Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Dostawcze > TRANSIT COURIER
Rekomendowana cena od Net Retail Price (CV) netto
Rekomendowana cena promocyjna od Net Retail Promotion (CV) netto

Praktyczność i wydajność w jednym

Ford SYNC. Zaawansowana technologia obsługi głosowej

Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®Bluetooth Trademark. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

Uchwyt na urządzenia przenośne

Stacja dokująca MyFord Dock posiada wejście USB i służy jako uchwyt do nawigacji satelitarnej, smartfona czy odtwarzacza MP3, zapewniając urządzeniom ładowanie baterii.

1.0 EcoBoost

Maksymalne osiągi silnika benzynowego

Nowy 3-cylindrowy silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1 l ma moc 100 KM i moment obrotowy 170 Nm, a także współpracuje z pięciostopniową ręczną skrzynią biegów. W połączeniu z technologiami zmniejszającymi zużycie paliwa, takimi jak Auto-Start-Stop, ten wiodący w swojej klasie silnik zapewnia tyle mocy, ile można oczekiwać po jego konwencjonalnym odpowiedniku o pojemności 1,6 l, jednak przy zużyciu paliwa niższym o blisko 24% oraz emisji CO2 zredukowanej o 25% i wynoszącej jedynie 115 g/km.

Maksymalna przyczepność przy minimalnym wysiłku

Układ kontroli trakcji (TC) pomaga uniknąć buksowania kół podczas jazdy na śliskiej nawierzchni. Sprawdza się on idealnie wtedy, gdy trzeba gwałtownie przyspieszyć lub wjechać na wzniesienie.

Blue Ford Transit Courier showing the Traction Control System

Przestrzeń na długi ładunek ze składaną siatkową przegrodą

Składana przegroda siatkowa umożliwia nie tylko transport przedmiotów o długości do 2,59 m, ale również chroni kierowcę przed ładunkiem. Funkcja jest dostępna w nadwoziu Van w opcji ze składanym siedzeniem pasażera.

Twój idealny Van

Bogaty wybór kolorów nadwozia, obręczy kół i opcji wyposażenia, pozwolą Ci na konfigurację idealnego samochodu. Jeśli jednak chcesz lepiej dostosować to wyjątkowe auto do specyfiki Twojej branży – mocowania ładunku, technologie czy zabudowy przestrzeni ładunkowej, skontaktuj się z Autoryzowanym Dealerem Forda

Van

Długość przestrzeni ładunkowej to aż 1620 mm. Dzięki temu w Fordzie Transit Courier znajdziesz mnóstwo miejsca na ładunek czy narzędzia. Zaczepy do mocowania ładunku zgodne ze standardami DIN i ISO są zamontowane na bocznej ścianie nad podłogą, a oświetlenie wnętrza zapewniają lampy LED (opcja na Van, niedostępne w Kombi). Dodatkowo składana przegroda siatkowa ze złożonym fotelem pasażera pozwala przewozić rury i inne przedmioty o długości do 2,6 m.

Kombi

Wygodny i bezpieczny transport ładunku to nie wszystko. Ford Transit Courier Kombi zapewnia również wiele komfortowej przestrzeni dla 5-osobowej ekipy i ich narzędzi. Jednak jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni ładunkowej, wystarczy złożyć tylne siedzenia.

Transit Courier 360 Interior
Transit Courier 360 Interior
promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Może Cię również zainteresować

Top