FORD MUSTANG MACH-E GT

Elektryczny Mustang Mach-E GT gwarantuje zniewalające osiągi i charakter legendarnego sportowego Mustanga. Dwusilnikowy układ napędowy o mocy 487 KM przenosi do 860 NmGT Torque maksymalnego momentu obrotowego niezależnie na przednią i tylną oś, co zapewnia doskonałe prowadzenie i przyspieszenie w 3,7 sekundy do 100 km/h.

PERFEKCYJNY POD KAŻDYM KĄTEM

The New Mustant Mach-E GT
New Ford Mustang Mach-E GT, driving along a road, lake in the background

NAJLEPSZE PRZYSPIESZENIE WŚRÓD ELEKTRYKÓW

W pełni elektryczny, 487-konny Mustang Mach-E GT z napędem na cztery koła gwarantuje  przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundyCX727 GT Model Acceleration, co czyni go liderem wśród konkurentów z tego segmentu. 

Za doskonałe prowadzenie odpowiada zawieszenie adaptacyjne MagneRide, a za efektywność hamowania układ hamulcowy Brembo. Do dyspozycji kierowcy jest kilka trybów jazdy – w tym specjalny Untamed Plus do jazdy na torze.

SPORTOWY CHARAKTER. ESKCYTUJĄCY DESIGN. 

Sportowy charakter Forda Mustanga Mach-E GT podkreśla wyjątkowy pakiet stylizacyjny nadwozia, który uwzględnia przedni zderzak, przedni grill, tylny zderzak w stylizacji GT oraz osłony nadkoli lakierowane w kolorze nadwozia.  Unikalności dodają również ekskluzywne kolory nadwozia dotępne wyłączenie dla wersji GT  - Grabber Blue i Cyber Orange.

Wnętrze Mustanga Mach-E GT dzięki dodatkom stylizacyjnym czy fotelom Ford Performance emanuje sportową elegancją oraz zapewnia komfort podróżowania.  

New Ford Mustang Mach-E GT, lake and mountains in the background
Wireless phone charging and central display console

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ I PEŁNA KONTROLA

Ford Mustang Mach-E GT to nie tylko imponujące osiągi, to również zaawansowana  technologia łączności, dzięki której samochód nieustannie ewoluuje i lepiej służy kierowcy. Mustang Mach-E GT wyposażony jest w modem 4G umożliwiający bezpieczne i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania systemu SYNC® 4A i innych technologii dbających o komfort i wysoką jakość podróży. Większość z nich jest instalowana automatycznie dzięki stałemu połączeniu z chmurą. 

Dodatkowo system komunikacji i rozrywki nowej generacji SYNC 4A, wykorzystuje możliwość maszynowego uczenia się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy i tworzy spersonalizowane sugestie np. dotyczące trasy przejazdu. 

ŁADOWANIE I ZASIĘG

Ford Mustang Mach-E GT zapewnia imponujący zasięg do 490 km*** bez emisyjnej jazdy. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozwiązań ładowania w domu oraz łatwemu dostępowi do szybko rozwijającej się publicznej sieci ładowania w całej Europie, jazda Fordem Mustangiem Mach-E GT to gwarancja bezstresowej podróży. 

Zalecaną metodą ładowania dla Forda Mustanga Mach-E GT jest ładowarka Ford Connected Wallbox. Czas ładowania baterii od 10% do 80% pojemności ładowarką Ford Connected Wallbox o mocy 11 kW wynosi ok. 7.5 godziny. Dostępne ładowarki można znaleźć na stronie  www.akcesoria-ford.pl. Ładowarkę wraz z kompleksową usługą montażu możesz zamówić u swojego dealera Forda.

Man connecting charger to New Ford Mach-E GT
Ford Mustang Mach-E GT driving through tunnel

PERFORMANCE

Przyśpieszenie w 3.7 sekundy do 100 km/hCX727 GT Model Acceleration

487 KM

Moment obrotowy 860 NmGT Torque

Ford Mustang Mach-E GT showing Brembo brakes

HAMULCE WYCZYNOWE BREMBO™

Wysoką skuteczność hamowania Mustanga Mach-E GT gwarantuje układ hamulcowy Brembo. 19-calowe wentylowane tarcze przednie posiadają charakterystyczne czerwone zaciski.

TRYB JAZDY UNTAMED PLUS

Tryb Untamed Plus dostępny jest wyłącznie w wersji GT Mustanga Mach-E. Jest to specjalny tryb dedykowany do jazy na torze podkreślający sportowy charakter jazdy. 

Ford Mustang Mach-E GT interior cockpit view from passenger side
Magneride damping system graphic

ZAWIESZENIE ADAPTACYJNE MAGNERIDE™

Adaptacyjny system zawieszenia MagneRide monitoruje i dostosowuje swoją charakterystykę 1 000 razy na sekundę, zapewniając niezrównaną stabilność, komfort i kontrolę nad samochodem praktycznie w każdych warunkach.

A smartphone charging in a Ford vehicle

ŁĄCZNOŚĆ

All-New Ford Mustang Mach-E interior with steering wheel and Next Generation Ford SYNC screen

SYNC 4A

W Mustangu Mach-E debiutuje system komunikacji i rozrywki nowej generacji – SYNC 4A z eleganckim 15.5-calowym ekranem dotykowym i nowoczesnym interfejsem. System wykorzystuje możliwość maszynowego uczenia się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy. Co więcej, wykorzystując połączenie z chmurą Mustang Mach-E jest stale udoskonalany, dzięki bezprzewodowym aktualizacjom systemu. System wprowadza także kompatybilność bezprzewodową z aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto i AppLink ze smartfonów i urządzeń mobilnych.

Driver using the SYNC 4 touchscreen in an All-New Ford Mustang Mach-E

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA FORD POWER-UP

Ford Mustang Mach-E został zaprojektowany tak, aby nieustannie ewoluować i lepiej służyć kierowcy. To zasługa bezpiecznych i bezprzewodowych aktualizacji Ford Power-Up, które podnoszą użyteczność systemu SYNC® 4A czy technologii dbających o komfort i wysoką jakość podróży. Większość z nich jest instalowana automatycznie dzięki stałemu połączeniu z chmurą. Większe aktualizacje można instalować za pośrednictwem Wi-Fi w dogodnym dla kierowcy czasie.

Man using FordPass App on phone

FORDPASS

Sparuj FordPass Connect ze swoim smartfonem za pomocą aplikacji FordPass, aby zyskać jeszcze więcej innowacyjnych funkcji. Jakich? Za pomocą telefonu zlokalizujesz, zamkniesz i otworzysz swój samochód, sprawdzisz poziom naładowania i zasięg, ciśnienie w oponach, a także stan techniczny. Co więcej, na swoim smartfonie możesz wyznaczyć cel podróży, a następnie przesłać go bezpośrednio do nawigacji samochodu.

Ford Mustang Mach-E GT in motion profile view

DESIGN

Ford Mustang Mach-E GT front view while charging

ŁADOWANIE

DO 490 KM NA JEDNYM ŁADOWANIU

Mustang Mach-E GT oferuje takie same możliwości i technologie ładowania co wersja Mach-E – w tym dostęp do sieci ładowania BlueOval™ Charge Network. Jest on również wyposażony w kable dedykowane ładowaniu pojazdu na innych publicznych stacjach ładowania oraz w domu.

Ładowanie

Man connecting charger to New Ford Mach-E GT
Ford Connected Wallbox installed on a building

DOMOWY PUNKT ŁADOWANIA

Ładowanie samochodu w domu jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć pojazd do domowego gniazdka elektrycznego 230V za pomocą uniwersalnego kabla do ładowania dostarczonego wraz z samochodem. Możesz również skorzystać z ładowarki Ford Connected Wallbox [do 11 kW], która zapewnia większą wygodę i znacząco skraca czas ładowania.

A man charging an all-new Ford Mustang Mach-E

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Stając się właścicielem Mustanga Mach-E, wraz z samochodem otrzymujesz kartę identyfikacyjną dającą dostęp do jednej z największych sieci ładowania w Europie - Blue Oval® Charge Network - ponad 300 stacji ładowania, w tym szybkie ładowarki IONITY. Dzięki karcie identyfikacyjnej ładowanie na stacjach w sieci BlueOval™ Charge Network jest niezwykle proste. Karta pozwala na szybką identyfikację odbiorcy, odblokowanie ładowarki oraz automatyczne obciążenie kosztami ładowania. Aktywuj kartę na okres próbny z darmowym abonamentem za korzystanie z sieci i przekonaj się jak wygodnie możesz naładować swój samochód.

A woman charging an all-new Ford Mustang Mach-E at an IONITY charging station

SIEĆ ŁADOWANIA IONITY

Sieć IONITY to najszybsza droga do naładowania Twojego Mustanga Mach-E na terenie całej Europy. Ładowarki prądu stałego o dużej mocy [150 kW] umożliwiają doładowanie baterii na kolejne 93 km w zaledwie 10 minut.  Idealnie sprawdzają się w przypadku krótkich postojów na autostradzie. Ford jest współzałożycielem IONITY. Do 2025 roku sieć IONITY ma oferować ponad 7 000 stacji w całej Europie.

WYBIERZ SWOJEGO FORDA MUSTANGA
MACH-E

Porównaj wersje

 • RWD
  AWD
  GT
  DANE TECHNICZNE  MACH-E MACH-E PREMIUM RWD/AWD MACH-E GT

  POJEMNOŚĆ BATERII (KWH)

       

  ZWIĘKSZONA POJEMNOŚĆ (ER)

  98 kWh 98 kWh 98 kWh

  STANDARDOWA BATERIA (SR)

  75 kWh 75 kWh  

  UŻYTECZNA POJEMNOŚĆ BATERII (KWH)

       

  ZWIĘKSZONA POJEMNOŚĆ

  91 kWh 91 kWh 91 kWh

  STANDARDOWA BATERIA

  70 kWh 70 kWh  
  ZASIĘG (KM)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  600 km 600 km / 550 km 490 km

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  440 km 440 km / 400 km  
  UKŁAD NAPĘDOWY  Napęd na tylne koła (RWD) Napęd na tylne koła (RWD) / Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD)
  MAKSYMALNA MOC (kW/KM)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  216 / 294 216/294 / 285/351 358 / 487

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  198 / 269 198 / 269  
  MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY (Nm) 430 Nm 430 Nm / 580 Nm 860 NmGT Torque
  PRZYSPIESZENIE (0-100 km/h)(START LOTNY)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  6.2 sekundyCX727 Rolling Start 6.2 sek / 5.1 sekCX727 Rolling Start 3.7 sekundyCX727 Rolling Start

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  6.1 sekundyCX727 Rolling Start 6.1 sek / 5.6 sekCX727 Rolling Start  
  PRZYSPIESZENIE (0-100 km/h)(START ZATRZYMANY)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  7.0 sekundyCX727 Stationary Start 7 sek / 5.8 sekCX727 Stationary Start 4.4 sekundyCX727 Stationary Start

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  6.9 sekundyCX727 Stationary Start 6.9 sek / 6.3 sekCX727 Stationary Start  
  MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ (km/h) 180 km/h 180 km/h 200 km/h
  MAKSYMALNA MOC ŁADOWANIA SZYBKĄ ŁADOWARKĄ DC (PRĄD STAŁY) (kW)       

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  150 kW 150 kW 150 kW

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  115 kW 115 kW  
  WSPÓŁCZYNNIK ŁADOWANIA SZYBKĄ ŁADOWARKĄ (KM/10MIN)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI

  119 km/10min 119 km/10min / 107 km/10min 99 km/10min

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ

  91 km/10min 91 km/10min / 85 km/10min  
  CAŁKOWITY CZAS ŁADOWANIA SZYBKĄ ŁADOWARKĄ DC (PRĄD STAŁY) (10-80%)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  45 minut 45 minut 45 minut

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  38 minut 38 minut  
  STYLIZACJA MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
  OPCJE KOLORYSTYCZNE 8 8 8

  PANORAMICZNY DACH

  CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  FELGI 18-calowe felgi aluminiowe  19-calowe felgi aluminiowe  20-calowe felgi aluminiowe 
  CZERWONE ZACISKI HAMULCOWE X X X
  PRZEDNIE REFLEKTORY PROJEKCYJNE LED    X X
  PRZEDNIE REFLEKTORY LED X X X
  TYLNE ŚWIATŁA LED X X X
  LUSTERKA BOCZNE Z LAMPKAMI OŚWIETLAJĄCYMI PODŁOŻE Z PROJEKCJĄ LOGO „MUSTANG” X X X
  ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA BOCZNE CX727 Extended Range Only X X
  TAPICERKA

  Tapicerka skórzana ze skóry ekologicznej Sensico

  Tapicerka skórzana ze skóry ekologicznej, perforowanej Sensico z czerwonymi przeszyciami

  Tapicerka częściowo skórzana ze skóry ekologicznej Sensico

  PRZEDNIE FOTELE REGULOWANE ELEKTRYCZNIE W 8 PŁASZCZYZNACH, Z FUNKCJĄ PAMIĘCI CX727 Extended Range Only X X
  PODGRZEWANE PRZEDNIE FOTELE X X X
  TECHNOLOGIA MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
  BOCZNE DRZWI Z FUNKCJĄ E-LATCH X X X
  SYSTEM B&O ZAWIERAJĄCY 10 GŁOŚNIKÓW  XCX727 Extended Range Only X X
  10,2-CALOWY WYŚWIETLACZ DESKI ROZDZIELCZEJ X X X
  15,5-CALOWY KOLOROWY EKRAN DOTYKOWY X X X
  FORD SYNC 4A Z NAWIGACJĄ I STEROWANIEM GŁOSOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO SIECI WIFI X X X
  FORDPASS CONNECT X X X
  BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA X X X
  KAMERA 360 STOPNI CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  AUTOMATYCZNIE OTWIERANA TYLNA KLAPA CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  INTELIGENTNY TEMPOMAT ADAPTACYJNY X X X
  POJEMNOŚĆ I WYMIARY MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
  WYSOKOŚĆ 1624 mm 1624 mm 1624 mm
  SZEROKOŚĆ 1881 mm 1881 mm 1881 mm
  DŁUGOŚĆ 4713 mm 4713 mm 4713 mm
  SIEDZENIA 5 5 5
  POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (do dachu, przy złożonych tylnych siedzeniach) 1420 litrów 1420 litrów 1420 litrów
  POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (do dachu, z podniesionymi tylnymi siedzeniami) 402 litrów 402 litrów 402 litrów
  PRZEDNI BAGAŻNIK 100 litrów 100 litrów 100 litrów
  MOŻLIWOŚĆ HOLOWANIA (Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI)  1000 kg 1000 kg 1000 kg
  MOŻLIWOŚĆ HOLOWANIA (ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ)    750 kg   750 kg   b.d
  OBCIĄŻENIE DACHU (STANDARDOWY) 75 kg 75 kg 75 kg
  OBCIĄŻENIE DACHU (PANORAMICZNY) 65 kg 65 kg 65 kg
  PAKIETY WYPOSAŻENIA MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
         
  PAKIET TECHNOLOGY PLUS XGT panorama XGT panorama  
  next
  prev

Masz pytania na temat Mustanga Mach-E?