Home > Osobowe > KA+ > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

Praktyczne rozwiązania i zaawansowane technologie zapewniają wiele przyjemności z jazdy i sprawiają, że Ford KA+ to samochód, który idealnie wkomponuje się w Twój styl życia. 

System Ford SYNC pozwala na obsługę urządzeń mobilnych i zestawu audio za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Z kolei stacja dokująca My Ford Dock to wymarzone miejsce dla Twojego smartfona – bezpieczne i z funkcją ładowania. 

Połączenie nowoczesnego designu i inteligentnych rozwiązań sprawia,
że Ford KA+ nie tylko przyciąga wzrok, ale jest również niezwykle funkcjonalny.

Ford SYNC. Zaawansowana technologia obsługi głosowej. Ford KA+

Ford SYNC. Zaawansowana technologia obsługi głosowej

Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®Bluetooth Trademark. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

Uchwyt na urządzenia przenośne

Stacja dokująca MyFord Dock posiada wejście USB i służy jako uchwyt do nawigacji satelitarnej, smartfona czy odtwarzacza MP3, zapewniając urządzeniom ładowanie baterii.

Uchwyt na urządzenia przenośne. Ford KA+
Rozrywka w samochodzie. Fprd KA+

Rozrywka w samochodzie

Ford KA+ oferuje szereg funkcji i urządzeń które sprawiają, że jazda tym samochodem jest jeszcze przyjemniejsza. Są to m.in. radioodbiornik cyfrowy (DAB) oraz odtwarzacz CD/MP3. Istnieje też możliwość podłączania urządzeń zewnętrznych poprzez złącze USB.

System komunikacji Ford SYNC z obsługą głosową i AppLink umożliwia połączenie telefonu komórkowego z pojazdem poprzez Bluetooth®,
co pozwala kierowcy korzystać z odtwarzacza i telefonu bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.
AppLink to rozwiązanie, które umożliwia obsługę głosową aplikacji zainstalowanych na urządzeniach przenośnych, w tym korzystanie ze znanego serwisu muzycznego Spotify.

Przestronne wnętrze

Wystarczająco mały, aby z łatwością poruszać się nim w mieście i parkować w ciasnych miejscach. Dość duży, aby pomieścić nawet 5 osób.

Przestronne wnętrze. Ford KA+
Funkcja MyKey - Pożycz samochód i śpij spokojnie. Ford KA+

Funkcja MyKey - Pożycz samochód i śpij spokojnie

Technologia MyKey® umożliwia kierowcy zaprogramowanie i przypisanie do kluczyka stałych parametrów i ograniczeń takich jak: prędkość maksymalna, głośność systemu audio, przypomnienie o zapięciu pasów, zablokowanie dezaktywacji systemów wspomagających bezpieczeństwo. Ta innowacyjna technologia ma zapewnić właścicielowi spokojny sen a kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo.

Top