Ładowanie nowego Forda Capri®

Close

Ładuj w domu


Domowa ładowarka

Skorzystaj z dedykowanej ładowarki domowej typu Wallbox do samochodów elektrycznychCX740L - Home Charger. Zapewnij sobie najwygodniejszy sposób ładowania w domu. Możesz też ładować baterie  Forda Capri® nocą i ustawić harmonogram ładowania.

 

Domowe gniazdko

Dzięki opcjonalnemu przewodowi możesz ładować samochód z dowolnego gniazdka domowego 230 VCX740L - Home Socket. Najlepiej korzystać z tego rozwiązania tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Ładuj w trasie

 

Sieć ładowarek BlueOval™

Uzyskaj dostęp do sieci ładowania Ford BlueOvalCX740L - BlueOval i ładuj swojego elektrycznego Forda Capri® w jednym z ponad 600 000 publicznych punktów ładowania AC i DC w 36 krajach europejskich.

 

IONITY

IONITY to jedna z wielu sieci punktów ładowania w ramach sieci Ford BlueOval, która zapewnia dostęp do ładowarek prądu stałego o dużej mocy umożliwiających szybkie ładowanie Twojego Capri.

 

Przewody do ładowania

Twój nowy Ford Capri® jest standardowo wyposażony w przewód do ładowania kompatybilny z publicznymi punktami ładowania prądem zmiennym AC. W punktach ładowania prądem stałym DC kable dostępne są na miejscu.