Home > Dostawcze > TRANSIT COURIER > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

Połączenie nowoczesnego designu i technologii sprawia, że Ford Transit Courier jest nie tylko wydajnym pojazdem użytkowym, ale także praktycznym i wygodnym mobilnym biurem.

Uchwyt na urządzenia przenośne

Stacja dokująca MyFord Dock posiada wejście USB i służy jako uchwyt do nawigacji satelitarnej, smartfona czy odtwarzacza MP3, zapewniając urządzeniom ładowanie baterii.

Zawsze w kontakcie

Sprawowanie kontroli nad firmą nigdy nie było prostsze – dzięki zintegrowanej łączności mobilnej. Kabina została zaprojektowana tak, aby wszystko było w zasięgu ręki. Znajdziesz tu jedno lub dwa gniazda 12 V oraz USB, uchwyty na napoje, miejsce na laptop lub dokumenty w formacie A4 oraz opcjonalną szufladę pod siedzeniem.

Ford Transit Courier eatc controls in detail

Wybierz temperaturę, w jakiej dobrze się czujesz

Sterowana elektronicznie klimatyzacja (EATC) pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu i utrzymywanie jej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom układu klimatyzacji.

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu

Ta praktyczna technologia sprawia, że zatankowanie niewłaściwego paliwa jest praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Po prostu inna końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu paliwa. A ponieważ jest systemem bezkorkowym, nie ma potrzeby brudzenia sobie rąk podczas tankowania.

Ford Easy-Fuel
Quickclear heated windscreen

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Walka z lodem, śniegiem czy parą na przedniej szybie to już przeszłość. Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze oczyszczą ją za Ciebie. Dzięki temu szybko ruszysz w drogę nawet w mroźny poranek.

Wszystko pod ręką

Centralna konsola ze schowkiem na niezbędne przedmioty sprawia, że to co ważne zawsze jest pod ręką. Z łatwością zmieścisz w niej przedmioty formatu A4 – dokumenty, notatniki czy książki. W kabinie nie zabraknie również uchwytów na butelki z napojami czy kubki.

Ford Transit Courier stowage space and cup holders
Automatic window wipers

Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu

Wycieraczki z czujnikiem deszczu uruchamiają się po wykryciu pierwszych kropli na przedniej szybie, a następnie dostosowują swoją prędkość do warunków pogodowych. Istnieje możliwość ręcznego ustawienia jednego z kilku poziomów czułości.

Światła, które włączają się automatycznie wtedy, gdy są potrzebne

Automatyczne czujniki wykrywają słabnące światło przy zapadaniu zmierzchu lub nagłe zmiany w warunkach oświetleniowych, np. przy wjeździe do tunelu. Powoduje to automatyczne włączenie reflektorów, co czyni jazdę nie tylko łatwiejszą, ale i bezpieczniejszą.

Blue Ford Transit Courier Auto-headlights in detail
Audio system

Doskonałość dźwięku

Stworzony po to, aby dostarczać najwyższej jakości dźwięk. Zaawansowany system audio dostępny jest z przednimi i tylnymi głośnikami klasy premium. Bez względu na to, jaką muzykę kochasz, Ford Transit Courier jest doskonałym miejscem do delektowania się każdym dźwiękiem.

Top