Mustang Mach-E® Rally

Close

Oto nowy Mustang Mach-E® Rally. Mustang®, który wjeżdża na nieznane mu dotąd szutrowe drogi.

 

To najszybciej przyspieszający Mustang Mach-E®, który wyróżnia się drapieżną stylistyką inspirowaną rajdami i oferuje szereg udoskonaleń. Stworzony na szuter i nieutwardzone nawierzchnie. Dostępny w Europie w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

 

Obejrzyj go z bliska dzięki interaktywnej prezentacji 360°. A następnie skonfiguruj idealny dla siebie model online.

Ford Mustang Mach-E Rally alloy wheel

Gotowy do rajdu

19-calowe obręcze kół w kolorze Gloss White, inspirowane bogatym rajdowym dziedzictwem Forda. Do tego zmodyfikowane zaciski hamulcowe Brembo™, rajdowe chlapacze i ochronna powłoka nadwozia.

Mustang Mach-E Rally plugged in

Elektryzujące osiągi

Gotowy na wszystko dzięki maksymalnej mocy sięgającej nawet 487 KM. Do tego bateria o zwiększonej pojemności zapewniająca zasięg do 510 km na pełnym naładowaniuDotyczy Mustanga Mach-E Rally, a szybkie ładowanie 10-80% trwa zaledwie 37 minutMach-E Rally Home Charging.

Legenda w rajdowym stylu

Mustang Mach-E Rally from the front, parked in the woods.

Wybierz swój styl

Dostępny w kolorach Grabber Blue, Absolute Black, Eruption Green, Star White, Glacier Grey i w wyjątkowym odcieniu Grabber Yellow oraz z opcjonalnymi, ozdobnymi pasami.

* Dotyczy modelu Mustang Mach-E Rally z napędem na wszystkie koła i w pełni naładowaną baterią o zwiększonej pojemności. Szacunkowy zasięg mierzony zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Pojazdów Lekkich (WLTP). Przedstawione wartości służą do celów porównawczych i powinny być zestawiane wyłącznie z innymi pojazdami testowanymi według tych samych procedur technicznych. Rzeczywisty zasięg zależy od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl jazdy, stan pojazdu, a także wiek i temperatura baterii litowo-jonowej. Zasięg wg WLTP nawet do 510 km odzwierciedla mieszany cykl jazdy, a zasięg 409 km odzwierciedla jazdę po autostradzie Próbę przeprowadzono w kontrolowanych warunkach przy temperaturze otoczenia 23°C i bez obciążenia klimatyzacją czy elektroniką.