Home > Osobowe > KA+ > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfortowy pod każdym względem

Nowy Ford KA+ jest wyposażony w szereg funkcjonalnych technologii, które zadbają o to, aby każda podróż była łatwa i przyjemna. Wśród nich, Ford SYNC czyli zaawansowany system obsługi głosowej.

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Walka z lodem, śniegiem czy mgłą na przedniej szybie to przeszłość. Wystarczy nacisnąć guzik, a niewidoczne elementy grzewcze w kilka sekund oczyszczą ja za Ciebie.

Podgrzewana pzrednia szyba Quickclear
Wycieraczki dostosowujące się do deszczu

Wycieraczki dostosowujące się do deszczu

Wycieraczki z czujnikiem deszczu uruchamiają się po wykryciu pierwszych kropli na przedniej szybie, a następnie dostosowują swoją prędkość do warunków pogodowych. Istnieje możliwość ręcznego ustawienia jednego z kilku poziomów czułości.

Podgrzewane siedziska przednich foteli

Z Fordem Ford KA+ zimowe poranki staną się czystą przyjemnością. Wystarczy nacisnąć przyciska aby uruchomić podgrzewanie przednich siedzisk foteli.  

Podgrzewane fotele
Uchwyt na urządzenia przenośne

Uchwyt na urządzenia przenośne

Stacja dokująca MyFord Dock posiada wejście USB i służy jako uchwyt do nawigacji satelitarnej, smartfona czy odtwarzacza MP3, zapewniając ładowanie baterii. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu wszystko masz na oku – zarówno drogę, jak i swoje urządzenia przenośne.

Pożycz samochód i śpij spokojnie dzięki funkcji MyKey

Technologia Ford MyKey® umożliwia kierowcy zaprogramowanie i przypisanie do kluczyka stałych parametrów i ograniczeń takich jak: prędkość maksymalna, głośność systemu audio, przypomnienie o zapięciu pasów, zablokowanie wyłączenia systemów bezpieczeństwa. Ta innowacyjna technologia ma zapewnić właścicielowi spokojny sen a kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo.

Pożycz samochód i śpij spokojnie dzięki funkcji MyKey
Top