All-Electric Ford Explorer driving on the road

Prawie gotowe

Pozostał tylko jeden krok do zakończenia procesu rezerwacji
i uzyskania pierwszeństwa w zamówieniu nowego i w pełni elektrycznego Forda Explorera wiosną 2024 roku.

Zapoznałem(-am) się z warunkami i postanowieniami regulaminu rezerwacji

Zostawiając nam swoje dane dołączasz do grona osób, które na bieżąco będą otrzymywały informacje na temat wybranego modelu Forda.

Ford Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, jest administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych i wykorzysta je w celu przesyłania Państwu okresowo pocztą elektroniczną informacji na temat wybranego modelu pojazdu. Klikając „Rezerwuj teraz” wyrażacie Państwo zgodę na przesyłanie przez nas takich informacji. Zgodę można cofnąć w każdym czasie kontaktując się z Ford Polska Sp. z o.o. w sposób wskazany w naszej Polityce Prywatności, lub korzystając z linka znajdującego się w każdym e-mailu z zamówionymi informacjami. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Z zastrzeżeniem mających zastosowanie przepisów prawa, przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych osobowych (bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy Państwa dane, okresie ich przetwarzania, o ich przekazywaniu innym podmiotom, w tym do krajów trzecich oraz o realizacji przysługujących Państwu praw znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.