JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > TOURNEO CONNECT > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Wnętrze całkowicie Forda Tourneo Connect jest jeszcze bardziej funkcjonalne. Drugi rząd siedzeń dzielonych w proporcji 60:40 można złożyć, zwiększając przestrzeń, a dodatkowe schowki w kabinie pozwalają na utrzymanie porządku. Bez względu na to, czy przewozisz siedmiu pasażerów, rower czy cokolwiek innego – Tourneo Connect pomieści wszystko, czego potrzebujesz.

Funkcjonalny układ foteli

Funkcjonalny układ foteli

Funkcjonalny układ foteli wraz z systemem Ford Fold Flat zapewnia łatwą konfigurację wnętrza, co pozwala na wygodne i bezpieczne przewożenie pasażerów, bagażu oraz przedmiotów długich lub nieporęcznych.

W 5-miejscowej wersji Tourneo Connect drugi rząd foteli jest podzielony w proporcji 60/40. Przy złożonych oparciach całe siedzenie można przesunąć do przodu i postawić pionowo zaraz za przednimi fotelami, aby zyskać sporą ilość przestrzeni na ładunek. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca do przewozu ciężkich, nieporęcznych przedmiotów, możesz w prosty i szybki sposób całkowicie wymontować fotele.

W 7-miejscowym Grand Tourneo Connect dostępny jest system Fold Flat zapewniający jeszcze większą elastyczność. Dzięki niemu drugi rząd foteli, dzielony w proporcji 60/40, można złożyć i przesunąć do przodu, do wnęki na nogi drugie rzędu a trzeci rząd siedzeń dzielonych w proporcji 50/50 może również zostać złożony na płasko. Złożony drugi i trzeci rząd na płasko tworzą płaską podłogę.

(standardowo wersja Grand Tourneo Connect jest 5-miejscowa, dwa indywidulane fotele w 3. rzędzie są opcjonalne).

Miejsce na wszystko

Uchwyt na kubki. Schowek na laptopa. Przestrzeń na dokumenty w formacie A4 lub mniejsze przedmioty. W Fordzie Tourneo Connect wszystko ma swoje miejsce.

Miejsce na wszystko
Ford Tourneo Connect twin sliding doors

Łatwiejszy dostęp do drugiego rzędu foteli

Ford Tourneo Connect został wyposażony w obustronne drzwi przesuwane boczne, które zapewniają łatwy dostęp do drugiego rzędu siedzeń. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi korzystanie z pojazdu nawet w bardzo ciasnych miejscach parkingowych.

Top