Home > Osobowe > KUGA > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Użytkowanie

Ford Kuga powstał, aby pomóc Ci przeżyć Twoją wielką przygodę. Ma więc wszystko to, czego potrzebujesz,aby uprawiać sport, podróżować w nieznane czy po prostu cieszyć się życiem.

Ford Kuga tow bar

Wysuwany hak holowniczy

W przeciwieństwie do haków holowniczych przymocowanych na stałe, elektryczny hak w Fordzie Kuga wsuwa się za tylny zderzak, gdy nie jest w użyciu. Nie musisz więc martwić się o otarcia łydek podczas ładowania lub opróżniania bagażnika. (Wyposażenie opcjonalne)

Łatwo składane tylne siedzenia

Tylne siedzenia, które w prosty sposób można złożyć jedną ręką, dzielą się w proporcji 60:40, tworząc z tyłu obszerną, płaską powierzchnię.

Folded rear seats in a Ford Kuga rear view into the interior
Ford Kuga stowage space detail

Miejsce na wszystko

Przestrzeń w bagażniku Forda Kuga jest obszerna i łatwa do zagospodarowania. Zmieścisz tam wszystko, co chcesz zabrać na sportowy weekend, wakacje z rodziną czy na zakupy. Wewnątrz auta jest wiele praktycznych schowków, w których znajdziesz miejsce zarówno na dużą butelkę wody mineralnej, atlas samochodowy formatu A4 czy parasolkę, jak i mniejsze przedmioty, np. okulary, telefon komórkowy czy klucze.

Bagażnik skrojony na miarę

Gdy samochodem podróżuje 5 osób, bagażnik osiąga pojemność 406 litrów. Przy 2 osobach fotele tylnego rzędu można złożyć, a podłogę podnieść, dzięki czemu powstanie płaska powierzchnia z dolnym schowkiem o łącznej pojemności 1603 litrów.

Loaded boot space in red Ford Kuga
Red Ford Kuga rear view with roof rails visible

Przewieź więcej dzięki relingom dachowym

Relingi dachowe zwiększają możliwości transportowe Forda Kuga, a także podkręcają jego wygląd. Są one również konieczne do montażu belek poprzecznych. Relingi należą do wyposażenia dodatkowego.

Top