FORD TRANSIT KOMBI

Rabat do 41 000 PLN2

New Ford Transit

SPECJALNA OFERTA DLA TRANSPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  • Bezpieczny przewóz osoby na wózku inwalidzkim. Miejsce na wózek inwalidzki z punktami mocowania, trzypunktowe pasy do mocowania wózka, naklejka identyfikująca i nalepka homologacyjna. Miejsce na wózek po wyjęciu kanapy trzeciego rzędu. Możliwość zastosowania jednej z trzech opcji: najazdów dla wózka, rampy najazdowej lub windy. Wersje wykonania z miejscem nawet dla trzech wózków inwalidzkich. 
  • Przykładowe opcje: Wymiana tylnej kanapy na trzy indywidualne fotele – w takiej konfiguracji poza samym wózkiem pozostaje 8 miejsc siedzących. Wyłożenie podłogi wykładziną gumową.
  • Wysokość wnętrza: 1800

2Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Transit Kombi Trend 350 L3 2.0 New EcoBlue 170 KM M6. Prezentowana korzyść finansowa dot. pojazdu bazowego i nie uwzględnia rabatu na zabudowie. Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją.