NOWY FORD RANGER WOLFTRAK

Odkryj dziedzictwo modelu XLT! Nowy pick-up Ford Ranger Wolftrak z napędem 4x4 to wzór pojazdu, który idealnie łączy piękny design i niesamowitą wytrzymałość. Matowe, czarne alufelgi, orurowanie i eleganckie wykończenie podkreślają jego charakter, którego siła wyróżnia się z szarej rzeczywistości. Ale Ford Ranger Wolftrak to nie tylko potężne nadwozie pełne subtelnych linii. Pod jego maską znajdziesz zaawansowany 2,0-litrowy 170-konny silnik EcoBlue, który doskonale współpracuje z sześciobiegową ręczną lub dziesięciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Dzięki temu Ford Ranger Wolftrak może pochwalić się obciążeniem użytkowym do 1000 kg i uciągiem aż 3 500 kgMaksymalne możliwości holowania zależą od ładunku.

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

PRZEKONAJ SIĘ, CO POTRAFI RANGER WOLFTRAK

Ranger Wolftrak driving in the mountains

DOSTĘPNE NADWOZIA

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Ford Ranger Wolftrak side view

WYGLĄD, KTÓRY MÓWI WSZYSTKO

Najlepszym odzwierciedleniem jego wytrzymałości i mocy jest jego potężny wygląd. Nowoczesne nadwozie w subtelnym kolorze Sea Grey lub Conquer Grey. Mocny charakter pick-upa podkręcają 17-calowe alufelgi w czarnym macie, które doskonale komponują się z przednim grillem, bocznymi stopniami i wyrazistymi elementami zewnętrznego wykończenia takimi jak orurowanie skrzyni ładunkowej. W wersji z podwójną kabiną znajdziesz również wykładzinę skrzyni ładunkowej, która doskonale chroni pojazd przed uszkodzeniami. Z kolei o pewną i bezpieczną jazdę po bezdrożach dbają opony terenowe o podwyższonej wytrzymałości, a także blokada mechanizmu różnicowego.

STWORZONY DLA BIZNESU

Ochroni Cię przed największą burzą. Pozwoli Ci pracować z dala od cywilizacji. Nowe wnętrze Forda Ranger Wolftrak to znacznie więcej niż tylko komfortowa przestrzeń dla kierowcy. 

Modem FordPass Connect zapewnia łączność z internetem, integrację z Twoim smartfonem, a także dostęp do nawigacji z funkcją Live Traffic przesyłającą informacje o natężeniu ruchu drogowego w czasie rzeczywistym.

Zadbaliśmy również o detale, które nadają wnętrzu unikalnego charakteru, jednocześnie podnosząc jego praktyczność. Wśród nich znajdziesz wytrzymałe dywaniki czy wysokiej klasy materiały wykończeniowe.

* Informacje o natężeniu ruchu drogowego Live Traffic oraz informacje  o lokalnych zagrożeniach (Local Hazard Information) są dostępne bezpłatnie w początkowym okresie próbnym po zakupie nowego Forda. Po upływie tego okresu pobierana jest opłata licencyjna.

Ranger Wolftrak interior dashboard view

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej