JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > TOURNEO CONNECT > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Z myślą o komforcie i praktyczności

Ford Tourneo Connect od lat buduje swoją pozycję na rynku. W tym czasie stał się symbolem doskonałego połączenia komfortu i praktyczności, który sprawdzi się podczas każdej podróży.
W nowym modelu wykorzystano materiały wykończeniowe najwyższej jakości i wytrzymałości. Z kolei wśród zaawansowanych technologii, znajdziesz najnowszy system Ford SYNC 3 oraz bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych.

SYNC 3 – zaawansowany system obsługi głosowej

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Możesz także skorzystać z 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3 współpracuje również z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym. Co więcej, mając zainstalowaną na telefonie aplikację FordPass, możesz z niej wysyłać cele podróży bezpośrednio do systemu nawigacji SYNC 3.

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów

We wnętrzu Forda Tourneo Connect znajdziesz schowek, który nie tylko pomieści nawet największe smartfonyTooltip, ale również dzięki bezprzewodowo naładuje baterię (dostępne dla kompatybilnych telefonów).

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów
FordPass Connect modem close up

Zyskaj dostęp do inteligentnych funkcji

Aplikacja FordPass płynnie łączy Cię z Twoim nowym Fordem Tourneo Connect przez FordPass, dostarczając Ci szereg praktycznych i innowacyjnych funkcji. To dzięki niej gdziekolwiek jesteś możesz mieć dostęp do swojego pojazdu, śledzić jego lokalizację czy kontrolować stan techniczny. Teraz wystarczy telefon, żeby zza biurka odblokować lub zablokować drzwi, nagrzać wnętrze, sprawdzić poziom oleju, paliwa, ciśnienia w oponach, stan żarówek czy przebieg. Technologia FordPass oferuje również funkcję Live Traffic, która w czasie rzeczywistym dostarcza aktualne informacje o natężeniu ruchu drogowego bezpośrednio do Twojego systemu nawigacji SYNC 3, pomagając Ci uniknąć opóźnieńTooltip.

Konsola środkowa ze schowkiem, gniazdem 12 V i USB

Stacja dokująca z gniazdem USB to miejsce na Twoją nawigację, telefon i odtwarzacz MP3.

Konsola środkowa ze schowkiem, gniazdem 12 V i USB
Bezkluczykowy system Ford KeyFree

Bezkluczykowy system otwierania drzwi i uruchamiania silnika

Bezkluczykowy system Ford KeyFree pozwala otwierać i zamykać drzwi samochodu bez wyciągania kluczyka z kieszeni czy torebki. Rozwiązanie to znakomicie sprawdza się, gdy mamy zajęte ręce (np. zakupami). Po zajęciu miejsca za kierownicą, aby uruchomić silnik wystarczy tylko nacisnąć na sprzęgło/hamulec i wcisnąć przycisk rozrusznika.

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Walka z lodem, śniegiem czy parą na przedniej szybie to już przeszłość. Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze oczyszczą ją za Ciebie. Dzięki temu szybko ruszysz w drogę nawet w mroźny poranek.

Podgrzewana przednia szyba Quickclear
Ford Tourneo Connect flexible seating diagram

Funkcjonalne siedzenia

Bez względu na długość podróży wygodne fotele zapewniają komfortowe warunki nawet dla siedmiu pasażerów. Co więcej, siedzenia można złożyć i przesunąć do przodu, by zyskać więcej przestrzeni ładunkowej.

Ford Tourneo Connect Electronic Automatic Temperature Control detail

Wybierz temperaturę, w jakiej dobrze się czujesz

Sterowana elektronicznie klimatyzacja (EATC) pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu i utrzymywanie jej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom układu klimatyzacji.

Panoramiczny dach - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze

Sterowana elektrycznie roleta dachowa odsłoni szklany dach, wpuszczając do środka naturalne światło, co doskonale doświetli wnętrze oraz nada mu wrażenie przestronności. Z kolei powłoka przeciwsłoneczna, która odbija promieniowanie słoneczne, ograniczy nagrzewanie się wnętrza i uchroni pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Ford Tourneo Connect detail of open panoramic roof
Top