Home > Dostawcze > TRANSIT COURIER > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Wypełniony inteligentnymi funkcjami

Wnętrze Forda Transita Courier łączy bardzo nowoczesny design z praktycznymi technologiami, oferując komfortową i bezproblemową jazdę. Zaawansowany system Ford SYNC 3 z obsługą głosową ułatwia korzystanie z telefonu, nawigacji, systemu audio i innych funkcji samochodu. Z kolei inteligentne rozwiązania takie jak automatyczne reflektory, wycieraczki z czujnikiem deszczu czy bezkorkowy wlew paliwa to najprostsza droga do jeszcze przyjemniejszych podróży.

 

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

To zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Również z pomocą Ford SYNC 3 znajdziesz najbliższą restaurację, a dzięki zintegrowanej funkcji Live TrafficSYNC 3 Live Traffic ominiesz korki. Możesz także skorzystać z 6-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3 współpracuje także z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

Bezpieczeństwo Twoich urządzeń

Stacja dokująca z gniazdem USB to idealne miejsce na nawigację, telefon lub odtwarzacz MP3.

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu

Ford Easy-Fuel zapobiega pomyłkom podczas tankowania

Rozwiązanie to praktycznie uniemożliwia zatankowanie niewłaściwego paliwa, ponieważ inne końcówki nie są obsługiwane. Easy Fuel to system bezkorkowy, zatem podczas tankowania nie pobrudzisz sobie rąk.

Ustaw idealną temperaturę

Elektronicznie sterowana automatyczna klimatyzacja pozwala na dostosowanie temperatury wewnątrz pojazdu i utrzymanie jej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom układu klimatyzacji.

Ustaw idealną temperaturę dla siebie i pasażera
Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Quickclear

Dzięki tej funkcji, szybko ruszysz w drogę nawet w mroźny poranek. Po dotknięciu przycisku ultra-cienkie włókna żarowe rozgrzewają się, aby odmrozić przednią szybę, usunąć z niej lód bądź odmrozić wycieraczki.

Wycieraczki, które automatycznie reagują na intensywność opadów

Wycieraczki z czujnikiem opadów rozpoczynają pracę w momencie wykrycia wilgoci na przedniej szybie, dostosowując prędkość do warunków pogodowych. Możesz wybrać jeden z sześciu poziomów czułości określających moment uruchomienia wycieraczek w zależności od natężenia opadów.

Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu
Praktycznie rozmieszczone schowki

Praktycznie rozmieszczone schowki

Ford Transit Courier posiada mnóstwo praktycznych schowków. Na przykład przestrzeń nad głową pomieści niezbędne drobiazgi, a głęboka konsola środkowa jest idealna na mały laptop lub notatnik formatu A4. Również pod fotelem znajduje się dodatkowa przestrzeń na cenne przedmioty. Inteligentnie zaprojektowane wnętrze dopełnia przedni schowek i dwa uchwyty na napoje.

 

Automatyczne reflektory

System automatycznie uruchamia reflektory, ułatwiając jazdę w warunkach słabego oświetlenia.

Automatyczne reflektory
Elektrycznie składane lusterka boczne

Podgrzewane lusterka boczne

Podgrzewane lusterka boczne pozwalają szybciej ruszyć w drogę w mroźny poranek.

Twój van to Twoje biuro

Dzięki zintegrowanej łączności mobilnej, możesz wygodnie zarządzać swoją firmą i być w stałym kontakcie z zespołem, gdziekolwiek tylko będziesz. W kabinie wszystko jest w zasięgu ręki – w tym gniazdo 12 V, AUX, a także USB.

New Transit Courier detail of the seat with mobile connectivity
New Ford Transit Courier detail of overhead stowage

Konsola centralna ze schowkiem

Dzięki pomysłowo zaprojektowanemu wnętrzu kabina Forda Transita Courier zapewnia zaskakująco dużą przestrzeń. Na podkreślenie zasługuje konsola, która zmieści przedmioty w formacie A4 i sprawi, że wszystkie niezbędne rzeczy będą zawsze w zasięgu ręki.

Top