Cena brutto
za komplet
(4 szt.) z montażem

Opona

Marka

Ford Kuga > 2019
   
225/65 R17 102 H 470 PLN
1880 PLN opona klasy średniej FULDA
225/65 R17 

102 H 482 PLN
1928 PLN opona klasy średniej Uniroyal
Ford Kuga <= 2019 
   
235/55 R17 99 V 545 PLN 2180 PLN opona klasy średniej Uniroyal
235/55 R17 103 Y 520 PLN 2080 PLN opona klasy średniej FULDA
next
prev

Oferta ważna do 31 września 2024 roku lub do wyczerpania zapasów. 

Od dnia 1 maja 2021 weszły nowe przepisy dotyczące wymogu pokazywania etykiety w przypadku oferty konkretnej opony.
Poniżej znajdują się do wglądu etykiety do opon.

Pobierz etykiety opon:

 Fulda (PDF 77KB), Fulda (PDF 79KB)
 Uniroyal (PDF 79KB), Uniroyal (PDF 78KB)

 

OPONY KLASY EKONOMICZNEJ

Każdy kierowca potrzebuje wysokiej jakości opon, które nigdy nie zawiodą. Jeśli ponadto szukasz czegoś, co nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu, mamy dla Ciebie odpowiednią gamę opon. Codzienne dojazdy generują koszty, a jeśli jeździsz bardzo dużo, być może nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie opony najwyższej klasy. Nie musisz jednak rezygnować z dobrych osiągów. Ford zaleca stosowanie wyłącznie opon, dzięki którym kierowcy mają poczucie pewności, a ich pojazdy zachowują wytrzymałość.

OPONY ŚREDNIEJ KLASY

Wybierz opony ze średniej półki, a na pewno znajdziesz opcję o korzystnym stosunku jakości do ceny, która sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Choć nie zawsze będą w nich stosowane najnowsze technologie, każdy produkt w naszym segmencie opon średniej klasy będzie idealny dla kierowców, którzy potrzebują trwałości i komfortu, ale nie chcą przepłacać. Dla kierowców, którzy na co dzień dużo jeżdżą, jest to niezawodna opcja zapewniająca jakość.

OPONY PREMIUM

Zainwestuj w jakość wrażeń z jazdy, płacąc więcej za opony z naszej oferty Premium. Wieloletnie i szeroko zakrojone programy badań naukowych i rozwoju zapewniają kierowcom najwyższą jakość składu mieszanki, rzeźby bieżnika oraz ogólnej trwałości opony. Przy każdej pogodzie, podczas pokonywania zakrętów i hamowania, gdy poczujesz dobrą przyczepność na drodze, przypomnisz sobie, że inwestowanie w najlepsze opcje to zawsze dobra decyzja.

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej