JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > PUMA
Cena od: 
115 000 PLNPuma Cena podana
Rata dla Ciebie od:
1 626 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 14,24%RRSO new

Promocyjne ubezpieczenie już od:

2,3% w programie Ford UbezpieczeniaStawka ubezpieczenia

Rata dla Firmy od:
1 235 PLN netto/mies.Rata dla Firmy Puma
Ford Leasing Opcje
 

FORD PUMAKRADNIE SPOJRZENIA, ZDOBYWA MIASTA

Ford Puma to wyjątkowy SUV o niepowtarzalnej stylistyce nadwozia, obok którego nie da się przejść obojętnie. Dynamiczna, ponadczasowa sylwetka wyróżnia się na mieście i kradnie spojrzenia.

PRZESTRONNE I WYGODNE WNĘTRZE

Ford Puma zaprojektowany został z myślą o najwyższym poziomie komfortu pasażerów i kierowcy. Przestronne, wygodne i stylowe wnętrze cechuje się perfekcyjną ergonomią i wysoką jakością wykonania. Największy bagażnik w klasie (456 l - 1216 l) i innowacyjny megabox, którym przewieziesz pionowo przedmioty o wysokości nawet 115 cm) to mnóstwo przestrzeni na bagaż.

DYNAMICZNA I OSZCZĘDNA DZIĘKI HYBRYDZIE

Ekologiczna i oszczędna (10% oszczędności paliwa), dynamiczna i z automatyczną skrzynią biegów Powershift (20% lepsze przyspieszenie)

Nowoczesne silniki EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do samochodów z napędami konwencjonalnymi. Dzięki nowej cichej i niezwykle płynnie zmieniającej biegi automatycznej skrzyni Powershift, a także legendarnej przyjemności z prowadzenia samochodów marki Ford, jazda Pumą EcoBoost Hybrid jest bardziej oszczędna, dynamiczna i bezpieczna w trasie i w mieście.

KLASA SAMA DLA SIEBIE

Z dumą możemy oznajmić, że Ford Puma to jeden z najlepszych swojej klasie SUV-ów. Potwierdzają to zdobywane laury w plebiscycie ,,What Car?". W 2022 roku trzeci raz z rzędu został wybrany najlepszym małym SUV-em.

Ford Puma ST w tym samym plebiscycie zdobył tytuł najlepszego sportowego SUV-a 2022 roku, powtarzając ubiegłoroczny sukces.

 

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM M6, FWD w wersji Titanium, Euro 6.2: 5.4 - 5.6 l/100 km; 121-127 g/km.

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Prezentowany model to Titanium

Puma Konfigurator
Blue Puma on the road
Niebieski Ford Puma jadący przez miasto

Ford Puma – zaawansowane technologie wspomagające prowadzenie i pozwalające czerpać radość z jazdy

Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych systemów, dzięki którym jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Nic dziwnego, że Puma cieszy się uznaniem kierowców na całym świecie – tylko w trakcie 2020 roku sprzedano 120 000 samochodów, a w pierwszym kwartale 2021 roku Puma zaliczyła największy wzrost sprzedaży, pozostając najlepiej sprzedającym się modelem Forda w Europie. Nad bezpieczeństwem czuwa Ford Co-Pilot360 obejmujący wiele współpracujących ze sobą technologii, dzięki którym możesz lepiej kontrolować samochód. Należą do nich np. inteligentny tempomat, który w zależności od odległości względem innych pojazdów dostosowuje prędkość jazdy. Z kolei system zapobiegania kolizjom minimalizuje ryzyko niepożądanych zdarzeń w trakcie jazdy, podobnie jak system wspomagający omijanie przeszkód, wykrywający pojazdy, pieszych i innych uczestników ruchu. Wszystkie te systemy wspólnie monitorują wszystko, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegają Cię w razie potencjalnych zagrożeń.

Ford Puma – poznaj osiągi silników EcoBoost Hybrid

Ford Puma z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w nową erę czystszych hybrydowych pojazdów elektrycznych. Zaawansowane silniki EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do samochodów z napędami konwencjonalnymi. Silnik 1.0 EcoBoost posiada moc nawet 155 KM i był wielokrotnie nagradzany w kategorii najlepszego silnika roku. Napęd elektryczny jest wsparciem dla silnika benzynowego i zapewnia dodatkowe 16 KM mocy, nie tylko redukując potrzebę zmiany biegów, ale również poprawiając przyspieszenie nawet o 20%. Dodatkowo Puma EcoBoost Hybrid dostępna jest teraz z nową 7-biegową, automatyczną skrzynią dwusprzęgłową PowerShift, która gwarantuje płynną i mniej męczącą jazdę – szczególnie w ruchu miejskim.

Profil niebieskiego Forda Puma
Kobieta sprawdzająca aplikację FordPass na swoim telefonie

Ford Puma – najwyższy komfort jazdy, przestronność i ergonomia

Ford Puma jest przestronny i wygodny w środku, co odczuje zarówno kierowca, jak i pasażerowie. Przednie fotele mogą być wyposażone w funkcję masażu odcinka lędźwiowego, co pomaga zrelaksować się zwłaszcza na dłuższych trasach. Ponadto dwuczęściowy panoramiczny dach zapewnia dopływ naturalnego światła i daje poczucie przestronności w kabinie.

Wnętrze Forda Pumy jest piękne, przestronne, wygodne i inteligentnie zaprojektowane. Jego stylowy design łączy się z nowoczesną technologią, która zapewnia przyjemność i komfort jazdy. Przykładem może być Ford Pass Connect, który w połączeniu z aplikacją FordPass zapewniają łączność ze światem i niespotykaną dotąd interakcję z samochodem.

Ford Puma to gwarancja wysokiej jakości i trwałości użytych materiałów. Tworzywa we wnętrzu są miękkie i przyjemne w dotyku, a pokrowce z przednich i tylnych foteli można ściągać do prania.

Ford Puma – zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie

Ford Puma wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, które czuwają nad poprawnym prowadzeniem pojazdu i szybką reakcją w razie nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Zaawansowane funkcje ostrzegą Cię przed potencjalnym zagrożeniem kolizją, a inteligentne systemy pomogą utrzymać pojazd pod kontrolą i uniknąć ewentualnego wypadku: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. To dlatego w Fordzie Puma umieszczono szereg inteligentnych technologii wspomagających, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twoim, Twojej rodziny, a także innych uczestników ruchu. Wśród nich można wymienić na przykład system zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych, system wspomagania hamowania awaryjnego czy elektroniczny system stabilizacji toru jazdy. Najlepiej o poziomie bezpieczeństwa nowego Forda Puma świadczą testy Euro NCAP, w których Puma otrzymała maksymalną ocenę 5 gwiazdek.

Piesi przechodzą przed niebieskim Fordem Puma
Niebieski Ford Puma z otwartym bagażnikiem i przegrodą bagażową MegaBox

Porządek i przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz. Poznaj wnętrze Forda Puma.

Ford Puma odznacza się również największym bagażnikiem wśród aut tego segmentu - pojemność przedziału bagażowego może osiągnąć nawet 457 l. Przestrzeń ładunkowa Forda Puma to innowacyjna, niższa przegroda bagażowa MegaBox. Przegroda MegaBox zapewnia nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także umożliwia przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Ponadto ma wodoodporną powłokę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie wodą. To idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego. Ponadto dzięki złożeniu tylnych siedzeń można jeszcze bardziej zwiększyć przestrzeń na bagaż. Ford Puma wyposażony jest też w ruchomą półkę, która unosi się wraz z klapą bagażnika, zmieniając położenie, jeśli potrzebne jest dodatkowe miejsce bagażowe. Wszystko to sprawia, że Puma nie przestraszy się nawet dalekich, rodzinnych wyjazdów.

PUMA - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 3.7MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top