Home > Osobowe > Sportowe

Ford GT, Mustang, Focus RS, Focus ST, Fiesta ST i nowy Ford Ranger Raptor.

Ten rewelacyjny pokaz siły najlepiej prezentuje nasz dział Ford Performance. Korzystając z umiejętności, wiedzy i doświadczenia Ford Racing, Team RS i innych zespołów do spraw pojazdów specjalnych, Ford Performance realizuje swoją misję „Osiągi dzięki innowacjom”.

Imponujace technologie samochodów sportowych marki Ford

Torque Vectoring Control

Maksymalna precyzja podczas pokonywania zakrętów

Układ poprawiający stabilność na zakrętach (TVC) optymalizuje rozkład momentu obrotowego pomiędzy kołami. Efekt? Lepsza stabilność oraz zwiększona przyczepność i precyzja manewrowania, która pomaga w pokonywaniu zakrętów czy oraz nierówności na drodze.

Ruby Red Ford on the road

Pewne prowadzenie nawet w trudnych warunkach drogowych

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy AdvanceTrac Electronic Stability Control (ESC) to połączenie wielu technologii, które zapewnia lepsze panowanie nad pojazdem i zwiększa bezpieczeństwo.

Ford EcoBoost

Silnik 2,3 litra EcoBoost – unikatowa jednostka napędowa zapewniająca wyższą moc

Silnik rozwija do 350 KM przy 6800 obr./min i moment obrotowy 440 Nm (470 Nm z funkcją OverBoost). Dzięki temu nawet w niskim zakresie obrotów samochód osiąga niesamowite przyśpieszenie.

Blue Ford Fiesta ST in car park with palm trees

Fiesta ST

Zupełnie nowy Ford Fiesta ST to jeszcze większe osiągi, jeszcze lepsza reakcja i jeszcze więcej radości z podróży. Zupełnie nowy 1,5-litrowy silnik EcoBoost zapewnia moc i wydajność, której potrzebujesz, a precyzyjnie dostrojone zawieszenie oferuje niesamowite wrażenia z jazdy. Gdy połączymy to ze sportową stylistyką od Ford Performance, otrzymamy jeden z najbardziej ekscytujących samochodów na polskim rynku.

Mustang

Nowy Ford Mustang jest jeszcze bardziej wyrafinowany i potężny niż kiedykolwiek wcześniej. Pod jego maską bije 5-litrowy silnik V5 lub 2,3-litrowy Ford EcoBoost – każdy z nich może współpracować z 6-biegową skrzynią manualną lub 10-stopniową przekładnią automatyczną. Dodatkowo o precyzję prowadzenia i niezwykłą dynamikę jazdy dba również niezależne przednie i tylne zawieszenie.

Orange Ford Mustang on coast road
Ranger Raptor on the mountains

Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor to idealne połączenie sportowych osiągów Ford Performance z niezrównanymi możliwościami jazdy w terenie. Tutaj każdy szczegół został precyzyjnie zaprojektowany, aby ten drapieżny pick-up poradził sobie w każdych warunkach – od legendarnego zawieszenia Fox Pro inspirowanego rajdami po unikatowe podwozie ze stopów lekkich o podwyższonej wytrzymałości.

Sportowe

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top