Home > Osobowe > KUGA > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Użytkowanie

Ford Kuga powstał, aby pomóc Ci przeżyć Twoją wielką przygodę. Ma więc wszystko to, czego potrzebujesz,aby uprawiać sport, podróżować w nieznane czy po prostu cieszyć się życiem.

Ford Kuga tow bar Wysuwany hak holowniczy

Wysuwany hak holowniczy

W przeciwieństwie do haków holowniczych przymocowanych na stałe, elektryczny hak w Fordzie Kuga wsuwa się za tylny zderzak, gdy nie jest w użyciu. Nie musisz więc martwić się o otarcia łydek podczas ładowania lub opróżniania bagażnika. (Wyposażenie opcjonalne)

Łatwo składane tylne siedzenia

Tylne siedzenia, które w prosty sposób można złożyć jedną ręką, dzielą się w proporcji 60:40, tworząc z tyłu obszerną, płaską powierzchnię.

Łatwo składane tylne siedzenia
Miejsce na wszystko

Miejsce na wszystko

Przestrzeń w bagażniku Forda Kuga jest obszerna i łatwa do zagospodarowania. Zmieścisz tam wszystko, co chcesz zabrać na sportowy weekend, wakacje z rodziną czy na zakupy. Wewnątrz auta jest wiele praktycznych schowków, w których znajdziesz miejsce zarówno na dużą butelkę wody mineralnej, atlas samochodowy formatu A4 czy parasolkę, jak i mniejsze przedmioty, np. okulary, telefon komórkowy czy klucze.

Bagażnik skrojony na miarę

Gdy samochodem podróżuje 5 osób, bagażnik osiąga pojemność 406 litrów. Przy 2 osobach fotele tylnego rzędu można złożyć, a podłogę podnieść, dzięki czemu powstanie płaska powierzchnia z dolnym schowkiem o łącznej pojemności 1603 litrów.

Bagażnik skrojony na miarę
Przewieź więcej dzięki relingom dachowym

Przewieź więcej dzięki relingom dachowym

Relingi dachowe zwiększają możliwości transportowe Forda Kuga, a także podkręcają jego wygląd. Są one również konieczne do montażu belek poprzecznych. Relingi należą do wyposażenia dodatkowego.

Top