Home > Osobowe > EDGE > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Zaprojektowany tak, by zapewniać komfort

Znakomite wykonanie oraz najwyższej jakości materiały gwarantują poczucie luksusu od momentu, kiedy po raz pierwszy wsiądziesz do Forda Edge. Modem FordPass Connect zapewnia wysoką jakość połączenia z siecią, dzięki czemu zakup Forda jest jeszcze lepszą decyzją. Specjalnie zaprojektowany system audio B&O o mocy 1000 W, obejmujący 12 głośników, zapewnia jakość dźwięku jak w filharmonii.

Rodzina wewnątrz Forda Edge

Klucz do świata

Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie:

·       Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy.

·       Samochodowy punkt Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń.

·       W razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCallHotspot Wi-Fi, podając lokalizację pojazdu.

Pobierz aplikację FordPass

Aby jak najlepiej wykorzystać modem FordPass Connect, pobierz aplikację FordPass i steruj wieloma różnymi funkcjami za pomocą swojego smartfonu.

·       Zdalne zamykanie i otwieranie samochodu.

·       Zdalne uruchamianie silnika w celu np. odszronienia przedniej szyby (dotyczy jedynie pojazdów z automatyczną skrzynią biegów).

·       Monitorowanie poziomu paliwa, przebiegu i ciśnienia powietrza w oponach za pomocą telefonu.

·       Odszukiwanie drogi do zaparkowanego samochodu na mapie.

·       Otrzymywanie informacji o stanie technicznym samochodu bezpośrednio w smartfonie.

Ford Pass w telefonie

Relaks w ciszy

Układ Active Noise Control pomaga w eliminacji hałasu docierającego do wnętrza pojazdu. Trzy ukryte mikrofony wychwytują hałas w tle, który jest następnie tłumiony za pomocą odwróconych fal dźwiękowych emitowanych przez głośniki system audio.

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku

Forda Edge wyposażyliśmy w system audio B&O. Ten najwyższej klasy 11-głośnikowy system o mocy 1000 W zapewnia niezrównaną głębię oraz czystość dźwięku. Specjalnie zaprojektowany do Forda Edge i dostrojony przez akustyków B&O system audio gwarantuje perfekcję wrażeń słuchowych podczas każdej podróży.

Ford music
Ford Edge - elektryczny hamulec postojowy

Elektryczny hamulec postojowy

Tradycyjna dźwignia hamulca ręcznego została zastąpiona prostym w użyciu przyciskiem hamulca elektronicznego. Aby go aktywować, wystarczy wcisnąć przełącznik na konsoli środkowej. Takie rozwiązanie zapewnia więcej przestrzeni we wnętrzu i wygodę codziennego użytkowania samochodu.

Drzwi bagażnika otwierane i zamykane bez użycia rąk

Otwieranie i zamykanie drzwi bagażnika w Fordzie Edge jest niezwykle łatwe, nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce. Gdy masz kluczyk pojazdu w kieszeni lub torebce, wystarczy, że wykonasz lekki ruch nogą pod środkową częścią tylnego zderzaka, a drzwi tyłu nadwozia sterowane bez pomocy rąk otworzą się lub zamkną bez konieczności dotykania czegokolwiek.

Ford Edge woman opening a back of the car with her leg
Ford Edge detail of an open rooftop

Dach panoramiczny - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze 

Ford Edge jest dostępny z otwieranym panoramicznym dachem, który zapewnia naturalnemu światłu swobodny dostęp do wnętrza. Dzięki temu staje się ono jaśniejsze i jeszcze bardziej przestronne. Przednia część dachu sterowana jest elektrycznie, można ją uchylić lub otworzyć.

Top