Home > Osobowe > EXPLORER > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Użytkowanie

Uniwersalne wnętrze nowego Explorera Plug-in Hybrid zostało zaprojektowane z myślą o wymogach stylu życia pełnego przygód. Siedem pełnowymiarowych siedzeń i duża przestrzeń bagażowa sprawiają, że w środku znajdzie się miejsce dla wszystkich i wszystkiego.

Siedzenia w drugim rzędzie mają regulację odchylenia oparcia oraz przesunięcia do przodu i tyłu. Składają się też do przodu, ułatwiając zajęcie miejsc w trzecim rzędzie. Trzeci rząd siedzeń zapewnia wygodę pasażerom, pozostawiając dużo przestrzeni na bagaż. 

Siedzenia z funkcją elektrycznego podnoszenia w drugim i trzecim rzędzie można złożyć na płasko jednym naciśnięciem przycisku, tworząc przestrzeń o długości 2140 mm i szerokości 1222 mm (w najwęższym miejscu). Maksymalna pojemność przestrzeni bagażowej wynosi 2274 litry. 

Imponująca siła holowania do 2500 kg oraz potężny moment obrotowy (ponad 800 Nm) hybrydowego zespołu napędowego pozwalają holować i przewozić łodzie, przyczepy lub wyposażenie niezależnie od Twojego hobby.

Ford Explorer – widok z góry

Luksusowa przestrzeń

Wszechstronne wnętrze nowego Forda Explorer zostało zaprojektowane tak, aby komfortowo i w luksusowym stylu zmieścić siedem osób. Siedzenia w drugim rzędzie mają regulację odchylenia oparcia oraz przesunięcia do przodu i tyłu. Składają się także do przodu, ułatwiając zajęcie miejsc w trzecim rzędzie. 

Łatwo składane siedzenia z funkcją elektrycznego podnoszenia w drugim i trzecim rzędzie można złożyć na płasko jednym naciśnięciem przycisku, tworząc przestrzeń o długości 2140 mm i szerokości 1222 mm (w najwęższym miejscu). Maksymalna pojemność przestrzeni bagażowej wynosi 2274 litry.

Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz

Nawet jeśli każde z siedmiu siedzeń jest zajęte, w bagażniku nowego Forda Explorer nadal będzie wystarczająco miejsca, aby pomieścić dwa komplety kijów golfowych. Wszystkie tylne siedzenia można złożyć na płasko, co zapewnia różnorodne konfiguracje dostosowania wnętrza do Twoich potrzeb. Po złożeniu tylnych foteli będziesz mieć do dyspozycji przestrzeń o pojemności aż 2274 litrów. Podłoga bagażnika ma regulowaną wysokość, co umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Oznacza to, że możesz zwiększyć wysokość podłogi, aby stworzyć ukryty schowek, lub obniżyć ją w celu zmaksymalizowania przestrzeni bagażnika.

Przestrzeń bagażowa Forda Explorer
Zaparkowany Ford Explorer

Imponująca siła holowania

Ford Explorer zapewnia imponującą  siłę holowania o wartości 2500 kg oraz potężny moment obrotowy hybrydowego zespołu napędowego pozwalające holować i przewozić łodzie, przyczepy lub wyposażenie niezależnie od Twojego hobby. Z łatwością więc zabierzesz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz na odprężający weekend.

Musisz przewieźć jeszcze więcej bagażu?

Jeśli potrzebujesz przewieźć większe, nieporęczne przedmioty wybierz opcjonalne  relingi dachowe lub hak holowniczy z możliwością demontażu.

Relingi dachowe Forda Explorer
Wnętrze Forda Explorer

Gniazda zasilania

Dzięki wejściu USB i gniazdom 12 V nie musisz się martwić, że w Twoim telefonie  wyczerpie się bateria. Z tyłu pojazdu znajduje się nawet gniazdko elektryczne o napięciu 220 V, więc z łatwością możesz używać i ładować swojego laptopa.

Top