Home > Osobowe > NOWA FIESTA > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Odpocznij i nabierz siły

Inteligentne technologie ułatwiające życie możemy dziś spotkać na każdym kroku. Tak samo jest w  zupełnie nowym Fordzie Fiesta,
który wyposażony został w wiele zaawansowanych rozwiązań takich jak: Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosem, system audio B&O PLAY czy otwierany dach panoramiczny.
Odkryj wszystko to i o wiele więcej we wnętrzu nowego Forda Fiesta.

Najnowsza technologia sterowana głosem. Ford Fiesta

Najnowsza technologia sterowana głosem

System Ford SYNC 3 to zaawansowany układ zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego. Technologia ta łączy się również z Apple CarPlay i Android Auto.
Z kolei funkcja Applink umożliwia dostęp do niektórych aplikacji na Twoim smartfonie a Live Traffic pozwala uniknąć korków. Co więcej, mówiąc tylko "Jestem głodny", wywołasz listę lokalnych restauracji lub przejdziesz do przewodnika Michelina, który pomoże Ci wybrać i zarezerwować stolik.

Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk

We wnętrzu Forda Fiesta możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku. Dlaczego? Ponieważ wyposażyliśmy go w system audio B&O PLAY o mocy 675 W, obejmujący 10 głośników, woofer i subwoofer, który zapewnia niezrównaną głębię i czystość dźwięku. Ta zaawansowana technologia została zaprojektowana, przygotowana i dostrojona przez specjalistów z dziedziny akustyki B&O PLAY specjalnie dla Forda Fiesta. Teraz nawet w podróży możesz cieszyć się jakością dźwięku prosto z sali koncertowej.

Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk. Ford Fiesta

Duży panoramiczny dach

Znakomitym dopełnieniem praktycznego i wygodnego wnętrza Forda Fiesta jest luksusowy, dwuczęściowy, panoramiczny szklany dach, który zapewnia doświetlenie wnętrza pojazdu. Powłoka z filtrem przeciwsłonecznym chroni przed przegrzaniem i szkodliwymi promieniami UV. Z kolei elektrycznie rozsuwane rolety umożliwiają odsłonięcie lub zasłonięcie dachu za naciśnięciem przycisku. Zintegrowana roleta pozwala na szybkie zasłonięcie lub odsłonięcie panoramicznego dachu.

Twój Ford Fiesta. Dokładnie taki, jak sobie życzysz.

Chcesz spersonalizować swojego Forda Fiesta i dodać mu trochę własnego stylu? Żaden problem. Do wyboru masz bogactwo indywidualnych opcji takich jak: lakiery nadwozia niemetalizowane, lakiery metalizowane, dach lakierowany w kontrastującym kolorze, kolorowe elementy stylizacji wnętrza, przeszycia tapicerki, i szeroki wybór felg ze stopów lekkich. W naszych pakietach personalizacji pojazdu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Twój Ford Fiesta. Dokładnie taki, jak sobie życzysz. Ford Fiesta
Pomysłowe schowki - My Ford Dock. Ford Fiesta

Pomysłowe schowki - My Ford Dock

W środkowej części deski rozdzielczej znajduje się bezpieczne miejsce na smartfony, odtwarzacze muzyki czy nawigację GPS. Wyposażono je w port USB pozwalający na ładowanie i korzystanie z nich podczas jazdy.

Przestronne wnętrze

Wnętrze Forda Fiesta zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy milimetr przestrzeni. W zależności od wersji, w kabinie możesz znaleźć nawet 19 schowków. Wśród nichw centralnej części deski rozdzielczej w wersji Trend dostepna opcjonalnie jest stacja dokująca My Ford Dock, czyli ulubione miejsce Twoich urządzeń mobilnych, które zapewnia im bezpieczeństwo nawet podczas dynamicznej jazdy. Dodatkowo ten funkcjonalny schowek posiada gniazdo USB do ładowania telefonu czy nawigacji GPS.

Przestronne wnętrze. Ford Fiesta
Dyskretne oświetlenie. Ford Fiesta

Dyskretne oświetlenie

Wnętrze Forda Fiesta może być oświetlone jest za pomocą diod LED, które rozmieszczone są w centralnej części deski rozdzielczej, drzwiach, klamkach i okolicach miejsca na nogi.

Szybkie odszranianie przedniej szyby z Quickclear

Ta inteligentna funkcja sprawia, że szybko wyruszysz w drogę nawet w mroźny poranek. Wystarczy nacisnąć przycisk, a ukryte w szybie elementy grzewcze szybko usuną lód, śnieg czy parę z przedniej szyby.

Top