Home > Osobowe > FIESTA > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Odpocznij i nabierz siły

Inteligentne technologie ułatwiające życie możemy dziś spotkać na każdym kroku. Tak samo jest w Fordzie Fiesta,
który wyposażony został w wiele zaawansowanych rozwiązań takich jak: Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosem, system audio B&O czy otwierany dach panoramiczny.
Odkryj wszystko to i o wiele więcej we wnętrzu Forda Fiesta.

Najnowsza technologia sterowana głosem. Ford Fiesta

System SYNC 3

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem kolorowego 8-calowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Aplikacjami kompatybilnymi z systemem SYNC 3 można sterować za pośrednictwem funkcji AppLink, natomiast aplikacje Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają nawigację po smartfonie za pośrednictwem ekranu głównego systemu SYNC 3 zastępującego ekran telefonu.

Klucz do świata

Ford Fiesta może być teraz wyposażony w wbudowany FordPass ConnectFordPass Connect system, który wraz z aplikacją FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu. 

FordPass Connect ułatwia podróżowanie:

  • Live TrafficLive Traffic free access przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy
  • Samochodowy punkt Wi-FiHotspot Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń
  • W razie wypadku FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu
Ford Fiesta interior view with family using devices
Ford Fiesta interior view with family using devices

Zyskaj dostęp do inteligentnych funkcji

Wbudowany modem FordPass Connect pozwoli Ci wraz z Fordem Fiesta przenieść się na wyższy poziom. System oferuje wiele przydatnych funkcji jak bieżące powiadomienia o ruchu drogowym przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu czy automatyczne połączenie eCall - w przypadku kolizji FordPass Connect może wykonać połączenie alarmowe do służb ratowniczych, powiadamiając je o lokalizacji pojazdu.

Aby jak najlepiej wykorzystać FordPass Connect, pobierz aplikację FordPass i steruj wieloma różnymi funkcjami za pomocą swojego smartfona. Poprzez aplikację zdalnie otworzysz i zamkniesz swój samochód, sprawdzisz poziom paliwa, przebieg czy poziom ciśnienia w oponach.

Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem

We wnętrzu Forda Fiesta możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku. Dlaczego? Ponieważ wyposażyliśmy go w system audio B&O o mocy 575 W, obejmujący 8 głośników w tym subwoofer, który zapewnia niezrównaną głębię i czystość dźwięku. Ta zaawansowana technologia została zaprojektowana, przygotowana i dostrojona przez specjalistów z dziedziny akustyki B&O specjalnie dla Forda Fiesta. Możesz cieszyć się jakością dźwięku prosto z sali koncertowej dopasowując jego brzmienie do swojego nastroju wybierąc jeden z czterech trybów nagłośnienia: energiczny, ciepły, relaksacyjny lub radosny. 

Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk. Ford Fiesta

Duży panoramiczny dach

Znakomitym dopełnieniem praktycznego i wygodnego wnętrza Forda Fiesta jest luksusowy, dwuczęściowy, panoramiczny szklany dach, który zapewnia doświetlenie wnętrza pojazdu. Powłoka z filtrem przeciwsłonecznym chroni przed przegrzaniem i szkodliwymi promieniami UV. Z kolei elektrycznie rozsuwane rolety umożliwiają odsłonięcie lub zasłonięcie dachu za naciśnięciem przycisku. Zintegrowana roleta pozwala na szybkie zasłonięcie lub odsłonięcie panoramicznego dachu.

Twój Ford Fiesta. Dokładnie taki, jak sobie życzysz.

Chcesz spersonalizować swojego Forda Fiesta i dodać mu trochę własnego stylu? Żaden problem. Do wyboru masz bogactwo indywidualnych opcji takich jak: lakiery nadwozia niemetalizowane, lakiery metalizowane, dach lakierowany w kontrastującym kolorze, kolorowe elementy stylizacji wnętrza, przeszycia tapicerki, i szeroki wybór felg ze stopów lekkich. W naszych pakietach personalizacji pojazdu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Twój Ford Fiesta. Dokładnie taki, jak sobie życzysz. Ford Fiesta
Pomysłowe schowki - My Ford Dock. Ford Fiesta

Pomysłowe schowki - My Ford Dock

W środkowej części deski rozdzielczej znajduje się bezpieczne miejsce na smartfony, odtwarzacze muzyki czy nawigację GPS. Wyposażono je w port USB pozwalający na ładowanie i korzystanie z nich podczas jazdy.

Przestronne wnętrze

Wnętrze Forda Fiesta zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy milimetr przestrzeni. W zależności od wersji, w kabinie możesz znaleźć nawet 19 schowków. Wśród nichw centralnej części deski rozdzielczej w wersji Trend dostepna opcjonalnie jest stacja dokująca My Ford Dock, czyli ulubione miejsce Twoich urządzeń mobilnych, które zapewnia im bezpieczeństwo nawet podczas dynamicznej jazdy. Dodatkowo ten funkcjonalny schowek posiada gniazdo USB do ładowania telefonu czy nawigacji GPS.

Przestronne wnętrze. Ford Fiesta

Dyskretne oświetlenie

Wnętrze Forda Fiesta może być oświetlone jest za pomocą diod LED, które rozmieszczone są w centralnej części deski rozdzielczej, drzwiach, klamkach i okolicach miejsca na nogi.

Dyskretne oświetlenie. Ford Fiesta

Szybkie odszranianie przedniej szyby z Quickclear

Ta inteligentna funkcja sprawia, że szybko wyruszysz w drogę nawet w mroźny poranek. Wystarczy nacisnąć przycisk, a ukryte w szybie elementy grzewcze szybko usuną lód, śnieg czy parę z przedniej szyby.

Top