Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Tourneo Custom Plug in hybrid

NOWY FORD TOURNEO CUSTOM PLUG-IN HYBRID

Zaprojektowany pod kątem wydajności.
Wykonany z myślą o komforcie.

Nowy Ford Tourneo Custom Plug-in Hybrid (PHEV) został zaprojektowany, aby transport pasażerów był jeszcze wydajniejszy. Inteligentna technologia hybrydowa pozwala ograniczyć poziom emisji spalin do minimum.

Nowy Ford Tourneo Custom Plug-in Hybrid silnik Ecoboost

Największe korzyści obu rozwiązań

Nowy Ford Tourneo Custom Plug-in Hybrid (PHEV) korzysta z dwóch źródeł energii. Zaawansowany elektryczny układ napędowy pozwala na odbywanie krótszych przejazdów w sposób bezemisyjny. Na dłuższych trasach, po wyczerpaniu baterii, uruchamia się wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik EcoBoost, który ładuje baterię i pozwoli Ci dojechać gdziekolwiek zapragniesz. To technologia stworzona, aby zmaksymalizować wydajność bez kompromisu na zasięg, której oczekujesz od Tourneo.

Bezproblemowe ładowanie

Pojazd typu Plug-In Hybrid możesz naładować wszędzie, gdzie tylko jest gniazdko elektryczne. Po pełnym naładowaniu samochodem można przejechać do 56 km, wykorzystując wyłącznie energię elektryczną. To wystarczy, by pokonać większość krótkich tras w mieście bez korzystania z paliwa. W razie braku energii elektrycznej, silnik nie tylko zwiększa zasięg, ale również ładuje akumulator. Tourneo korzysta również z inteligentnej technologii ładowania, w tym hamowania regeneracyjnego, która przesyła energię z powrotem do silnika elektrycznego. Gdy bateria jest wystarczająco naładowana, można przejść całkowicie na układ elektryczny, aby zwiększyć oszczędności i ograniczyć emisię.

Nowy Ford Tourneo Custom Plug-in Hybrid podczas ładowania
Nowy Tourneo Custom Plug-in Hybrid komfortowe wnętrze

Podróżuj pierwszą klasą

Nowy Tourneo Custom Plug-in Hybrid to jeszcze większa wydajność przy zachowaniu przestronności, komfortu i funkcjonalności. Jeśli pasażerowie mają ochotę na rozmowę, fotele można ustawić w układzie konferencyjnym (2-gi rzad tyłem do kierunku jazdy). Najwyższej jakości tkaniny wewnątrz pojazdu zapewniają wyjątkowy komfort bez względu na to, gdzie siedzisz. Z kolei niezwykła dbałość o szczegóły przekłada się na niepowtarzalne wrażenia podczas każdej podróży.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top