CAŁKOWICIE NOWY FORD TOURNEO CONNECT

Całkowicie nowy Tourneo Connect to wielozadaniowy pojazd zaprojektowany tak, aby był równie wszechstronny, jak Ty. Wystarczająco duży, by udźwignąć twoje obowiązki. Wystarczająco zwinny, by pokonywać miejskie zakręty. Wystarczająco elastyczny dla Twojej rodziny. Wystarczająco wygodny, by uszczęśliwić wszystkich.

Zupełnie nowy Tourneo Connect ma dynamiczną stylistykę, wysokiej jakości wnętrze oraz oferuje legendarne wrażenia z jazdy jakich oczekujesz od samochodów Ford. Do wyboru są dynamiczne i ekonomiczne silniki benzynowe EcoBoost i wysokoprężne EcoBlue. Osoby, które szukają wrażeń poza drogami mogą również wybrać napęd na wszystkie koła.

Zarówno 5-osobowe, jak i 7-osobowe wersje są dostępne z długim lub krótkim rozstawem osi i wyjątkowo przemyślanym wnętrzem. Dzięki temu możesz jeździć do szkoły, dostarczać przesyłki, bawić się w weekendy i powtarzać operacje w dowolnej kolejności. Natomiast dzięki wersjom Active, Sport, Titanium i Trend, Tourneo Connect czuje się jak ryba w wodzie, gdziekolwiek go zabierzesz.