Home > Osobowe > FOCUS ST > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

Każdy aspekt Forda Focus ST został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i przyjemności z jazdy. Wyposażyliśmy go w rozwiązania, które ułatwią Ci każdą podróż, pozwalając czerpać radość już od pierwszego kilometra.

Lepsza widoczność bez oślepiania innych kierowców

System automatycznego sterowania światłami drogowymi Auto High Beam to inteligentny układ oświetlenia, służący bezcenną pomocą podczas jazdy w nocy. Po wykryciu pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka lub jadących z przodu, system automatycznie zmienia światła drogowe na mijania, aby nikogo nie oślepić. Następnie, gdy droga znów jest pusta, system powraca do świateł długich, zapewniając maksymalną widoczność.

Wszystko masz pod ręką

Trójramienna kierownica wielofunkcyjna jest ergonomiczna i przyjazna kierowcy poprzez swą funkcjonalność. Każdy umieszczony na niej przycisk jest w zasięgu palców, a pozycja kierownicy ułatwia prowadzenie i zwiększa widoczność deski rozdzielczej. Opcjonalnie można również wybrać podgrzewaną kierownicę, która jest niezwykle przyjemnym dodatkiem w zimne dni.

Ford Focus ST showing steering wheel, pedals with red lighting and centre console
Ford Focus ST storage with USBs

Praktyczny schowek na urządzenia mobilne

W konsoli środkowej zlokalizowane jest bezpieczne miejsce na smartfony i inne urządzenia mobilne. Wyłożone jest ono matą antypoślizgową, oraz wyposażone w port USB, który pozwala na podłączenie Twojego telefonu.

Top