Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Mondeo Hybrid

NOWY FORD MONDEO HYBRID

PREMIERA W 2019 ROKU

Innowacyjna technologia hybrydowa zapewniająca niską emisję CO2, inteligentnie, elegancko zaprojektowane wnętrze i bezkompromisowa przestrzeń bagażnika.

Nowy Ford Mondeo Hybrid kombi to wzór idealnego połączenia wydajności, wszechstronności i elegancji.

Emblemat Ford Mondeo Hybrid

Oszczędny i ekologiczny

Przy odpowiednim poziomie naładowania akumulatora Ford Mondeo Hybrid kombi może pokonywać krótkie trasy wyłącznie na silniku elektrycznym i przy zerowej emisji szkodliwych substancji. Jeśli akumulator jest rozładowany lub kierowca potrzebuje więcej mocy, do akcji wkracza dynamiczna jednostka benzynowa o pojemności 2,0 l. Napęd elektryczny wspomaga silnik benzynowy w celu zmaksymalizowania wydajności i zminimalizowania spalania. Oznacza to oszczędności przez cały okres eksploatacji pojazdu.

Technologia hybrydowa

Ford Mondeo Hybrid kombi zapewnia niskie zużycie paliwa dzięki funkcji płynnego przełączania pomiędzy napędem elektrycznym i spalinowym. Napęd Forda Mondeo Hybrid kombi, który korzysta z najnowocześniejszych akumulatorów litowo-jonowych, działa w momencie ruszania pojazdu w trybie elektrycznym. Podczas przyspieszania lub wyprzedzania włącza się dodatkowo silnik spalinowy, zapewniający niezbędną moc w zależności od potrzeb. Aby zwiększyć zasięg, inteligentny układ ładowania akumulatora (Regenerative Braking) odzyskuje ponad 90% kinetycznej energii hamowania i wykorzystuje ją do ładowania akumulatorów.

Panel deski rozdzielczej Ford Mondeo Hybrid
Przycisk uruchamiania START/STOP Ford Mondeo Hybrid

Cichy rozruch

Przycisk rozrusznika Start-Stop pozwala natychmiastowo i bezgłośnie ożywić samochód a jednostka elektryczna umożliwia ciche ruszenie z miejsca. 

Praktyczny i wydajny

Przestrzeń bagażnika w większości pojazdów hybrydowych jest ograniczona z powodu dużych akumulatorów. Dzięki inteligentnej inżynierii i designowi Ford Mondeo Hybrid kombi jest pod tym względem wyjątkowy. Oferuje przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz. Pojemność samego bagażnika wynosi ponad 403 litry. Jego płaskie dno umożliwia bezproblemowy załadunek i rozładunek. Przestrzeń została zaprojektowana i wykorzystana w taki sposób, by zaoferować zarówno wszechstronny jak i wydajny samochód hybrydowy.

Pojemna przestrzeń bagażowa Ford Mondeo Hybrid
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top