Home > Osobowe > Małe samochody

Poznaj małe samochody z rodziny Forda i wybierz odpowiedni dla siebie.

Idealne technologie w małym samochodzie

Ford SYNC Steering Wheel controls

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem 8" kolorowego ekranu dotykowego.

Ford EcoBoost Engine

Maksymalne osiągi silnika

Rewolucyjny, 3-cylindrowy silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1 l był sześciokrotnie nagradzany tytułem Międzynarodowego Silnika Roku*. Nic dziwnego. Oferuje moc 125 KM lub 140 KM, zapewniając osiągi konwencjonalnego silnika o pojemności 1,6 litra, zapewniając przy tym mniejsze zużycie i niższą emisję CO2.

*Międzynarodowy Silnik Roku 2017, zwycięzca w podkategorii silników 1-litrowych.

Ford Active City Stop

System zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach

System nieustannie monitoruje odległość od samochodu jadącego z przodu, oblicza ryzyko uderzenia oraz przygotowuje układ hamulcowy do działania z maksymalną siłą w razie potrzeby. Jeśli kierowca nie podejmie odpowiednich działań zmierzających do uniknięcia kolizji – poprzez rozpoczęcie hamowania lub wykonanie manewru omijania – system rozpocznie hamowanie, ograniczy moment obrotowy silnika i uruchomi światła awaryjne.

Ford Ka Plus in Blue parked on a city street

Zachwyca stylem i praktycznością

Połączenie nowoczesnego designu i inteligentnych rozwiązań sprawia, że Ford KA+ nie tylko przyciąga wzrok, ale jest również niezwykle funkcjonalny. Praktyczne rozwiązania i zaawansowane technologie zapewniają wiele przyjemności z jazdy i sprawiają, że Ford KA+ to samochód, który idealnie wkomponuje się w Twój styl życia.

Niewielki, lecz bardzo stylowy

Ford Fiesta łączy w sobie elegancję kolorystyki i wykończeń z najnowocześniejszą technologią. Wyposażony jest w wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik EcoBoost. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Ford SYNC - zaawansowaną technologię obsługi głosowej z funkcją odczytywania SMS w języku polskim co wpływa na wygodę oraz poprawia bezpieczeństwo. Ten mały pojazd jest więc wyrafinowany, a zarazem oszczędny.

Ford Fiesta on the move
Ford B-Max in Gold parked outside a cafe

Ford Tourneo Courier

Kompaktowy, a zarazem przestronny: elastyczne wnętrze tego inteligentnego pojazdu pomieści pięć osób i bagaż. Przesuwane tylne drzwi ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Dodatkowym atutem wyposażenia jest technologia Ford SYNC oraz oszczędny, 1.5-litrowy silnik wysokoprężny Duratorq lub 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost. Przestronność, styl, oszczędność, technologie – Tourneo Courier zapewnia wszystko, co niezbędne w kompaktowym pojeździe.

Zaprojektowany z myślą o miejskiej dżungli. Stworzony, by z niej uciec.

Praktyczny, wydajny i inteligentny. Stylizacja, wyrafinowanie i korzyści godne SUV-a. Wszystko to składa się na nowego Forda EcoSport: samochód, który przyjemność z jazdy i pewność prowadzenia ma w swoim DNA.

Orange Ford EcoSport 3/4 angle

Małe samochody

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top