Home > Osobowe > Przewóz osób

Van, minibus, kombi… czegokolwiek szukasz, gwarantujemy, że tutaj znajdziesz Forda, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

W naszej ofercie samochodów do przewozu osób znajdziesz pojazdy, które idealnie sprawdzą się jako auta dla rodziny, zespołu czy do pracy – w ich komfortowym wnętrzu może podróżować nawet do 18 osób. Co więcej, każdy model oddaje w Twoje ręce bogatą listę nowoczesnych technologii dbających
o bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i przyjemność podróży. Znajdź Forda dopasowanego do swoich potrzeb.

New Ford Tourneo Courier in grey on street

Ford Tourneo Courier

Kompaktowy, a zarazem przestronny: funkcjonalne wnętrze tego inteligentnego pojazdu pomieści pięć osób i bagaż. Przesuwane drzwi tylne obustronne ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.

Ford Tourneo Connect

Bez względu na to, czy wybierzesz pięcioosobowego Forda Tourneo Connect ze składanym drugim rzędem siedzeń, czy siedmioosobowego* Grand Tourneo Connect możesz liczyć na wyjątkowo przestronny bagażnik, komfortową przestrzeń dla wszystkich pasażerów, a także technologie ułatwiające i uprzyjemniające każdą rodzinną przejażdżkę. Funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o detale i wykonane na wysokim poziomie.
*Grand Tourneo Connect standardowo jest samochodem 5-cio miejscowym. Dodatkowe dwa indywidualne, regulowane fotele są opcjonalne.

Ford Tourneo Connect in Red with family and bikes
Ford S-Max in White driving by the sea

Ford S-MAX

Doskonale prezentujący się, dynamiczny, wyposażony w inteligentne technologie samochód, którym może podróżować wygodnie nawet 7 osób. W Fordzie S-MAX znajdzie się miejsce na wszystko poza kompromisem. To samochód stworzony dla aktywnych osób.

Żyj pełnią życia z Fordem S-MAX. Poznaj go.

Ford Galaxy

Zaawansowane technologie, innowacyjne rozwiązania i elegancki design połączyliśmy z niezwykłą jakością prowadzenia i komfortową przestrzenią dla 7 osób.

Poznaj Forda Galaxy, rodzinny samochód, który wyznacza nowe standardy
w jakości podróżowania.

Grey Ford Galaxy parked outside building with bushes
Ford Tourneo Custom silver parked outside building

Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom ma nie tylko to, co najlepsze w samochodach osobowych Forda – stylowe nadwozie, wygodne wnętrze i nowoczesną technologię. Ma coś więcej. Mnóstwo komfortowej przestrzeni nawet dla
9 osób!

Ford Transit Courier Kombi

Wygodny i bezpieczny transport ładunku to nie wszystko. Ford Transit Courier Kombi zapewnia również wiele komfortowej przestrzeni dla
5-osobowej ekipy i ich narzędzi. Jednak jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni ładunkowej, wystarczy złożyć tylne siedzenia.

Ford Transit Courier Kombi
Ford Transit Connect Kombi

Ford Transit Connect Kombi

Ford Transit Connect Kombi dostępny jest z homologacją ciężarową N1. Wersje z homologacją ciężarową wyposażone są standardowo w przesuwną przegrodę z kratki oraz możliwość przewozu 5 osób.

Ford Transit Custom Kombi

Ford Transit Custom Kombi to uniwersalny samochód do przewozu osób. Wersja ta oferuje ponad 30 różnych ustawień foteli i dysponuje funkcjonalnym systemem tylnych siedzeń, który obejmuje drugi i trzeci rząd. Ze wszystkimi siedzeniami Transit Custom Kombi może pomieścić 9 osób.

Ford Transit Custom Kombi

Samochody do przewozu osób

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top