Nowy Ford Kuga®

Wyższa klasa komfortu

Cena od 145 010 PLNNowy Kuga Cena

Nawet 27 000 PLN korzyściNowy Kuga Polska

Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect,
serwis i gwarancja w cenieFord Protect Nowa Kuga

Nowa, wyrazista stylistyka. 
Jeszcze lepsza łączność oraz innowacyjne technologie, a także większa zdolność holowania. Oto nowy SUV Ford Kuga®, który daje jeszcze więcej możliwości.

Dystans przebyty w mieście w trybie elektrycznym doKuga City Drive Electric Mode

1

%

Zasięg doNew Kuga - FHEV - Range

1

km

Średnie zużycie paliwa
na 100 kmKuga Fuel Consumption per 100Km

1

l

Nowa Kuga oferuje niezwykle wydajne i nowoczesne jednostki napędowe: Full Hybrid, Plug-In HybridKuga Plug-In Hybrid oraz silnik benzynowy Ecoboost. Dostępna jest również w wielu wyjątkowych wersjach wyposażenia, takich jak eleganckie i świetnie wyposażone Titanium, stylowe ST-Line o sportowym charakterze oraz wyróżniająca się energiczną stylistyką wersja Active.

Nowoczesne technologie

Zwiększona masa holowania

do 2100 kg

New Ford Kuga towing a boat front view

 

 

New Ford Kuga towing a boat rear view

Nowy Ford Kuga z napędem hybrydowym oferuje zwiększoną masę holowania nawet do 2100 kgNew Kuga - PHEV - Towing capacity. Dane pokładowe i mapy analizują, które drogi najlepiej sprawdzą się podczas holowania, aby cała trasa przebiegła bezproblemowo.

Blue All-New Ford Kuga PHEV charging at home

Zero ograniczeń

Bezproblemowe ładowanie

Ford Kuga w wersji Plug-In Hybrid oferuje wiele możliwości ładowania. Od domowych gniazdek i dedykowanych wysokonapięciowych punktów po publiczne stacje ładowania i stale rozwijającą się sieć ładowarek BlueOval™. Dodatkowo, tak samo jak Kuga Full Hybrid, jest samoładującą się hybrydą.

Ale to nie wszystko

12,3" cyfrowy wyświetlacz na tablicy zegarów i odświeżone elementy wyposażenia zapewniają wysokiej klasy komfort i nadają wnętrzu stylowej elegancji. Funkcjonalne tylne siedzenia oraz przestrzeń bagażowa o pojemności 536 l umożliwią spakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy i zapewnią wygodę podczas każdej podróży.

Przesuń tylne siedzenia do tyłu, aby mieć więcej miejsca na nogi lub do przodu w celu zwiększenia przestrzeni bagażowej.

Szeroki wybór wersji wyposażenia

Hybryda typu plug-in, hybryda typu full-hybrid czy standardowy silnik benzynowy? Wybierz Forda Kugę z napędem dostosowanym do swoich potrzeb.   

  

  

 

Spawdź aktualne oferty i promocje

New Ford Kuga on a beach front view

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa Zharmonizowana Procedura Badań Pojazdów Lekkich) dla Forda Kuga 2.5 FHEV 180 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium, Euro 6.2: 5.3-5.4 l/100 km; 122-123 g/km.