Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Dostawcze > NOWY TRANSIT PODWOZIA

NOWY FORD TRANSIT PODWOZIA

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną dostarcza wiele możliwości konwersji dopasowanych do charakteru biznesu. Możesz zamienić go w wywrotkę, chłodnię, pojazd ratowniczy czy kurierski. Bez względu na to, które zastosowanie wybierzesz, gwarantujemy, że sprosta ono Twoim wymaganiom. To najbardziej solidny, niezawodny i wytrzymały w naszej historii Ford Transit.

Katalog i cennik Specyfikacja i dane techniczne (PDF 4.5MB)

Wszechstronny, niezawodny i wydajny

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną to Twoje mobilne biuro. Dlatego gwarantuje on wysoki komfort pracy, połączony z trwałością zastosowanych materiałów, wydajnością i przede wszystkim niezawodnością. 

New Transit Chassis Cab showing adaptive cruise control

Inteligentniejszy tempomat 

Inteligentny tempomat z inteligentnym ogranicznikiem prędkości odczytuje znaki drogowe, a następnie automatycznie dostosowuje szybkość pojazdu do obowiązujących ograniczeń. Co więcej, w momencie wykrycia przez czujnik radarowy innego pojazdu z przodu, system zmniejsza prędkość, aby zachować bezpieczny, wcześniej ustalony odstęp. Gdy droga znów będzie pusta, system przywróci ustawioną prędkość.

Zaawansowana, nowa technologia silnika

Nowy Transit Podwozie wyposażony jest w zaawansowane 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, dzięki którym jest jeszcze mocniejszy i wydajniejszy. Cztery dostępne warianty mocy  zapewniają do 185 KM oraz 415 Nm momentu obrotowego. Każdy silnik spełnia rygorystyczne wymogi standardów dotyczących emisji spalin Euro 6.2. Pojazd jest również dostępny z silnikiem Heavy Duty Truck (HDT) oraz w wersji mild Hybrid Electric Vehicle (mHEV) zapewniającej jeszcze lepszą oszczędność paliwa i niższe emisje CO2.

New Transit Chassis Cab HDT Engine
New Transit Chassis Cab interior LCD screen close up

Klucz do świata sieci

Ford Transit Podwozie z kabiną może być teraz wyposażony w wbudowany modem FordPass Connect, który wraz z aplikacją FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu.

Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie:

• Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy

• Samochodowy punkt Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń

• W razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu

• Zdalne ryglowanie i odryglowywanie samochodu

• Odszukiwanie drogi do zaparkowanego samochodu na mapie

Ochrona pieszych

Opracowany przez Forda system Pre-Collision Assist z technologią wykrywania pieszych Pedestrian Detection wykrywa osoby znajdujące się na drodze przed autem oraz pieszych, którzy przekraczają tor ruchu pojazdu, a następnie automatycznie aktywuje układ hamulcowy, jeśli kierowca nie podejmie odpowiednich działań zmierzających do uniknięcia kolizji. Dodatkowo system wspomagania hamowania awaryjnego (EBA) zapewnia maksymalną wydajność układu hamulcowego podczas sytuacji awaryjnej, monitorując nacisk na pedał hamulca i w razie potrzeby automatycznie zwiększając go.

New Transit Chassis Cab pre-collision assist graphic
New Ford Transit Chassis Cab side view

Większa ładowność

Transit Zabudowy i większa ładowność

  • Płaska, mocna rama o konstrukcji drabinowej umożliwia montaż szerokiej gamy nadwozi
  • Przedłużka ramy – łatwa zmiana z L3 na L4

Nawet dla 7 osób

Pojedyncza lub Podwójna kabina, dostępne długości nadwozia od L2 do L5. Możliwość przewozu nawet dla 7 osób w wersji z podwójną kabiną.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

Może Cię również zainteresować

Top