JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > GALAXY
Cena od: 
195 450 PLNFord Galaxy Trend
Rata dla Ciebie od:
2 909 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 8,95%RRSO mach-e

Promocyjne ubezpieczenie już od:

2,70% w programie Ford UbezpieczeniaStawka 2,70%

Rata dla Firmy od:
2 159 PLN netto/mies.Ford Puma Leasing Options
Ford Leasing Opcje
 

Samochód dostępny jest tylko w zapasach magazynowych. Prosimy o kontakt z wybranym dealerem.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Ford Galaxy Trend 2.5 Hybrid 190 KM, eCVT, FWD, Euro 6.2; 6.4-6.5 l/100 km; 148-149 g/km.

FORD GALAXY

Podróżuj pierwszą klasą

Ford Galaxy to luksusowy, siedmioosobowy samochód, który rozpieszcza kierowcę i pasażerów, oferując najwyższej klasy komfort oraz przestrzeń. Ergonomiczne fotele zapewniają doskonałe wsparcie pleców, a wersja Galaxy V-Line oferuje wielokonturowe przednie fotele z funkcją masażu. W drugim rzędzie foteli znajdują się również mocowania ISOFIX dla maksymalnie trzech fotelików dziecięcych, a gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni bagażowej, możesz jednym przyciskiem złożyć niewykorzystane fotele.

W Fordzie Galaxy komfort idzie w parze z wydajnością i osiągami. Teraz Galaxy dostępny jest w wersji z pełnym napędem hybrydowym (FHEV), który współpracuje z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym. W połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia doskonałą moc i moment obrotowy, jak też oszczędność zużycia paliwa. 

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Ford Galaxy.

Jednostki napędowe

Ford Galaxy dostępny jest z 2.0 litrowym silnikiem wysokoprężnym EcoBlue o mocy 150 KM i 190 KM z 6-stopniową manualną skrzynią biegów lub z 8-stopniowym automatem oraz z pełnym napędem hybrydowym FHEV, który współpracuje z 2.5 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 190 KM z automatyczną skrzynią biegów eCVT.

Zobacz jednostki napędowe

Ford Galaxy jadący za innym samochodem.

Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go

Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go pozwala podróżować z ustawioną wcześniej, stałą prędkością. Ułatwia prowadzenie w gęstym ruchu ulicznym lub w korku. System nieustannie monitoruje drogę przed samochodem, a gdy wykryje obecność pojazdu z przodu, zwolni lub całkowicie zatrzyma auto i wyłączy silnik, aby nie zużywał ani jednej kropli paliwa. Gdy droga znów będzie wolna, system uruchomi silnik i automatycznie przywróci ustawioną wcześniej prędkość. 

Pełna komfortu przestrzeń

Ford Galaxy to luksusowy rodzinny samochód, który zapewnia wygodną przestrzeń dla siedmiu osób. Jeśli cenisz sobie maksymalny komfort podczas dalekich podróży, wybierz ergonomiczne przednie fotele, które maksymalnie wspierają plecy lub ogrzewane i wentylowane fotele wielokonturowe z funkcją masażu.

Samochód zapewnia też imponujcą przestrzeń bagażową do 1301 l. System EasyFold pozwala na szybką konfigurację wnętrza w zależności od potrzeb. Fotele drugiego i trzeciego rzędu składają się automatycznie na płasko za pomocą jednego przycisku.

Rodzina wewnątrz samochodu
System, który chroni bezpieczeństwo pieszych

System, który chroni pieszych

System Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych monitoruje odległość względem innych pojazdów i przechodniów nawet po zmroku, dzięki czemu może ostrzec przed potencjalną kolizją. Jeśli kierowca nie zareaguje, system automatycznie rozpocznie hamowanie.

System działa do prędkości 80 km/h, a jego zadaniem jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.

GALAXY - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 2.6MB)
promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top