Home > Osobowe > NOWY FOCUS ST > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Moc w połączeniu z wyrafinowaniem

Nowy Ford Focus ST został zaprojektowany jako komfortowy samochód dający mnóstwo radości i satysfakcji w prowadzeniu. Uwagę zwraca wysokiej klasy wnętrze, które łączy walory praktyczne oraz typowo sportowy charakter.

Sportowego klimatu dodają: sportowa kierownica i fotele Recaro, wysokiej jakości tapicerka,  materiały wykończeniowe oraz aluminiowy uchwyt dźwigni zmiany biegów i nakładki na progi z logo „ST”, sportowe pedały z lekkiego stopu; metalizowane akcenty wykończeniowe w kształtach heksagonalnych, a także szare przeszycia foteli, tapicerki drzwi oraz konsoli centralnej. 

Dodatkowo Focus ST jest wyposażony w bogatą paletę systemów i funkcji, które ułatwiają bezpieczne prowadzenie samochodu. 

System Ford SYNC 3 z 8" kolorowym ekranem dotykowym umożliwia kierowcom sterowanie  za pomocą prostych poleceń głosowych funkcjami audio, nawigacją i klimatyzacją oraz podłączonymi smartfonami. Całości dopełnia system audio renomowanej firmy B&O, który pozwala cieszyć się niesłychaną jakością dźwięku.

 

Sportowe fotele RECARO

Fotele RECARO

Inżynierowie Ford Performance starannie dopracowali konfigurację sportowych foteli Recaro, które doskonale podtrzymują ciało i pozwalają kierowcy na zespolenie z samochodem, aby jeszcze pełniej kontrolować każdy aspekt jego zachowania.  

Efektowne logo ST i RECARO umieszczone na oparciach foteli dodatkowo podkreślają sportowy charakter wnętrza.

Klucz do świata internetu

Nowy Focus ST może być teraz wyposażony w wbudowany FordPass ConnectFordPass Connect system, który wraz z aplikacją FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu ułatwiając tym samym podróżowanie:

  • Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu  nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy
  • Samochodowy punkt Wi-FiHotspot Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń
  • W razie wypadku FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu
Modem FordPass Connect w Fordzie Focus ST
Bezprzewodowa ładowarka do urządzeń mobilnych

Bezprzewodowa ładowarka

Umożliwia ładowanie kompatybilnych urządzeń bez użycia przewodu do ładowania.

Top