Home > Osobowe > TOURNEO CONNECT > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

W firmie Ford cenimy praktyczność i innowacyjność. Dlatego projektując Forda Tourneo Connect, wyposażyliśmy go w wiele niezwykłych rozwiązań technologicznych. Zapewniają one rozrywkę, łączność ze światem, bezpieczeństwo lub po prostu sprawiają, że podróżowanie jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

Ford SYNC 2

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8'' ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Elastyczny układ foteli

Elastyczny układ foteli wraz z systemem Ford Fold Flat zapewnia łatwą konfigurację wnętrza w celu przewozu pasażerów, bagażu oraz przedmiotów długich lub nieporęcznych.

W 5-miejscowej wersji Tourneo Connect drugi rząd foteli jest podzielony w proporcji 60/40. Przy złożonych oparciach całe siedzenie można przesunąć do przodu, aby zyskać sporą ilość przestrzeni na ładunek. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca do przewozu ciężkich, nieporęcznych przedmiotów, możesz w prosty i szybki sposób całkowicie wymontować fotele.

W 7-miejscowym Grand Tourneo Connect dostępny jest system Fold Flat zapewniający jeszcze większą elastyczność. Dzięki niemu drugi rząd foteli, dzielony w proporcji 60/40, można złożyć i przesunąć do przodu, do wnęki na nogi, aby zyskać całkowicie płaską przestrzeń ładunkową. Trzeci rząd siedzeń dzielonych w proporcji 50/50 może również zostać złożony na płasko. (Standardowo wersja Grand Tourneo Connect jest 5-miejscowa, dwa indwydulane fotele w 3-cim rzędzie są opcjonalne.

Tourneo Connect open centre console

Konsola środkowa ze schowkiem, gniazdem 12 V i USB

Otwarta konsola środkowa zawierająca gniazdo 12 V, złącze USB z funkcją ładowania, 2 uchwyty na napoje i schowek mieszczący teczkę formatu A4.

 

Top