A person in the driver's seat of a Ford car

SUBSKRYPCJA FORDPASS

CZERP JAK NAJWIĘCEJ ZE SWOJEGO FORDA

Odblokuj wszystkie możliwości swojego Forda dzięki dostępowi do sieci BlueOval™ Charge Network, zwiększonemu poziomowi bezpieczeństwa z usługą FordSecure oraz subskrypcjom Connected Navigation.

Close up of steering wheel, centre console and SYNC 4 touchscreen

BEZPROBLEMOWE PODRÓŻE 
Z INFORMACJAMI O NATĘŻENIU RUCHU DROGOWEGO LIVE TRAFFIC

Funkcja dostępna w pojazdach wyposażonych w modem FordPass ConnectFordPass Connect is available on selected vehicles i system SYNC 3SYNC 3.2 attention. Zadbaj o to, aby każda podróż przebiegała bez wysiłku dzięki dostępowi do lokalnych informacji o zagrożeniach i natężeniu ruchu drogowego Life Traffic dostarczanych na bieżąco do pojazdu. Pomogą Ci lepiej zaplanować trasy i uniknąć opóźnieńTrial Period.

LIVE TRAFFIC

Monitorowanie danych aktualizowanych na bieżąco pomaga wybrać najszybszą trasę z uwzględnieniem natężenia ruchu drogowego.

Wskazówki dojazdu mogą też być aktualizowane po wykryciu utrudnień
w ruchu.

Cockpit view of a Ford, with the traffic ahead seen through the windshield.
FordPass Subscriptions Live Traffic

INFORMACJE O LOKALNYCH ZAGROŻENIACH

Aktualne dane wymieniane pomiędzy lokalnymi instytucjami a połączonymi z siecią pojazdami pomogą wykryć potencjalne zagrożenia na trasie. Alarmy wyświetlane na desce rozdzielczej poinformują Cię o wszelkich wykrytych na drodze unieruchomionych pojazdach, śliskiej nawierzchni, trudnych warunkach pogodowych na trasie i innych utrudnieniach.

Close up of steering wheel, centre console and SYNC 4 touchscreen

ZAWSZE AKTUALNE INFORMACJE

Dzięki systemowi SYNC 4Connected Navigation and SYNC4 połączonemu z chmurą, Twoja nawigacja zawsze będzie prezentować aktualne informacje. Usługa obejmuje najbardziej aktualne mapy drogowe, raporty o ruchu drogowym
i pogodzie, a także aktualizowane na bieżąco ceny miejsc postojowych, paliw i ładowaniaTrial Period.

FordPass Subscriptions Connected Navigation

NAWIGACJA POŁĄCZONA

Funkcja dostępna jest we wszystkich nowych pojazdach wyposażonych
w system Ford SYNC 4 i modem FordPass ConnectFordPass Connect is available on selected vehicles. Nawigacja połączona
z siecią zapewnia dostępność stale aktualnych map z rzeczywistym przebiegiem dróg oraz informacjami o bieżących cenach paliwa i pogodzie. Mapa pokładowa sprawia, że zawsze wiesz, dokąd zmierzasz, nawet
w obszarach, w których zasięg jest ograniczony.

LIVE TRAFFIC

Monitorowanie danych aktualizowanych na bieżąco, pomaga wybrać najszybszą, dostepną trasę z uwzględnieniem natężenia ruchu drogowego.

Wskazówki dojazdu mogą też być aktualizowane po wykryciu utrudnień
w ruchu.

Cockpit view of a Ford, with the traffic ahead seen through the windshield.
FordPass Subscriptions Live Traffic

INFORMACJE O LOKALNYCH ZAGROŻENIACH

Aktualne dane wymieniane pomiędzy lokalnymi instytucjami a połączonymi z siecią pojazdami pomogą wykryć potencjalne zagrożenia na trasie. Alarmy wyświetlane na desce rozdzielczej poinformują Cię o wszelkich wykrytych unieruchomionych na drodze pojazdach, śliskiej nawierzchni, trudnych warunkach pogodowych i innych utrudnieniach.

Side view of the Ford Fiesta
BlueOvalTM Charge Network

ŁATWY DOSTĘP DO PUBLICZNYCH STACJI ŁADOWANIA

Dostęp do sieci BlueOval™ Charge Network sprawia, że ładowanie pojazdu jest łatwe. Dysponujemy dostępem do ponad 300 000 publicznych stacji ładowania w wielu sieciach europejskich, aby zapewnić możliwość bezproblemowego korzystania z usług pay-as-you-go za pomocą jednej rejestracji.

Yellow Ford Mustang Mach-E Charging at a charging station

BLUEOVALTM CHARGE NETWORK

Sieć ładowania BlueOval™ Charge Network łączy wiele sieci ładowania, zapewniając bezproblemowy dostęp do ponad 300 000 publicznych stacji ładowania w całej Europie za pośrednictwem jednego konta i jednej aplikacji. Po rejestracji do bezpłatnego okresu próbnego automatycznie uzyskasz pełny dostęp do ładowarek.

DOSTĘP DO BLUEOVALTM CHARGE NETWORK IONITY

Ładowarki z sieci IONITY umożliwiają uzyskanie 90 km zasięgu już po 10 minutachCharging performance figure ładowania.

Dzięki szybkim ładowarkom publicznym podróże na duże odległości są łatwiejsze, a liczba potrzebnych postojów podczas jazdy autostradą zmniejsza się. Ładowarki IONITY są w 100% zasilane energią ze źródeł odnawialnych, co pozwala na prawdziwie bezemisyjną jazdę.

Otrzymasz roczny bezpłatny okres próbny. Po upływie okresu próbnego opłata wynosi [149 funtów / XXX euro] rocznie, dzięki czemu oszczędzasz więcej niż 50% przy każdym ładowaniuActivating BlueOval™ Charge Network.

Silver Mustang Mach-E charging at an IONITY charging station
A man looking at a smartphone next to a Mustang Mach-E

DOSTĘP DO BLUEOVALTM CHARGE NETWORK IONITY

Skorzystaj z początkowego, bezpłatnego okresu próbnego dostępu do sieci ładowaniaActivating BlueOval™ Charge Network złożonej z ponad 8000 wygodnie rozmieszczonych punktów ładowania w całym kraju. Stale rozbudowujemy sieć ultraszybkich ładowarek pulse 150 kW oraz nowych ładowarek pulse o mocy 300 kW obecnie instalowanych w Wielkiej Brytanii.

KARTA ŁADOWANIA DO SIECI BLUEOVALTM

Karta ładowania BlueOval™ znajdująca się w schowku pojazdu umożliwia płynne dokonywanie płatności za ładowanie bez konieczności podawania danych na stacji.

Aktywuj ją poprzez aplikację FordPass i powiąż z wybraną metodą płatności. Teraz możesz już kliknąć w przycisk aplikacji, gdy chcesz rozpocząć ładowanie pojazdu.

Konto zostanie obciążone automatycznie, co wyeliminuje niedogodności związane z obsługą płatności.

Image showing the BlueOval charge card.
A man looking at a smartphone while charging a car

PODŁĄCZ I ŁADUJ

W sieci BlueOval™ Charge Network stale rośnie liczba ładowarek – w tym ładowarek IONITY – z funkcją Plug and Charge. Umożliwia to automatyczne uruchamianie ładowania, natychmiast po podłączeniu pojazdu do publicznej stacji ładowania należącej do sieci. Twoje konto zostanie obciążone automatycznie po zakończeniu sesji ładowania, eliminując konieczność użycia smartfona lub karty płatniczej w punkcie ładowania.

PROSTA AKTYWACJA USŁUGI POPRZEZ APLIKACJĘ FORDPASS

Korzystaj z aplikacji FordPass, by wygodnie wyszukiwać ładowarki, docierać do nich używając nawigacji oraz uruchamiać i kontrolować proces ładowania na jednej z ponad 300 000 stacji ładowania należących do sieci BlueOval™ Charge Network.

A phone showing the FordPass App on its screen sitting on a desk next to some car keys.
Side view of the Ford Mustang
Ford Car with SecuriAlert logos floating over it.

DODATKOWE POZIOMY ZABEZPIECZEŃ TO DODATKOWY SPOKÓJ DUCHA

Dbaj o bezpieczeństwo pojazdu w czasie rzeczywistym, korzystając z powiadomień na smartfonie wysyłanych w razie wykrycia nieoczekiwanego zachowania pojazdu. W przypadku kradzieży pracownicy centrum usług dotyczących skradzionego pojazdu są gotowi, by służyć Ci pomocąTrial PeriodFord Secure available on selected vehicles.

Blue Ford Mustang Mach-E with SecuriAlarm

SECURIALERT

Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, aktywuj funkcję SecuriAlert, gdy opuszczasz pojazd lub skorzystaj z aplikacji FordPass, by skonfigurować harmonogram włączania i wyłączania usługi zgodny z Twoim planem dnia. Wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia bezpośrednio w aplikacji
w przypadku wykrycia nieoczekiwanej aktywności pojazdu, w tym próby uzyskania dostępu do pojazdu, także z użyciem skopiowanego klucza. Aplikacja FordPass prześle informację o czasie i rodzaju powiadomienia SecuriAlert na Twój smartfon.

USŁUG ŚLEDZENIA SKRADZIONEGO POJAZDU

Funkcja działa jak całodobowa, indywidualna ochrona dla Twojego pojazdu. Jeśli wykryjemy, że ktoś próbuje otworzyć Twój pojazd, holować go lub manipulować przy nim, wyślemy Ci powiadomienie. Po uruchomieniu funkcji,  zapobiega ona ponownemu uruchomieniu pojazdu, po tym jak złodziej ją wyłączył a także wprowadza go w "tryb śledzenia". Umożliwia to Centrum usług śledzenia skradzionego pojazdu dokładne określenie położenia pojazdu. Pracownicy Centrum powiadomią policję o miejscu postoju pojazdu i będą na bieżąco informować o postępach w jego odzyskiwaniuIn the event of a vehicle theft.

A woman holding a smartphone looking outside the window
A Ford car driving around an office complex and breaking through a shield graphic.

POWIADOMIENIA O LOKALIZACJI

Pomagamy utrzymać ciągły kontakt z pojazdem. Wybierz obszar wokół wybranej lokalizacji, takiej jak dom lub miejsce pracy i utwórz wokół niej „cyfrowe ogrodzenie”. Wówczas będziesz otrzymywać powiadomienia po wjeździe lub wyjeździe pojazdu ze wskazanej strefy. W ten sposób zawsze będziesz znał położenie swojego pojazdu, nawet jeśli pożyczysz go członkom rodziny lub znajomym. W dowolnym momencie możesz wyciszyć lub wyłączyć te powiadomieniaLocation Alerts will be available later in 2022.

POWIADOMIENIA SĄSIEDZKIE DLA OKOLICY

Powiadomienia sąsiedzkie dla okolicy to funkcja, która sprawia, że Twój Ford i inne połączone z siecią pojazdy marki Ford w okolicy wzajemnie dbają
o swoje bezpieczeństwo. Jeśli w pobliskim pojeździe marki Ford uruchomiona zostanie funkcja SecuriAlert lub Ford Secure Alert albo odbierze on powiadomienie o uruchomieniu alarmu, także otrzymasz to powiadomienie. W ten sposób zyskasz pewność, że Twój samochód jest chroniony
i bezpiecznyNeighbourhood Alert available in 2023.

A hand holding a smartphone showing the Location Alert in the FordPass App
Side view of the Ford Fiesta
Woman holding mobile with FordPass app

SŁUŻYMY POMOCĄ

Przejdź na stronę pomocy technicznej FordPass ConnectFordPass Connect is available on selected vehicles i często zadawanych pytań (FAQ), aby poznać przydatne wskazówki dotyczące optymalnego sposobu korzystania z pojazdu. Pomoc możesz uzyskać bezpośrednio poprzez aplikację dzięki funkcji FordPass Guide.

Najlepszym sposobem otrzymania szybkiej odpowiedzi jest skorzystanie z dostępnej funkcji czatu.

FAQs