All-New Ford Mustang Mach-E interior with the steering wheel and Next Generation SYNC screen

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI MUSTANGA MACH-E

Od zaawansowanych technologii wspomagających kierowcę po innowacyjne systemy łączności i budzący emocje elektryzujący design, Ford Mustang Mach-E zapewnia wspaniały komfort i wyjątkowe doznania z jazdy.

Do jego stylowego wnętrza wejdziesz za pomocą inteligentnego, bezkluczykowego systemu E-Latch. Odkryjesz w nim szereg zaawansowanych technologii, które zmienią Twój sposób patrzenia na motoryzację. Przykład? Intuicyjny system One Pedal Drive zapewniający płynną i wygodną jazdę, trzy tryby jazdy dostrajające charakterystykę auta do warunków czy systemy zapewniające Ci łączność i niezwykłą interakcję z samochodem: FordPass Connect i Ford SYNC 4A.

All-New Ford Mustang Mach-E driving past modern illuminated building at night

PROWADZENIE

TRYBY JAZDY

Ford Mustang Mach-E może dostosować się do Twojego nastroju, stylu jazdy i warunków drogowych. Wszystko dzięki trzem unikalnym trybom jazdy do wyboru: Active, Whisper i Untamed. Każdy z nich zapewnia własny dźwięk silnika i kolor oświetlenia kabiny, a nawet ustawienia pracy poszczególnych układów. Mustang Mach-E w wersji GT dodatkowo oferuje specjalny tryb Untamed Plus dedykowany do jazdy na torze.

All-New Ford MustaFord Mustang Mach-E GT Magneride suspension graphing Mach-E interior with steering wheel and Next Generation Ford SYNC screen

ZAWIESZENIE ADAPTACYJNE MAGNERIDE™

Adaptacyjny system zawieszenia MagneRide monitoruje i dostosowuje swoją charakterystykę 1 000 razy na sekundę, zapewniając niezrównaną stabilność, komfort i kontrolę nad samochodem praktycznie w każdych warunkach.

JAZDA KONTROLOWANA ZA POMOCĄ JEDNEGO PEDAŁU

Mustang Mach-E to zaawansowany technologicznie, w pełni elektryczny SUV wyposażony w technologie służące wygodnej i przyjemnej jeździe.

System One Pedal Drive (jazda kontrolowana za pomocą jednego pedału) to innowacyjna technologia, która umożliwia płynne i swobodne przyspieszanie i hamowanie przy użyciu tylko pedału przyspieszenia. 

Wystarczy zdjąć nogę z gazu, a system zacznie aktywnie i płynnie spowalniać samochód oraz włączy układ hamowania regeneracyjnego.  Energia zwykle tracona podczas hamowania, jest odzyskiwana i wykorzystywana do ładowanie baterii. System One Pedal Drive to doskonały wybór do codziennej jazdy. Użycie pedału hamulca wymagane jest tylko w sytuacjach nagłego hamowania lub zjazdu ze wzniesienia.  

All-New Ford Mustang Mach-E driving behind a car using the Adaptive Cruise Control to maintain a pre-set distance

ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Inteligentny adaptacyjny tempomat z funkcją Stop&Go automatycznie dostosowuje prędkość do poprzedzającego pojazdu, jednocześnie utrzymując od niego bezpieczną zadaną odległość. System wykorzystuje dane z kamer i czujników, aby dostosować prędkość pojazdu do ukształtowania jezdni (na przykład zwalniając podczas zbliżania się do zakrętu).

All-New Ford Mustang Mach-E detecting a pedestrian with the Pre-Collision Assist feature

SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY KOLIZJOM

Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych monitoruje drogę przed samochodem, wykrywając inne pojazdy, rowery czy pieszych. System ostrzega kierowcę w razie zagrożenia kolizją, a jeśli kierowca nie zareaguje, automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec czołowemu zderzeniu. Zadaniem systemu jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA WIDZENIA I SYSTEM OSTRZEGANIA O RUCHU POPRZECZNYM

System monitorowania martwego pola widzenia w lusterku (Blind Spot Information) ostrzega kierowcę, że inny pojazd wjechał w martwe pole widzenia, poprzez włączenie dyskretnych diod wbudowanych w lusterka zewnętrzne po odpowiedniej stronie. System Cross Traffic Alert, ostrzega natomiast o pojazdach nadjeżdżających z prawej lub lewej strony podczas wyjazdu tyłem z prostopadłego miejsca parkingowego. Po wykryciu nadjeżdżającego pojazdu lub innej przeszkody układ emituje wizualne i akustyczne ostrzeżenia. Technologia ta wchodzi w skład systemu monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach (BLIS).

All-New Ford Mustang Mach-E detecting a vehicle in front of it while swerving using the Evasive Steering Assist feature

SYSTEM WSPOMAGAJĄCY OMIJANIE PRZESZKÓD

Ford Mustang Mach-E jest wyposażony w system wspomagający omijanie przeszkód (Evasive Steering Assist), który jest częścią systemu zapobiegania kolizjom. Technologia ta wykrywa pojazdy, pieszych oraz inne obiekty na drodze, a w przypadku ryzyka kolizji poprawia manewrowość auta, pomagając uniknąć zderzenia.

All-New Ford Mustang Mach-E driving in the dark with the Auto High Beam on

INTELIGENTNY UKŁAD OŚWIETLENIA

Inteligentny system oświetlenia (Auto High Beam) idealnie sprawdza się podczas jazdy po zmroku. Po wykryciu pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka lub jadących z przodu w tym samym kierunku system automatycznie zmienia światła drogowe na mijania, aby nikogo nie oślepić. Następnie, gdy droga znów jest pusta, system włącza światła drogowe, zapewniając maksymalną widoczność.

BEZPIECZEŃSTWO NA 5 GWIAZDEK

Ford Mustang Mach-E doskonale chroni Ciebie, pasażerów i innych użytkowników drogi. Najlepszym dowodem jest najwyższa ocena 5 gwiazdek przyznana przez Euro NCAP – wiodącą w Europie niezależną organizację zajmującą się bezpieczeństwem pojazdów. Ford Mustang Mach-E swój wynik osiągnął wzorowo przechodząc wiele rygorystycznych testów. Dodatkowo nasz elektryczny SUV uzyskał również maksymalne oceny w testach czystości powietrza i emisji gazów przeprowadzonych przez Green NCAP.

Ford Mustang Mach-e with Euro NCAP logo
A smartphone charging in a Ford vehicle

ŁĄCZNOŚĆ

SYNC 4A

W Mustangu Mach-E debiutuje system komunikacji i rozrywki nowej generacji - SYNC 4A z eleganckim 15.5-calowym ekranem dotykowym i nowoczesnym interfejsem. 

System wykorzystuje możliwość maszynowego uczenia się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy oraz  wykorzystując połączenie z chmurą ma możliwość ciągłego doskonalenia, dzięki bezprzewodowym aktualizacjom systemu. 

Zaawansowane rozpoznawanie mowy w trybie konwersacji jest w stanie zrozumieć naturalne, potoczne zdania w 15 językach europejskich, umożliwiając właścicielom kontrolę systemów rozrywki i nawigacji, po oświetlenie i klimatyzację w kabinie, a także zarządzanie rozmowami telefonicznymi. Aby zapewnić jak najlepsze odpowiedzi na polecenia i pytania, informacje z systemów pokładowych uzupełniane są o wyniki wyszukiwania w Internecie – czemu służy stała komunikacja poprzez standardowy modem FordPass Connect.

System wprowadza także kompatybilność bezprzewodową z aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto i AppLink ze smartfonów i urządzeń mobilnych.

Poznaj SYNC 4A

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA FORD POWER-UP

Ford Mustang Mach-E został zaprojektowany tak, aby nieustannie ewoluować i lepiej służyć kierowcy. To zasługa bezpiecznych i bezprzewodowych aktualizacji Ford Power-Up, które podnoszą użyteczność systemu SYNC® 4A czy technologii dbających o komfort i wysoką jakość podróży. Większość z nich jest instalowana automatycznie dzięki stałemu połączeniu z chmurą. Większe aktualizacje można instalować za pośrednictwem Wi-Fi w dogodnym dla kierowcy czasie.

Dowiedz się wiecej

Man using FordPass App on phone

FORDPASS

Sparuj FordPass Connect ze swoim smartfonem za pomocą aplikacji FordPass, aby zyskać jeszcze więcej innowacyjnych funkcji. Jakich? Za pomocą telefonu zlokalizujesz, zamkniesz i otworzysz swój samochód, sprawdzisz poziom naładowania i zasięg, ciśnienie w oponach, a także stan techniczny. 

A man leaning against an All-New Ford Mustang Mach-E at sunset

PROFIL KIEROWCY I PERSONALIZACJA

Po sparowaniu smartfona z FordPass, Mustang Mach-E dostosowuje różne ustawienia do wybranych wcześniej preferencji. Obejmuje to regulację foteli i lusterek, wybór ulubionej stacji radiowej, a nawet ustawienie oświetlenia kabiny i tablicy rozdzielczej tak, jak lubisz.

A red All-New Ford Mustang Mach-E driving on the road in the mountains

PLANER PODRÓŻY

Planer podróży pojazdu elektrycznego (EV) to wyjątkowa wygoda podróżowania. Ustaw cel podróży, a system dostosuje trasę w zależności od poziomu naładowania akumulatora i dostępnych publicznych stacji ładowania. Możesz także zaplanować swoją trasę z wyprzedzeniem. Wystarczy ustawić cel podróży i znaleźć punkty ładowania za pomocą aplikacji FordPass.

A man checking the settings of his All-New Ford Mustang Mach-E using the Remote Vehicle Control features in the FordPass app

ZDALNA OBSŁUGA FORDA MUSTANG MACH-E

Funkcje zdalnego sterowania w FordPass pozwalają otwierać i zamykać Mustanga Mach-E, uruchamiać lub wyłączać silnik oraz monitorować stan naładowania pojazdu z dowolnego miejsca. Możesz także wskazać, o której godzinie chcesz ruszyć w drogę, aby ustawienia pojazdu były dostosowane do Twoich preferencji, zanim usiądziesz za kierownicą.

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE TELEFONU

Dzięki dostępnej w standardzie funkcji bezprzewodowego ładowania telefonu możesz wygodnie ładować kompatybilny smartfon bez potrzeby korzystania z kabla. Wystarczy położyć telefon na ładowarce.

Ford Mustang Mach-E interior view of wireless charging
Ford Mustang Mach-E rear three quarter view

OSIĄGI I WYDAJNOŚĆ

Mustang Mach-E side view in snow conditions

SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY Z AWD

Zaawansowany elektryczny napęd na wszystkie koła (AWD) jeszcze bardziej zwiększa możliwości SUV-a. Dzięki zastosowaniu dwóch elektrycznych silników, na przedniej i tylnej osi, Ford Mustang Mach-E ma wystarczająco dużo mocy, aby sprostać trudniejszym warunkom terenowym.

 

ZASIĘG ELEKTRYCZNY DO 600 KM

Ford Mustang Mach-E zarówno w wersji z napędem na tylne koła jak i na wszystkie koła, dostępny jest z dwoma typami baterii - standardową i o zwiększonej pojemności. Standardowa bateria (70 kWh) zapewnia zasięg do 440 km. Bateria o zwiększonej pojemności (91 kWh) pozwala cieszyć się jazdą nawet do 600 km na jednym ładowaniu.

All-New Ford Mustang Mach-E interior dashboard

INNOWACYJNY DESIGN

HOLOWANIE

Elektryczny Mustang Mach-E zapewnia siłę holowania aż do 1000 kg.Dotyczy wersji z baterią

Mustang Mach-E Tow bad close-up
All-New Ford Mustang Mach-E close up on secure door opening

SYSTEM E-LATCH

Ford Mustang Mach-E nie wymaga tradycyjnego kluczyka ani nie posiada klamek. Szybki i łatwy dostęp do wnętrza zapewniają innowacyjne technologie łączności E-Latch. Teraz, gdy zbliżasz się do pojazdu, system rozpozna kluczyk i podświetli przycisk na słupku drzwi. Wystarczy dotknąć przycisk, aby otworzyć drzwi. Gdy wysiądziesz z samochodu, system również automatycznie włączy blokadę.

TYLNA KLAPA BAGAŻNIKA OTWIERANA BEZDOTYKOWO

Tylną klapę bagażnika otworzysz bez użycia rąk. Wystarczy, że system wykryje Twój kluczyk lub sparowany z systemem FordPass smartfon, a Ty wykonasz ruch stopą pod tylnym zderzakiem. Nie musisz niczego dotykać. Klapę bagażnika możesz również otworzyć i zamknąć, siedząc w samochodzie korzystając z ekranu SYNC 4A.

Mustang Mach-E showing hands free tailgate
Ford Mustang Mach-E rear view of loadspace

DWA BAGAŻNIKI

Przedni i tylny bagażnik Forda Mustang Mach-E bez trudu pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz podczas weekendowych wyjazdów czy codziennych zakupów.

WYBIERZ SWOJEGO FORDA MUSTANGA
MACH-E

Porównaj wersje

 • RWD
  AWD
  GT
  DANE TECHNICZNE  MACH-E MACH-E PREMIUM RWD/AWD MACH-E GT

  POJEMNOŚĆ BATERII (KWH)

       

  ZWIĘKSZONA POJEMNOŚĆ (ER)

  98 kWh 98 kWh 98 kWh

  STANDARDOWA BATERIA (SR)

  75 kWh 75 kWh  

  UŻYTECZNA POJEMNOŚĆ BATERII (KWH)

       

  ZWIĘKSZONA POJEMNOŚĆ

  91 kWh 91 kWh 91 kWh

  STANDARDOWA BATERIA

  70 kWh 70 kWh  
  ZASIĘG (KM)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  600 km 600 km / 550 km 490 km

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  440 km 440 km / 400 km  
  UKŁAD NAPĘDOWY  Napęd na tylne koła (RWD) Napęd na tylne koła (RWD) / Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD)
  MAKSYMALNA MOC (kW/KM)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  216 / 294 216/294 / 285/351 358 / 487

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  198 / 269 198 / 269  
  MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY (Nm) 430 Nm 430 Nm / 580 Nm 860 NmGT Torque
  PRZYSPIESZENIE (0-100 km/h)(START LOTNY)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  6.2 sekundyCX727 Rolling Start 6.2 sek / 5.1 sekCX727 Rolling Start 3.7 sekundyCX727 Rolling Start

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  6.1 sekundyCX727 Rolling Start 6.1 sek / 5.6 sekCX727 Rolling Start  
  PRZYSPIESZENIE (0-100 km/h)(START ZATRZYMANY)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  7.0 sekundyCX727 Stationary Start 7 sek / 5.8 sekCX727 Stationary Start 4.4 sekundyCX727 Stationary Start

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  6.9 sekundyCX727 Stationary Start 6.9 sek / 6.3 sekCX727 Stationary Start  
  MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ (km/h) 180 km/h 180 km/h 200 km/h
  MAKSYMALNA MOC ŁADOWANIA SZYBKĄ ŁADOWARKĄ DC (PRĄD STAŁY) (kW)       

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  150 kW 150 kW 150 kW

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  115 kW 115 kW  
  WSPÓŁCZYNNIK ŁADOWANIA SZYBKĄ ŁADOWARKĄ (KM/10MIN)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI

  119 km/10min 119 km/10min / 107 km/10min 99 km/10min

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ

  91 km/10min 91 km/10min / 85 km/10min  
  CAŁKOWITY CZAS ŁADOWANIA SZYBKĄ ŁADOWARKĄ DC (PRĄD STAŁY) (10-80%)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  45 minut 45 minut 45 minut

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  38 minut 38 minut  
  STYLIZACJA MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
  OPCJE KOLORYSTYCZNE 8 8 8

  PANORAMICZNY DACH

  CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  FELGI 18-calowe felgi aluminiowe  19-calowe felgi aluminiowe  20-calowe felgi aluminiowe 
  CZERWONE ZACISKI HAMULCOWE X X X
  PRZEDNIE REFLEKTORY PROJEKCYJNE LED    X X
  PRZEDNIE REFLEKTORY LED X X X
  TYLNE ŚWIATŁA LED X X X
  LUSTERKA BOCZNE Z LAMPKAMI OŚWIETLAJĄCYMI PODŁOŻE Z PROJEKCJĄ LOGO „MUSTANG” X X X
  ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA BOCZNE CX727 Extended Range Only X X
  TAPICERKA

  Tapicerka skórzana ze skóry ekologicznej Sensico

  Tapicerka skórzana ze skóry ekologicznej, perforowanej Sensico z czerwonymi przeszyciami

  Tapicerka częściowo skórzana ze skóry ekologicznej Sensico

  PRZEDNIE FOTELE REGULOWANE ELEKTRYCZNIE W 8 PŁASZCZYZNACH, Z FUNKCJĄ PAMIĘCI CX727 Extended Range Only X X
  PODGRZEWANE PRZEDNIE FOTELE X X X
  TECHNOLOGIA MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
  BOCZNE DRZWI Z FUNKCJĄ E-LATCH X X X
  SYSTEM B&O ZAWIERAJĄCY 10 GŁOŚNIKÓW  XCX727 Extended Range Only X X
  10,2-CALOWY WYŚWIETLACZ DESKI ROZDZIELCZEJ X X X
  15,5-CALOWY KOLOROWY EKRAN DOTYKOWY X X X
  FORD SYNC 4A Z NAWIGACJĄ I STEROWANIEM GŁOSOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO SIECI WIFI X X X
  FORDPASS CONNECT X X X
  BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA X X X
  KAMERA 360 STOPNI CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  AUTOMATYCZNIE OTWIERANA TYLNA KLAPA CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  INTELIGENTNY TEMPOMAT ADAPTACYJNY X X X
  POJEMNOŚĆ I WYMIARY MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
  WYSOKOŚĆ 1624 mm 1624 mm 1624 mm
  SZEROKOŚĆ 1881 mm 1881 mm 1881 mm
  DŁUGOŚĆ 4713 mm 4713 mm 4713 mm
  SIEDZENIA 5 5 5
  POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (do dachu, przy złożonych tylnych siedzeniach) 1420 litrów 1420 litrów 1420 litrów
  POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (do dachu, z podniesionymi tylnymi siedzeniami) 402 litrów 402 litrów 402 litrów
  PRZEDNI BAGAŻNIK 100 litrów 100 litrów 100 litrów
  MOŻLIWOŚĆ HOLOWANIA (Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI)  1000 kg 1000 kg 1000 kg
  MOŻLIWOŚĆ HOLOWANIA (ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ)    750 kg   750 kg   b.d
  OBCIĄŻENIE DACHU (STANDARDOWY) 75 kg 75 kg 75 kg
  OBCIĄŻENIE DACHU (PANORAMICZNY) 65 kg 65 kg 65 kg
  PAKIETY WYPOSAŻENIA MACH-E MACH-E PREMIUM MACH-E GT
         
  PAKIET TECHNOLOGY PLUS XGT panorama XGT panorama  
  next
  prev

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji