Home > Osobowe > NOWA KUGA > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Uzytkowanie

Wyrafinowany, nowoczesny design z zewnątrz. Funkcjonalny i elegancki wewnątrz. Nowy Ford Kuga to idealny samochód na codzienne podróże i weekendowe spotkanie z przygodą. Umożliwia holowanie przyczepy do 2100 kgTooltip w przypadku samochodu z silnikiem wysokoprężnym 2,0-litra, lub 1500 kg w przypadku samochodu hybrydowego Plug-in.

All New Ford Kuga interior showing flexible seating

Funkcjonalny układ foteli drugiego rzędu

Wnętrze nowego Forda Kuga cechuje komfort, przestronność i elastyczność. Potrzebujesz więcej miejsca w bagażniku? A może chcesz dać pasażerom z tyłu więcej przestrzeni na nogi? Cały drugi rząd siedzeń można przesunąć do tyłu, uzyskując najlepszą w klasie długość przestrzeni na nogi wynoszącą 1 035 mm lub można go przesunąć do przodu, by powiększyć bagażnik o 67 litrów.

Relingi dachowe

Relingi dachowe o eleganckich, satynowych lub czarnych wykończeniach akcentują imponujący charakter SUV-a, jednocześnie pozwalają na instalację różnych akcesoriów do przewozu bagażu.

All new Ford Kuga close up on roof rails
New Ford Kuga showing close up on tow bar

Imponujące zdolności holownicze

Od małej przyczepy, przez przyczepę kempingową, po jacht. Dzięki imponującej sile uciągu do 2100 kg z nowym Fordem Kuga zabierzesz, co chcesz i gdzie chcesz.

Co więcej, jako opcja dostępy jest elektryczny hak, który z łatwością wsuniesz za tylny zderzak, gdy nie jest już Ci potrzebny – ułatwia to pakowanie i rozpakowywanie bagażnika. Nowy Ford Kuga może zostać również wyposażony w tradycyjny, stały hak holowniczy.

Przestronny i praktyczny

Jedziesz na zakupy, odwozisz dzieci do szkoły? A może wyruszasz na wycieczkę? Z Fordem Kuga wszystko jest możliwe. Dzięki przesuwanym tylnym fotelom i bagażnikowi o pojemności do 1534 litrów wnętrze jest niezwykle przestronne i funkcjonalne, pozwalające dostosować je do Twoich potrzeb.

All New red Ford Kuga viewed from back with open booth to show  loadspace
Top