Two Ford Ranger MS-RT passing each other on the road

KONWERSJE POJAZDÓW FORD RANGER

 

Dzięki wyjątkowej ładowności 1 tonyTooltip, najlepiej sprzedający się w Europie pick-upTooltip nadaje się do zabudowy we wszystkich wersjach: podwozia, kabiny pojedynczej, przedłużonej oraz podwójnej. Dostępnych jest wiele konwersji Rangera, w tym modele z kompleksowymi rozwiązaniami w kontenerze, solidne skrzynie ładunkowe, podnośniki koszowe, a także specjalistyczne pojazdy ratownicze. Ford Ranger to idealna platforma dla dokonywania konwersji pick-upów na potrzeby wielu różnorodnych branż.

BUDOWNICTWO I USŁUGI SERWISOWE


WYWROTKI

Dzięki wywrotkom, idealnym dla firm budowlanych, dostarczanie ciężkich ładunków dokładnie tam, gdzie są potrzebne, okaże się naprawdę lekką pracą.

DŹWIGI I PODNOŚNIKI

Żurawie samochodowe, podnośniki koszowe i inne wysoko wyspecjalizowane zabudowy spełnią najbardziej wyrafinowane potrzeby.

SKRZYNIE OTWARTE

Solidne skrzynie otwarte wykorzystujące podwozie z pojedynczą lub podwójną kabiną posiadają otwierane burty boczne i tylną, co ułatwia załadunek i rozładunek.

POJAZDY WARSZTATOWE

Spersonalizowane, lekkie rozwiązania do przechowywania w kontenerze montowanym na podwoziu: półki, szafki, szuflady i miejsce na różnorodny sprzęt.

WYPOCZYNEK I SPORT


PERSONALIZACJA I SPORT

Stylizacja wnętrza oraz nadwozia łącząca wytrzymałość pojazdów dostawczych ze stylizacją inspirowaną sportami motorowymi.

POJAZDY INTERWENCYJNE


POLICJA

Szeroka gama opcji adaptacyjnych z myślą o indywidualnych i zróżnicowanych potrzebach pojazdów policyjnych.

POŻARNICTWO I RATOWNICTWO

Zabudowy pojazdów dostosowane do wymagań służb pożarniczych i ratowniczych.

WOJSKO / SŁUŻBY MUNDUROWE

Konwersje ciężkich pojazdów patrolowych, a także transportery.

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji