Focus tyres

FORD FOCUS OPONY - ROZMIARY I MONTAŻ

Staraliśmy się ułatwić znalezienie odpowiednich opon do modelu Ford Focus. Najpierw zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozmiarach opon, który znajduje się po drugiej stronie. Następnie znajdź odpowiednie opony w poniższych tabelach. Wszystkie opublikowane ceny to sugerowane ceny detaliczne, które uwzględniają podatek VAT, wyważanie kół, standardowe zawory, montaż i utylizację. Dostępne są różne marki i ceny opon, które dzielimy na trzy kategorie: „Premium”, „Średnia” i „Ekonomiczna”.

KATEGORIE I MARKI OPON

W celu ułatwienia wyboru nasze produkty podzielono na trzy kategorie: „Premium”, „Średnia” i „Ekonomiczna”.

Oferta Premium obejmuje opony następujących marek: Continental, Michelin, Bridgestone, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Nokian i Hankook.

Do marek opon z oferty klasy średniej: Semperit, Uniroyal, Firestone, BFGoodrich i Fulda.

Natomiast marki z naszej oferty klasy ekonomicznej to: Barum, Dębica i Sava.

Wszystkie opublikowane zalecane ceny detaliczne obejmują podatek VAT, wyważanie kół, standardowe zawory, montaż i utylizację. Usługa montażu opon może być dostarczona z bezpłatną usługą Ford Video Check, a wszystkie prace są wykonywane przez przeszkolonych mechaników Forda.

INFORMACJE O CENACH OPON

 

Rozmiar

Indeks nośności

Indeks prędkości

Cena brutto
za 1 szt.
z montażem

Cena brutto
za komplet
(4 szt.) z montażem

Opona

Marka

Ford Focus > 2018
205/60 R16 92 V 454 PLN
1816 PLN opona klasy średniej Fulda
205/60 R16

92 V 499 PLN 1996 PLN opona klasy średniej Uniroyal
next
prev

Od dnia 1 maja 2021 weszły nowe przepisy dotyczące wymogu pokazywania etykiety w przypadku oferty konkretnej opony.
Poniżej znajdują się do wglądu etykiety do opon.

Pobierz etykiety opon: Fulda (PDF 79KB) Uniroyal (PDF 79KB)

OPONY KLASY EKONOMICZNEJ

Każdy kierowca potrzebuje wysokiej jakości opon, które nigdy nie zawiodą. Jeśli ponadto szukasz czegoś, co nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu, mamy dla Ciebie odpowiednią gamę opon. Codzienne dojazdy generują koszty, a jeśli jeździsz bardzo dużo, być może nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie opony najwyższej klasy. Nie musisz jednak rezygnować z dobrych osiągów. Ford zaleca stosowanie wyłącznie opon, dzięki którym kierowcy mają poczucie pewności, a ich pojazdy zachowują wytrzymałość.

OPONY ŚREDNIEJ KLASY

Wybierz opony ze średniej półki, a na pewno znajdziesz opcję o korzystnym stosunku jakości do ceny, która sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Choć nie zawsze będą w nich stosowane najnowsze technologie, każdy produkt w naszym segmencie opon średniej klasy będzie idealny dla kierowców, którzy potrzebują trwałości i komfortu, ale nie chcą przepłacać. Dla kierowców, którzy na co dzień dużo jeżdżą, jest to niezawodna opcja zapewniająca jakość.

OPONY PREMIUM

Zainwestuj w jakość wrażeń z jazdy, płacąc więcej za opony z naszej oferty Premium. Wieloletnie i szeroko zakrojone programy badań naukowych i rozwoju zapewniają kierowcom najwyższą jakość składu mieszanki, rzeźby bieżnika oraz ogólnej trwałości opony. Przy każdej pogodzie, podczas pokonywania zakrętów i hamowania, gdy poczujesz dobrą przyczepność na drodze, przypomnisz sobie, że inwestowanie w najlepsze opcje to zawsze dobra decyzja.

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej