Home > Osobowe > FIESTA > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Odpocznij i nabierz siły

Inteligentne technologie ułatwiające życie możemy dziś spotkać na każdym kroku. Tak samo jest w Fordzie Fiesta,
który wyposażony został w wiele zaawansowanych rozwiązań takich jak: Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosem, system audio B&O czy otwierany dach panoramiczny.
Odkryj wszystko to i o wiele więcej we wnętrzu Forda Fiesta.

Najnowsza technologia sterowana głosem. Ford Fiesta

Najnowsza technologia sterowana głosem

System Ford SYNC 3 to zaawansowany układ zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pomocą 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego. Technologia ta łączy się również z Apple CarPlay, Android Auto i jest kompatybilna z iPhone BT.

Z kolei funkcja Applink pozwala na dostęp do niektórych aplikacji na Twoim smartfonie, a Live Traffic przesyła na bieżąco do pokładowego systemu nawigacji aktualne informacje o ruchu drogowym, pomagając unikać korków.

Klucz do świata

Ford Fiesta może być teraz wyposażony w wbudowany modem FordPass ConnectFordPass Connect system, który wraz z aplikacją FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu. 

Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie:

  • Live TrafficLive Traffic free access przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy
  • Samochodowy punkt Wi-FiWi-Fi - Punkt dostępu umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń
  • W razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu
Ford Fiesta interior view with family using devices
Ford Fiesta interior view with family using devices

Pobierz aplikację FordPass, aby mieć dostęp do większej ilości funkcji 

Sparuj FordPass Connect ze swoim smartfonem za pomocą aplikacji FordPass, aby zyskać jeszcze więcej możliwości. Po połączeniu się uzyskasz dostęp do wielu innowacyjnych funkcji. Za pomocą smartfonu na przykład znajdziesz, otworzysz oraz zamkniesz swój samochód. Możesz też sprawdzać poziom paliwa, przebieg, poziom ciśnienia w oponach oraz otrzymywać powiadomienia o stanie pojazdu. Ponadto korzystając ze smartfonu, wybierzesz miejsce docelowe podróży, a następnie prześlesz tę informację bezpośrednio do nawigacji satelitarnej auta.

Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk

We wnętrzu Forda Fiesta możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku. Dlaczego? Ponieważ wyposażyliśmy go w system audio B&O o mocy 675 W, obejmujący 10 głośników, woofer i subwoofer, który zapewnia niezrównaną głębię i czystość dźwięku. Ta zaawansowana technologia została zaprojektowana, przygotowana i dostrojona przez specjalistów z dziedziny akustyki B&O specjalnie dla Forda Fiesta. Teraz nawet w podróży możesz cieszyć się jakością dźwięku prosto z sali koncertowej.

Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk. Ford Fiesta

Duży panoramiczny dach

Znakomitym dopełnieniem praktycznego i wygodnego wnętrza Forda Fiesta jest luksusowy, dwuczęściowy, panoramiczny szklany dach, który zapewnia doświetlenie wnętrza pojazdu. Powłoka z filtrem przeciwsłonecznym chroni przed przegrzaniem i szkodliwymi promieniami UV. Z kolei elektrycznie rozsuwane rolety umożliwiają odsłonięcie lub zasłonięcie dachu za naciśnięciem przycisku. Zintegrowana roleta pozwala na szybkie zasłonięcie lub odsłonięcie panoramicznego dachu.

Twój Ford Fiesta. Dokładnie taki, jak sobie życzysz.

Chcesz spersonalizować swojego Forda Fiesta i dodać mu trochę własnego stylu? Żaden problem. Do wyboru masz bogactwo indywidualnych opcji takich jak: lakiery nadwozia niemetalizowane, lakiery metalizowane, dach lakierowany w kontrastującym kolorze, kolorowe elementy stylizacji wnętrza, przeszycia tapicerki, i szeroki wybór felg ze stopów lekkich. W naszych pakietach personalizacji pojazdu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Twój Ford Fiesta. Dokładnie taki, jak sobie życzysz. Ford Fiesta
Pomysłowe schowki - My Ford Dock. Ford Fiesta

Pomysłowe schowki - My Ford Dock

W środkowej części deski rozdzielczej znajduje się bezpieczne miejsce na smartfony, odtwarzacze muzyki czy nawigację GPS. Wyposażono je w port USB pozwalający na ładowanie i korzystanie z nich podczas jazdy.

Przestronne wnętrze

Wnętrze Forda Fiesta zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy milimetr przestrzeni. W zależności od wersji, w kabinie możesz znaleźć nawet 19 schowków. Wśród nichw centralnej części deski rozdzielczej w wersji Trend dostepna opcjonalnie jest stacja dokująca My Ford Dock, czyli ulubione miejsce Twoich urządzeń mobilnych, które zapewnia im bezpieczeństwo nawet podczas dynamicznej jazdy. Dodatkowo ten funkcjonalny schowek posiada gniazdo USB do ładowania telefonu czy nawigacji GPS.

Przestronne wnętrze. Ford Fiesta

Dyskretne oświetlenie

Wnętrze Forda Fiesta może być oświetlone jest za pomocą diod LED, które rozmieszczone są w centralnej części deski rozdzielczej, drzwiach, klamkach i okolicach miejsca na nogi.

Dyskretne oświetlenie. Ford Fiesta

Szybkie odszranianie przedniej szyby z Quickclear

Ta inteligentna funkcja sprawia, że szybko wyruszysz w drogę nawet w mroźny poranek. Wystarczy nacisnąć przycisk, a ukryte w szybie elementy grzewcze szybko usuną lód, śnieg czy parę z przedniej szyby.

Top