Home > Osobowe > Active Range GLP

Rodzina crossoverów Forda - wersja ACTIVE
Zabiorą Cię tam, dokąd zechcesz

Ford Active Range
Ford Active Range
Ford Fiesta Active

Ford Fiesta Active

Poznaj nowe oblicze Forda Fiesta, dzięki wersji Active. Innowacyjne rozwiązania oraz niepowtarzalny wygląd, który podkreślają 17” obręcze kół ze stopów lekkich, relingi bagażnika dachowego, unikalny pakiet stylizacyjny Active czy zawieszenie ze zwiększonym prześwitem (o 19 mm) nadają mu niezwykłego charakteru. Niesamowity komfort oraz dynamika jazdy sprawiają, że każda podróż będzie przyjemniejsza. To samochód idealny do miasta i na bezdroża.

Ford KA+ Active

KA+ Active ma przygodę zapisaną w genach. To nowy crossover, który łączy praktyczność potrzebną w mieście z funkcjami przydatnymi podczas podróży.

Zwiększony prześwit i podwyższona pozycja za kierownicą sprawiają, że ten niewielki samochód kompaktowy swym charakterem zbliża się do SUV-ów. Zaskakująco przestronne wnętrze pomieści pięciu dorosłych pasażerów w komfortowych warunkach. Dodatki takie jak relingi dachowe, obręcze kół ze stopów lekkich, listwy ochronne wokół nadwozia czy oryginalny kolor Canyon Ridge dodają mu niepowtarzalnego charakteru i przyciągają wzrok.

Ford KA+ Active
Ford Focus Active

Ford Focus Active

Swoją surową stylistyką inspirowaną pojazdami SUV nowy crossover Active wnosi posmak przygody do nowej rodziny samochodów Ford Focus. Ten wyjątkowy samochód łączy styl z funkcjonalnością oraz terenowy charakter z wyrafinowaniem. Modem FordPass Connect i aplikacja FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu, które ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z samochodu. 

Dzięki funkcji wyboru trybu jazdy z ustawieniami: Normalny, Eco lub Sportowy — kierowca może zmieniać „wyczucie” pojazdu w zależności od tego, jak chce go prowadzić, co daje mu lepszą kontrolę podczas każdej wyprawy.

Ford SUV Range

Zaprojektowane, by zachwycać. Stworzone, by odkrywać. Łącząc w sobie nowoczesny design, inteligentne technologie, praktyczność i dynamiczne osiągi – nasze SUV-y pozwolą Ci dotrzeć tam dokąd zawsze chciałeś.

Każdy z nich ma inne możliwości, ale wszystkie zostały zaprojektowane, aby stawić czoła wyzwaniom codzienności.

Ford SUV range
promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top