Home > Osobowe > ECOSPORT > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

Najwyższej klasy system multimedialny, doskonały zestaw audio B&O, komfortowe wyposażenie takie jak podgrzewane fotele i kierownica. A to dopiero początek ekskluzywnych rozwiązań w Fordzie EcoSport. Poznaj je wszystkie!

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem 8" kolorowego ekranu dotykowego. Łączy się on również z Apple CarPlay i Android Auto. Funkcja Applink umożliwia dostęp do niektórych spośród Twoich ulubionych aplikacji. Możesz nawet wywołać listę lokalnych restauracji, wypowiadając tylko słowa „Jestem głodny”, albo przejść do przewodnika Michelina, który pomoże wybrać restaurację i zarezerwować stolik.

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym
Bezproblemowa łączność dzięki FordPass Connect

Bezproblemowa łączność dzięki FordPass Connect

Ford EcoSport wyposażony jest w modem FordPass Connect. Jest to najnowsza funkcjonalność pojazdu umożliwiająca podłączenie samochodu do internetu. W oparciu o technologię SYNC, FordPass Connect pozwala na dostęp do szeregu nowych udogodnień, korzystając z wbudowanego modemu. FordPass Connect staje się jeszcze bardziej funkcjonalny w połączeniu z aplikacją FordPass zainstalowaną na smartfonie.

System audio - B&O

Żyj własnym rytmem i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem. Wystarczy włączyć system audio B&O o mocy 675 W z 9 głośnikami i subwooferem, który został dostrojony przez specjalistów z dziedziny akustyki B&O specjalnie dla Forda EcoSport, a każda podróż minie koncertowo. Gwarantujemy.

System audio - B&O PLAY

Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu

Wycieraczki z czujnikiem deszczu uruchamiają się po wykryciu pierwszych kropli na przedniej szybie, a następnie dostosowują swoją prędkość do warunków pogodowych. Istnieje możliwość ręcznego ustawienia jednego z kilku poziomów czułości.

Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu
Okno dachowe

Okno dachowe

Elektrycznie sterowane okno dachowe pozwala cieszyć się dodatkowym światłem we wnętrzu lub szybko przewietrzyć kabinę. Powłoka odbijająca promienie słoneczne pomaga utrzymać przyjemny chłód we wnętrzu, a wewnętrzna zasłona przeciwsłoneczna zapewnia przyjemny cień, gdy go potrzebujesz.

Top