NOWY FORD FIESTA

Kultowy miejski samochód w nowej, ekscytującej odsłonie. Przyciągający wzrok design i innowacyjne technologie, w jakie została wyposażona nowa Fiesta oraz doskonałe prowadzenie, sprawiają że siedząc za jej kierownicą czujesz się wyjątkowo. 

IDEALNY DO MIASTA

Dzięki kompaktowym wymiarom i doskonałej widoczności z łatwością  pokonuje zatłoczone, wąskie miejskie ulice i parkuje w ciasnych miejscach. Jednocześnie oferuje przestronne wnętrze nie bojąc się zabrać nawet dużych zakupów. 

ŁADNE WNĘTRZE

W pięknym, perfekcyjnie zaprojektowanym, ergonomicznym wnętrzu wykończonym materiałami wysokiej jakości znajdziesz to, co najlepsze. Od interaktywnego i cyfrowego wyświetlacza zestawu wskaźników po technologię FordPass, która pozwoli Ci być w stałym kontakcie z pojazdem.

DOSKONAŁE WYPOSAŻENIE

Bogate wyposażenie w zakresie komfortu, bepieczeństwa i funkcjonalności zapewnia pełną relaksu jazdę w ruchu miejskim.  

Samochód napędza wielokrotnie nagradzany i niezawodny silnik benzynowy 1.0 EcoBoost dostępny również w wersji hybrydowej sprawiając, że jazda jest zarówno bardzo dynamiczna i przyjemna, jak i oszczędna w zakresie spalaniaTooltip.

Różne wersje wyposażenia dają pewność, że nowy Ford Fiesta zaspokoi gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wybierz wersję Titanium, jeśli poszukujesz ponadczasowej, stonowanej elegancji lub wersję ST-Line, jeśli cenisz sportowy wygląd i prowadzenie. Jeśli nie uznajesz kompromisów w zakresie wyglądu, osiągów i sportowych doznań mamy dla Ciebie idealną propozycję w postaci wersji ST stanowiącej kwintesencję filozofii Ford Performance. 

Na zdjęciu: Ford Fiesta ST-Line Vignale (wersja ST-Line Vignale dostępna jest na wybranych rynkach w Europie)