FORD KUGA GRAPHITE TECH EDITION

EMOCJE NAPĘDZANE INNOWACYJNYMI TECHNOLOGIAMI

Konfigurator

Zabierz ze sobą niezbędne rzeczy i wyrusz w drogę, aby odkryć jeszcze więcej możliwości, jakie oferuje najnowsza wersja Forda Kuga - Graphite Tech Edition. Wyróżnia się ona najnowszymi systemami wspomagającymi prowadzenie oraz zestawem wyjątkowych elementów stylistycznych w połączneniu z nowym i eleganckim kolorem lakieru o nazwie Grey Matter.

Ford Kuga interior view

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE - TO STANDARD

Niezależnie od tego, czy przedzierasz się przez ulice miast czy też odkrywasz wiejskie drogi, docenisz reflektory adaptacyjne LED z systemem automatycznego sterowania światłami drogowymi i funkcją zapobiegającą oślepianiu. Z pewnością zauważysz też zalety wyświetlacza Head-Up kompatybilnego z okularami polaryzacyjnymi, dzięki któremu masz stały dostęp do niezbędnych informacji.

 

 

GRAPHITE TECH EDITION NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Ford Kuga on the road

ODETCHNIJ OD MIASTA W ŚWIETNYM STYLU

Specjalny pakiet elementów stylistycznych obejmuje aluminiowe nakładki na pedały i listwy ochronne na progi przednich drzwi z logo ST-Line. Do tego duży tylny spojler, czarne 19" obręcze kół ze stopów lekkich oraz lakierowane zaciski hamulcowe nadają mu niepowtarzalnego charakteru. A wszystko to dostępne jest wraz z nowym i wyjątkowym lakierem Grey Matter. To idealne połączenie elegancji i wyrafinowania w sportowym stylu.

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji