Home > Osobowe > KUGA > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

W Fordzie Kuga każda funkcja podporządkowana jest przede wszystkim Twoim potrzebom. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą. Resztę pozostaw w rękach inteligentnych technologii.

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8'' ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Drzwi bagażnika otwierane bez pomocy rąk

Drzwi bagażnika otwierane elektrycznie i bezdotykowo to rozwiązanie, które ułatwia życie. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Jeśli masz zajęte obie ręce, ale masz przy sobie kluczyk elektroniczny KeyFree, wystarczy wykonać ruch stopą pod tylnym zderzakiem, a klapa otworzy się automatycznie. Klapę można także obsługiwać za pomocą przycisków umieszczonych wewnątrz pojazdu, pozwalających w dowolnym momencie wstrzymać jej unoszenie.

Drzwi bagażnika otwierane bez pomocy rąk
Panoramiczny dach - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze

Panoramiczny dach - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze

Sterowana elektrycznie roleta dachowa odsłoni szklany dach, wpuszczając do środka naturalne światło, co doskonale doświetli wnętrze oraz nada mu wrażenie przestronności. Z kolei powłoka przeciwsłoneczna, która odbija promieniowanie słoneczne, ograniczy nagrzewanie się wnętrza i uchroni pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Dodatkowy komfort ogrzewanych siedzeń

Ciesz się komfortem nawet w mroźne poranki. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zyskać przyjemną temperaturę fotela tak długo, jak zapragniesz.

Dodatkowy komfort ogrzewanych siedzeń
Najwyższa jakość dźwięku

Najwyższa jakość dźwięku

Wysokiej klasy system audio jest dostępny jako standard z systemem Ford SYNC 3 i zapewnia wyjątkową czystość dźwięku w każdym miejscu kabiny. Opcjonalny system premium marki Sony z radiem DAB zapewnia jeszcze bardziej wyszukane doznania dźwiękowe.

Top