Wnętrze Forda Mustanga Mach-E – widok z boku na fotele i ekran systemu SYNC nowej generacji

STWORZONY Z MYŚLĄ O TOBIE

Od zaawansowanych technologii wspomagających kierowcę po innowacyjne systemy łączności i budzący emocje, elektryzujący design… Ford Mustang Mach-E zapewnia wspaniały komfort i wyjątkowe doznania  z jazdy.

All-New Ford Mustang Mach-E driving past modern illuminated building at night

TECHNOLOGIA JAZDY

Wnętrze nowego Forda Mustanga Mach-E – widok na kierownicę i deskę rozdzielczą z ekranem systemu SYNC nowej generacji

TRYBY JAZDY

Ford Mustang Mach-E może dostosować się do Twojego nastroju, stylu jazdy i warunków drogowych. Wszystko dzięki trzem unikalnym trybom jazdy do wyboru: Active, Whisper i Untamed. Każdy z nich oferuje własny dźwięk silnika i kolor oświetlenia kabiny, a nawet ustawienia pracy poszczególnych układów.

All-New Ford Mustang Mach-E driving behind a car using the Adaptive Cruise Control to maintain a pre-set distance

ADAPTACYJNY TEMPOMAT Z FUNKCJĄ STOP & GO

Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go pozwala ustawić żądaną prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu, po czym będzie automatycznie utrzymywać zadany odstęp. System utrzymuje wskazaną odległość do pojazdu poprzedzającego, nawet jeśli ten pojazd zwolni i zahamuje. A gdy pojazdy znajdujące się z przodu ruszą ponownie, Twój samochód także ruszy, przyśpieszając do zadanej wcześniej prędkości. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie podczas jazdy przy dużym natężeniu ruchu np. w korkach ulicznych.

All-New Ford Mustang Mach-E detecting a pedestrian with the Pre-Collision Assist feature

SYSTEM ZAPOBIEGAJĄCY KOLIZJOM

Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych monitoruje drogę przed samochodem, wykrywając inne pojazdy, rowery czy pieszych. System ostrzega kierowcę w razie zagrożenia kolizją, a jeśli kierowca nie zareaguje, automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec czołowemu zderzeniu. Zadaniem systemu jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.

SYSTEM WSPOMAGAJĄCY PARKOWANIE

Mustang Mach-E z systemem Active Park Assist sam wykona manewr parkowania równoległego i prostopadłego oraz wyjedzie z miejsca parkingowego. Jak to działa? Wystarczy nacisnąć przycisk a system sam wykryje odpowiednie miejsce do parkowania. Następnie przejmie kontrolę nad kierownicą, pedałem gazu czy hamulca aby odpowiednio pokierować samochodem i  automatycznie zaparkować samochód.

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA WIDZENIA I SYSTEM OSTRZEGANIA O RUCHU POPRZECZNYM

System monitorowania martwego pola widzenia w lusterku (Blind Spot Information) ostrzega kierowcę, że inny pojazd wjechał w martwe pole widzenia, poprzez włączenie dyskretnych diod wbudowanych w lusterka zewnętrzne po odpowiedniej stronie. System Cross Traffic Alert, ostrzega natomiast o pojazdach nadjeżdżających z prawej lub lewej strony podczas wyjazdu tyłem z prostopadłego miejsca parkingowego. Po wykryciu nadjeżdżającego pojazdu lub innej przeszkody układ emituje wizualne i akustyczne ostrzeżenia. Technologia ta wchodzi w skład systemu monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach (BLIS).

System wspomagający omijanie przeszkód Forda Mustang Mach-E

SYSTEM WSPOMAGAJĄCY OMIJANIE PRZESZKÓD

Ford Mustang Mach-E jest wyposażony w system wspomagający omijanie przeszkód (Evasive Steering Assist), który jest częścią systemu zapobiegania kolizjom. Technologia ta wykrywa pojazdy, pieszych oraz inne obiekty na drodze, a w przypadku ryzyka kolizji poprawia manewrowość auta, pomagając uniknąć zderzenia.

Inteligentny układ oświetlenia Forda Mustang Mach-E

INTELIGENTNY UKŁAD OŚWIETLENIA

Inteligentny system oświetlenia (Auto High Beam) idealnie sprawdza się podczas jazdy po zmroku. Po wykryciu pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka lub jadących z przodu w tym samym kierunku system automatycznie zmienia światła drogowe na mijania, aby nikogo nie oślepić. Następnie, gdy droga znów jest pusta, system włącza światła drogowe, zapewniając maksymalną widoczność.

Bezprzewodowa ładowarka smartfona w Mustangu Mach-E

ŁĄCZNOŚĆ

SYNC 4A

W Mustangu Mach-E debiutuje system komunikacji i rozrywki nowej generacji - SYNC 4ATooltip, z eleganckim 15.5-calowym ekranem dotykowym i nowoczesnym interfejsem. 

System wykorzystuje możliwość maszynowego uczenia się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy oraz  wykorzystując połączenie z chmurą ma możliwość ciągłego doskonalenia, dzięki bezprzewodowym aktualizacjom systemu. 

Zaawansowane rozpoznawanie mowy w trybie konwersacji jest w stanie zrozumieć naturalne, potoczne zdania w 15 językach europejskich, umożliwiając właścicielom kontrolę systemów rozrywki i nawigacji, po oświetlenie i klimatyzację w kabinie, a także zarządzanie rozmowami telefonicznymi. Aby zapewnić jak najlepsze odpowiedzi na polecenia i pytania, informacje z systemów pokładowych uzupełniane są o wyniki wyszukiwania w Internecie – czemu służy stała komunikacja poprzez standardowy modem FordPass Connect.

System wprowadza także kompatybilność bezprzewodową z aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto i AppLink ze smartfonów i urządzeń mobilnych.

POZNAJ SYNC 4A

Ekran dotykowy systemu SYNC 4A w Fordzie Mustang Mach-E

AKTUALIZACJE BEZPRZEWODOWE

Ford Mustang Mach-E został zaprojektowany tak, aby nieustannie ewoluować i lepiej służyć kierowcy.  To zasługa bezpiecznych i bezprzewodowych aktualizacji oprogramowania systemu SYNC® 4A, osiągów i innych technologii dbających o komfort i wysoką jakość podróży. Większość z nich jest instalowana automatycznie dzięki stałemu połączeniu z chmurą. Większe aktualizacje można instalować za pośrednictwem Wi-Fi.

Kobieta korzysta z aplikacji FordPass stojąc w pobliżu nowego Forda Mustang Mach-E

FORDPASS

Sparuj FordPass ConnectFordPass Connect CX727 ze swoim smartfonem za pomocą aplikacji FordPass, aby zyskać jeszcze więcej innowacyjnych funkcji. Jakich? Za pomocą telefonu zlokalizujesz, zamkniesz i otworzysz swój samochód, sprawdzisz poziom naładowania i zasięg, ciśnienie w oponach, a także stan techniczny. Co więcej, na swoim smartfonie możesz wyznaczyć cel podróży, a następnie przesłać go bezpośrednio do nawigacji samochodu.

Maskownica chłodnicy nowego Forda Mustang Mach-E

INNOWACYJNY DESIGN

 

Ford Mustang Mach-E

TWÓJ TELEFON JAKO KLUCZ

Nie potrzebujesz już kluczyka. Mustang MACH-E wykrywa Twój sparowany smartfon z odległości nawet 40 m i pozwala na zdalne otwarcie lub zamknięcie zamków drzwi i rozpoczęcie jazdy.

Dzięki aplikacji FordPass zainstalowanej na telefonie będziesz mógł również m.in. otworzyć bagażnik czy zdalnie uruchomić różne funkcje w samochodzie.

SYSTEM E-LATCH

Aby stworzyć elegancką, opływową linię i zapewnić wyższy komfort użytkowania w Fordzie Mustang Mach-E usunęliśmy klamki. Teraz, gdy zbliżasz się do samochodu, system rozpoznaje Twój telefon lub kluczyk i podświetla przycisk na słupku drzwi – dotykasz palcem i drzwi otwierają się. A kiedy wysiądziesz z samochodu i oddalisz się na kilka kroków, system sam zablokuje wszystkie zamki.

Przycisk na słupku B Forda Mustang Mach-E - otwieranie drzwi

KTÓRA WERSJĘ MUSTANGA MACH-E WYBIERZESZ? 

PORÓWNAJ WERSJE

 • All-New Ford Mustang Mach-E
  All-New Ford Mustang Mach-E AWD
  All-New Ford Mustang Mach-E First Edition
  DOSTĘPNOŚĆ MACH-E RWD MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION
  W SPRZEDAŻY 2021 r. 2021 r. 2021 r.
  DANE TECHNICZNE  MACH-E RWD MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION

  POJEMNOŚĆ BATERII (KWH)

       

  ZWIĘKSZONA POJEMNOŚĆ (ER)

  98 kWh 98 kWh 98 kWh

  STANDARDOWA BATERIA (SR)

  75 kWh 75 kWh  
  ZASIĘG (KM) [UE]      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  610 km 540 km 540 km

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  440 km 400 km  
  UKŁAD NAPĘDOWY  Napęd na tylne koła (RWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD)
  MAKSYMALNA MOC (kW/KM)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  216 / 294 258 / 351 258 / 351

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  198 / 269 198 / 269  
  MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY (Nm) 430 Nm 580 Nm 580 Nm
  PRZYSPIESZENIE (0-100 km/h)(START LOTNY)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  6.2 sekundyCX727 Rolling Start 5.1 sekundyCX727 Rolling Start 5.1 sekundyCX727 Rolling Start

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  6.1 sekundyCX727 Rolling Start 5.6 sekundyCX727 Rolling Start  
  PRZYŚPIESZENIE (0-100 km/h)(START ZATRZYMANY)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  7.0 sekundyCX727 Stationary Start 5.8 sekundyCX727 Stationary Start 5.8 sekundyCX727 Stationary Start

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  6.9 sekundyCX727 Stationary Start 6.3 sekundyCX727 Stationary Start  
  MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ (km/h) 180 km/h 180 km/h 180 km/h
  MAKSYMALNA MOC ŁADOWANIA PRĄDEM STAŁYM (kW)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  150 kW 150 kW 150 kW

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  115 kW 115 kW  
  CAŁKOWITY CZAS ŁADOWANIA (10-80%)      

  Z BATERIĄ O ZWIĘKSZONEJ POJEMNOŚCI (ER)

  45 minut 45 minut 45 minut

  ZE STANDARDOWĄ BATERIĄ (SR)

  38 minut 38 minut  
  STYLIZACJA MACH-E RWD MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION
  OPCJE KOLORYSTYCZNE 7 7 3CX727 First Edition Colour Options

  PANORAMICZNY DACH

  CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  ZEWNĘTRZNY PAKIET STYLIZACJI NADWOZIA
    X X
  FELGI 18-calowe felgi aluminiowe  19-calowe felgi aluminiowe  19-calowe felgi aluminiowe 
  CZERWONE ZACISKI HAMULCOWE   X X
  ADAPTACYJNE REFLEKTORY LED MUSTANG SIGNATURE CX727 Extended Range Only X X
  PRZEDNIE REFLEKTORY LED X    
  TYLNE LAMPY LED W STYLIZACJI MUSTANGA X X X
  LUSTERKA BOCZNE Z LAMPKAMI OŚWIETLAJĄCYMI PODŁOŻE Z PROJEKCJĄ LOGO „MUSTANG” X X X
  ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA BOCZNE CX727 Extended Range Only X X
  WYKOŃCZENIE WNĘTRZA Jasna podsufitka i tapicerka foteli SENSICO Ciemna podsufitka i perforowana tapicerka foteli SENSICO z czerwonymi przeszyciami Ciemna podsufitka i perforowana tapicerka foteli SENSICO z niebiesko-czerwonymi przeszyciami
  PRZEDNIE FOTELE REGULOWANE ELEKTRYCZNIE W 8 PŁASZCZYZNACH, Z FUNKCJĄ PAMIĘCI CX727 Extended Range Only X X
  PODGRZEWANE PRZEDNIE FOTELE X X X
  TECHNOLOGIA MACH-E RWD MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION
  BOCZNE DRZWI Z FUNKCJĄ E-LATCH X X X
  SYSTEM AUDIO B&O Z 10 GŁOŚNIKAMI CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  10,2-CALOWY WYŚWIETLACZ DESKI ROZDZIELCZEJ X X X
  15,5-CALOWY KOLOROWY EKRAN DOTYKOWY X X X
  FORD SYNC NOWEJ GENERACJI Z NAWIGACJĄ I STEROWANIEM GŁOSOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO SIECI WIFI X X X
  FORDPASS CONNECT X X X
  BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA X X X
  KAMERA 360 STOPNI CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  AUTOMATYCZNIE OTWIERANA TYLNA KLAPA CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  ZAAWANSOWANY AKTYWNY ASYSTENT PARKOWANIA CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  INTELIGENTNY TEMPOMAT ADAPTACYJNY CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only X
  POJEMNOŚĆ I WYMIARY MACH-E MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION
  WYSOKOŚĆ 1624 mm 1624 mm 1624 mm
  SZEROKOŚĆ 1881 mm 1881 mm 1881 mm
  DŁUGOŚĆ 4713 mm 4713 mm 4713 mm
  SIEDZENIA 5 5 5
  POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (przy złożonych tylnych siedzeniach) 1345 litrów 1420 litrów 1420 litrów
  POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (z podniesionymi tylnymi siedzeniami) 402 litrów 322 litrów 322 litrów
  PRZEDNI BAGAŻNIK 81 litrów 81 litrów 81 litrów
  MOŻLIWOŚCI HOLOWANIA 750 kg 750 kg 750 kg
  PAKIETY WYPOSAŻENIA MACH-E MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION
         

  PAKIET TECHNOLOGY

  CX727 Extended Range Only CX727 Extended Range Only  
  PAKIET TECHNOLOGY PLUS    

Chcesz poznać go jeszcze lepiej?