JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > GALAXY > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Stylowy. Komfortowy. Nowoczesny.

Eleganckie linie nadwozia. Piękne, pełne komfortu i przestrzeni wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości. Nowoczesne technologie, wspierające kierowcę, dbające o bezpieczeństwo i zapewniające wiele powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfona. Ford Galaxy to gwarancja podróży pierwszą klasą. 

 

Odkryj szereg możliwości związanych z łącznością

Wbudowany FordPass Connect pozwoli Ci wraz z Fordem Galaxy przenieść się na wyższy poziom. System oferuje wiele przydatnych funkcji, w tym dostęp do WiFi 4G LTEFordPass Connect comfort nawet dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu drogowym przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. W przypadku kolizji FordPass Connect może wykonać automatyczne połączenie eCall (połączenie alarmowe) do służb ratowniczych, powiadamiając je o lokalizacji pojazdu.

 

Fordpass Connect

Szybka konfiguracja przestrzeni pasażerskiej

Konfiguracja foteli w Fordzie Galaxy jest niezwykle łatwa. Innowacyjny system EasyFold pozwala aranżować wnętrze w zależności od potrzeb. W tylnej części bagażnika umieszczono panel sterowania, który za pomocą jednego przycisku umożliwia składanie wszystkich foteli drugiego rzędu. Nowością w segmencie jest funkcja automatycznego składania i rozkładania foteli trzeciego rzędu (Easy Power Fold), za co również odpowiada ten sam panel sterowania.

Fotele, które lepiej podpierają ciało i masują mięśnie

Kierowca i pasażer siedzący z przodu mogą mieć do dyspozycji system ogrzewanych i wentylowanych foteli wielokonturowych z funkcją masażu. Ich niezaprzeczalną zaletą jest fakt iż pomagają zwalczyć zmęczenie i dolegliwości pleców, stymulując mięśnie i układ krwionośny przy pomocy fal generowanych przez wbudowany system napełnianych powietrzem poduszek. System dostosowuje ciśnienie w każdej z poduszek, tak aby użytkownik miał wrażenie przesuwającego się po jego plecach wałka do masażu.

Ergonomic seat

Komfortowe fotele

Ford Galaxy może być dostępny ze specjalnie zaprojektowanymi ergonomicznymi przednimi fotelami, które zapewniają maksymalne wsparcie pleców oraz komfort, dzięki czemu możesz się odprężyć nawet podczas długich podróży. Fotele regulowane w 18 kierunkach (w tym elektrycznie sterowane, regulowane w 4 płaszczyznach podparcie lędźwiowe) uzyskały certyfikat AGR (kampania na rzecz zdrowszych pleców) i są zalecane przez lekarzy oraz fizjoterapeutów.

Drzwi bagażnika zamykane i otwierane elektrycznie i bezdotykowo

Ręce pełne zakupów? Żaden problem. Otwieranie
i zamykanie bagażnika w Fordzie Galaxy jest niezwykle proste. Wystarczy, że kluczyk pojazdu masz w kieszeni lub w torebce i wykonasz lekki ruch nogą pod środkową częścią tylnego zderzaka, a drzwi bagażnika otworzą się lub zamkną bez konieczności dotykania samochodu.

Drzwi bagażnika zamykane i otwierane elektrycznie i bezdotykowo. Ford Galaxy.
Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3. Ford Galaxy.

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Możesz także skorzystać z 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3 współpracuje również z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym. Co więcej, mając zainstalowaną na telefonie aplikację FordPass, możesz z niej wysyłać cele podróży bezpośrednio do systemu nawigacji SYNC 3.

Panoramiczny dach - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze. Ford Galaxy.

Panoramiczny dach - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze

Sterowana elektrycznie roleta dachowa odsłoni szklany dach, wpuszczając do środka naturalne światło, co doskonale doświetli wnętrze oraz nada mu wrażenie przestronności. Z kolei powłoka przeciwsłoneczna, która odbija promieniowanie słoneczne, ograniczy nagrzewanie się wnętrza i uchroni pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Innowacyjne wycieraczki Clearview

W przeciwieństwie do tradycyjnych spryskiwaczy, system Clearview rozprowadza płyn po całej długości przednich piór. Wszystko dzięki specjalnym otworom w ramieniu wycieraczki. Dostarczają one płyn bezpośrednio na ścieżkę ruchu każdego pióra. Efekt? Idealnie czysta szyba gwarantująca doskonałą widoczność, a także mniej zużytego płynu do spryskiwaczy.

Innowacyjne wycieraczki Clearview
Top