Home > Osobowe > MUSTANG > Cechy i funkcje > Osiągi i zużycie paliwa

Więcej mocy, więcej wyrafinowania

Nowy Ford Mustang to idealna kompozycja designu, nowoczesnych technologii, osiągów oraz mocy generowanej z maksymalną wydajnością. 5-litrowy silnik V8 czy 2,3-litrowy EcoBoost? Ty decydujesz.

Mustang 5 litre engine

Więcej mocy, więcej wyrafinowania.

Ford Mustang to idealna kompozycja designu, nowoczesnych technologii, osiągów oraz mocy generowanej z maksymalną wydajnością. Pod jego maską kryje się 5-litrowy silnik V8 o mocy 450 KM, który dostarcza niepohamowanej radości z jazdy. A jeśli szukasz ekstremalnych osiągów wybierz Forda Mustanga w wersji MACH 1 z jeszcze mocniejszym silnikiem produkującym 460 KM przy 7250 obr/min i 529 Nm momentu obrotowego. Ale jeśli szukasz ekstremalnych osiągów wybierz Forda Mustang BULLITT z jeszcze mocniejszym silnikiem produkujący 460 KM przy 7250 obr./min i 529 Nm momentu obrotowego. Ty decydujesz.

Aktywny układ wydechowy

Aktywny układ wydechowy Forda Mustang daje tak szerokie możliwości personalizacji, że można dostosować nawet brzmienie układu wydechowego. Zupełnie nowy, aktywny układ wydechowy jest dostępny w wersji GT i umożliwia kierowcy zmianę brzmienia w zależności od wybranego trybu jazdy oraz objętości układu wydechowego za pomocą przycisku.

Active Valve Exhaust
Close-up of New Ford Mustang alloy wheel

Niezawodność hamowania

Wysokowydajny, specjalnie opracowany układ hamulcowy jest wyposażony w 4-tłoczkowe zaciski hamulcowe, tarcze wentylowane, system ABS, układ EBA oraz funkcję Electronic Brake Prefill. Nowe przednie kolumny MacPhersona z podwójnym przegubem kulowym umożliwiły zastosowanie większych i wydajniejszych hamulców.

Top