JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > S-MAX > Cechy i funkcje > Osiągi i zużycie paliwa

Osiągi i zużycie paliwa

Ford S-MAX wyposażony jest w mocne i oszczędne jednostki napędowe, które zapewniają doskonałe osiąg. Wybierz układ z napędem hybrydowym a dostaniesz moc i osiągi, których potrzebujesz. Połączenie inteligentnych technologii i zaawansowanej inżynierii oznaczają wyjątkową ekonomiczność i niską emisję CO2 bez względu, na który układ się zdecydujesz.

Siła wyboru. Ford S-MAX.

Siła wyboru

Ford S-MAX oferuje dwie wersje skrzyni biegów:

  • Sześciostopniowa, manualna skrzynia biegów 
  • Ośmiostopniowa, automatyczna skrzynia biegów
Zawieszenie zapewniające doskonałe wrażenia z jazdy i kontrolę nad pojazdem. Ford S-MAX.

Zawieszenie zapewniające doskonałe wrażenia z jazdy i kontrolę nad pojazdem

Nowe tylne zawieszenie wielowahaczowe w połączeniu z unowocześnionym zawieszeniem przednim opartym o kolumny prowadzące (McPhersona) zapewnia kierowcy maksymalną kontrolę nad samochodem i świetne wrażenia z jazdy bez względu na jakość drogi.

Ekonomiczna jazda 

Podróże Fordem S-MAX dzięki funkcjom wspmagającym ekonomiczną jazdę mogą być oszczędne. Funkcja Ford EcoMode stale monitoruje styl jazdy kierowcy i ocenia  w jaki sposób przekłada się on na zużycie paliwa. System analizuje prędkość, zmiany biegów, hamowanie i wyprzedzanie oraz liczbę krótkich i długich tras. Następnie system podpowiada, jak należy postępować, aby obniżyć zużycie paliwa. 

Asystent hamowania (Brake Coach) podpowie Ci, jak skuteczniej hamować, aby zmniejszyć spalanie. Z kolei Asystent EV (EV Coach) wspomaga ładowanie akumulatora napędu hybrydowego wykorzystując hamowanie regeneracyjne. 

Funkcje Eco Coach, EV Coach i Brake Coach zapewniają informacje zwrotne w czasie rzeczywistym i zwiększają efektywność jazdy. 

Wspomaga bardziej ekonomiczną jazdę. Ford S-MAX.
Top