Home > Osobowe > Przewóz osób

Van, minibus, kombi… czegokolwiek szukasz, gwarantujemy, że tutaj znajdziesz Forda, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

W naszej ofercie samochodów do przewozu osób znajdziesz pojazdy, które idealnie sprawdzą się jako auta dla rodziny, zespołu czy do pracy – w ich komfortowym wnętrzu może podróżować nawet do 18 osób. Co więcej, każdy model oddaje w Twoje ręce bogatą listę nowoczesnych technologii dbających o bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i przyjemność podróży. Znajdź Forda dopasowanego do swoich potrzeb.

Ford Fiesta in Blue on the move

Ford Tourneo Courier

Kompaktowy, a zarazem przestronny: funkcjonalne wnętrze tego inteligentnego pojazdu pomieści pięć osób i bagaż. Przesuwane drzwi tylne obustronne ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.

Ford Tourneo Connect

Bez względu na to, czy wybierzesz pięcioosobowego Forda Tourneo Connect ze składanym drugim rzędem siedzeń, czy siedmioosobowego* Grand Tourneo Connect możesz liczyć na wyjątkowo przestronny bagażnik, komfortową przestrzeń dla wszystkich pasażerów, a także technologie ułatwiające i uprzyjemniające każdą rodzinną przejażdżkę. Funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o detale i wykonane na wysokim poziomie.
*Grand Tourneo Connect standardowo jest samochodem 5-cio miejscowym. Dodatkowe dwa indywidualne, regulowane fotele są opcjonalne.

Ford Ka Plus in Blue parked on a city street
Ford B-Max in Gold parked outside a cafe

Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom ma nie tylko to, co najlepsze w samochodach osobowych Forda – stylowe nadwozie, wygodne wnętrze i nowoczesną technologie. Ma coś więcej. Mnóstwo komfortowej przestrzeni nawet dla 9 osób!

Ford Transit Courier Kombi

Wygodny i bezpieczny transport ładunku to nie wszystko. Ford Transit Courier Kombi zapewnia również wiele komfortowej przestrzeni dla 5-osobowej ekipy i ich narzędzi. Jednak jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni ładunkowej, wystarczy złożyć tylne siedzenia.

Ford B-Max in Gold parked outside a cafe
Ford B-Max in Gold parked outside a cafe

Ford Transit Connect Kombi

Ford Transit Connect Kombi dostępny jest z homologacją ciężarową N1. Wersje z homologacją ciężarową wyposażone są standardowo w przesuwną przegrodę z kratki oraz możliwość przewozu 5 osób.

Ford Transit Custom Kombi

Ford Transit Custom Kombi to uniwersalny samochód do przewozu osób. Wersja ta oferuje ponad 30 różnych ustawień foteli i dysponuje funkcjonalnym systemem tylnych siedzeń, który obejmuje drugi i trzeci rząd. Ze wszystkimi siedzeniami Transit Custom Kombi może pomieścić 9 osób.

Ford Ka Plus in Blue parked on a city street
Ford Fiesta in Blue on the move

Ford Transit Kombi M1 lub Autobus M2

Niezależnie od tego czy masz na pokładzie biznesmenów, turystów czy szkolną wycieczkę – z Fordem Transit Autobus M2 zagwarantujesz im komfortową i bezpieczną podróż od początku do końca.

Dostępne warianty Forda Transit do przewozu osób:
- Transit Kombi M1 – maksymalnie 9 miejsc
- Transit Autobus M2 – maksymalnie 18 miejsc

Samochody do przewozu osób

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top