JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > PUMA > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Użytkowanie

Ford Puma wyróżnia się najlepszą w swojej klasie pojemnością bagażnika nawet do 457 l. Pięknie zaprojektowane nadwozie Forda Puma jest zrównoważone przemyślaną funkcjonalnością. To daje gwarancję ogromnej wszechstronności.

Niebieski Ford Puma z otwartym bagażnikiem i przegrodą bagażową MegaBox

To się nazywa porządek!

Przestrzeń ładunkowa Forda Puma to innowacyjna, niższa przegroda bagażowa MegaBox. Przegroda MegaBox zapewnia nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także umożliwia przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Ponadto ma wodoodporną powłokę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie wodą. To idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.

Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz

W Fordzie Puma znajdziesz przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz. Tylne siedzenia można złożyć w stosunku 60/40 lub też złożyć je całkowicie w celu zwiększenia przestrzeni na bagaż.

Niebieski Ford Puma z otwartym bagażnikiem - widok z tyłu
Ruchoma półka za tylnym siedzeniem

Ruchoma półka za tylnym siedzeniem

Ford Puma wyposażony jest w półkę za tylnym siedzeniem, która nie jest przymocowana do drugiego rzędu siedzeń i unosi się wraz z klapą bagażnika, dzięki czemu zmienia swoje położenie, jeśli potrzebne jest miejsce na większe przedmioty.

 

Drzwi bagażnika otwierane i zamykane elektrycznie i bezdotykowo

Otwieranie i zamykanie bagażnika w Fordzie Puma jest niezwykle łatwe, nawet wtedy kiedy masz zajęte ręce. Gdy masz kluczyk w kieszeni lub torebce, wystarczy, że wykonasz lekki ruch nogą pod środkową częścią tylnego zderzaka, a drzwi bagażnika otworzą się lub zamkną bez konieczności dotykania czegokolwiek. Można je również otworzyć i zamknąć siedząc we wnętrzu pojazdu.

 

Ford Puma - Drzwi bagażnika otwierane bez pomocy rąk
Ford Puma z hakiem holowniczym

Więcej bagażu?

Jeśli potrzebujesz przewieźć większe, nieporęczne przedmioty z pomocą przyjdą Ci opcjonalne relingi dachowe i hak holowniczy z możliwością łatwego demontażu. 

 

Top