Home > Osobowe > MUSTANG > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Ciesz się każdą chwilą

Nowy Ford Mustang został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i najwyższą przyjemność z jazdy.

Klucz do świata wzajemnych połączeń

Po raz pierwszy Ford Mustang jest dostępny z modemem FordPass Connect. Oferuje on wiele przydatnych funkcji, w tym dostęp do WiFi 4G LTEWi-Fi - Punkt dostępu nawet dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu drogowym4 przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu.

Ford SYNC with FordPass Connect detail
Ford SYNC interior display

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja tego systemu. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze i można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8’’ ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest niezwykle proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Nastrojowe oświetlenie wnętrza

Oświetlenie wnętrza odpowiednie do stylu, gustu i nastroju.

W nowym Fordzie Mustang można wybrać kolor podświetlenia tablicy rozdzielczej oraz elementów kabiny jak schowki w drzwiach, miejsca na kubki oraz nogi pasażera siedzącego z przodu.

MyColour display panel
Ford Mustang My Mode switch close up

Tryb MyMode. Twój Mustang - Twoje zasady.

Tryb MyMode umożliwia zapisanie ulubionych ustawień, w tym preferencji dotyczących pracy systemu ESC, układu kierowniczego czy nawet brzmienie silnika.

Podgrzewane                        i wentylowane przednie fotele

Będące elementem pakietów Premium pokryte skórą przednie fotele są podgrzewane oraz wentylowane i można je regulować elektrycznie                    w sześciu kierunkach (nie dotyczy foteli Recaro).

New Ford Mustang front interior
Top