Home > Osobowe > Sportowe

Ford GT, Mustang i Fiesta ST. Poznaj niedoścignioną serię samochodów sportowych opracowanych przez zespół Ford Performance.

Korzystając z umiejętności, wiedzy i doświadczenia płynących od Ford Racing, Team RS i z wielu lat zaangażowania w rajdy samochodowe, zespół Ford Performance podąża drogą wprowadzania innowacji poprzez tworzenie samochodów o wysokich osiągach, które powodują u kierowców szybsze bicie serca.

Imponujace technologie samochodów sportowych marki Ford

Torque Vectoring Control

Maksymalna precyzja podczas pokonywania zakrętów

Układ poprawiający stabilność na zakrętach (TVC) optymalizuje rozkład momentu obrotowego pomiędzy kołami. Efekt? Lepsza stabilność oraz zwiększona przyczepność i precyzja manewrowania, która pomaga w pokonywaniu zakrętów czy oraz nierówności na drodze.

Electronic Stability Control

Pewne prowadzenie nawet w trudnych warunkach drogowych

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy AdvanceTrac Electronic Stability Control (ESC) to połączenie wielu technologii, które zapewnia lepsze panowanie nad pojazdem i zwiększa bezpieczeństwo.

Ford EcoBoost

Silnik 2,3 litra EcoBoost – unikatowa jednostka napędowa zapewniająca wyższą moc

Silnik rozwija do 350 KM przy 6800 obr./min i moment obrotowy 440 Nm (470 Nm z funkcją OverBoost). Dzięki temu nawet w niskim zakresie obrotów samochód osiąga niesamowite przyśpieszenie.

Blue Ford Fiesta ST in car park with palm trees

Fiesta ST

Agresywna stylistyka, obniżone podwozie i charakterystyczne logo – Ford Fiesta ST to niezwykły samochód z duszą sportowca.

Moc 182 KM, 240 Nm momentu obrotowego, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,9 sekundy, prędkość maksymalna 223 km/h. Te parametry nie pozostawiają wątpliwości, co do osiągów samochodu. Ich potwierdzeniem jest ponad 5000 km testów na legendarnym niemieckim torze Nürburgring.

Mustang

Ford Mustang w wersji fastback lub convertible, oferuje światowej klasy osiągi oraz wysoką jakość, zachowując typowe elementy, które rozpozna każdy entuzjasta motoryzacji. Wśród nich znalazły się: opływowa sylwetka, trójwymiarowe tylne lampy oraz charakterystyczna, trapezoidalna osłona chłodnicy.

Yellow Ford Mustang on city street

Sportowe

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top