Home > Osobowe > ECOSPORT > Cechy i funkcje > Prowadzenie

Prowadzenie

Najlepsze technologie to takie, które zmieniają Twój świat na lepszy, rozwiązują problemy i dostarczaja samych korzyści. 

I właśnie tak jest w Fordzie EcoSport. 

Odkryj technologie, dzięki którym podróż upłynie relaksująco i przyjemnie, a życie stanie się zdecydowanie łatwiejsze – od elektrycznego układ wspomagania kierownicy EPAS po system ułatwiający ruszanie na wzniesieniach i technologię Ford SYNC 3.

Dodatkowa kontrola podczas ruszania pod górę 

Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (HSA) zapobiega cofnięciu się pojazdu podczas ruszania pod górę. Podwyższone ciśnienie w układzie hamulcowym jest utrzymywane przez dodatkowe 2,5 sekundy, dzięki czemu zyskujesz czas i kontrolę w chwili przekładania stopy z pedału hamulca na pedał gazu. System jest również przydatny w przypadku zatrzymywania się i ruszania na śliskiej nawierzchni.

Łatwiejsze cofanie dzięki wbudowanej kamerze

Słupki, kosze na śmieci czy murki nie są już problemem – na wyświetlaczu umieszczonym w centralnej części deski rozdzielczej kamera cofania pokaże wszystko to, co znajduje się za samochodem. System wyświetla także wirtualne linie, które wskazują tor jazdy samochodu przy aktualnym kącie skrętu kierownicy.

Top