Home > Dostawcze > TRANSIT > Features > Użyteczność i koszty

Wykorzystaj możliwości swojego vana

Nowy Ford Transit Van jest wyposażony w szereg inteligentnych rozwiązań, które pozwalają pracować łatwiej, sprawniej i wydajniej. Przestrzeń ładunkowa dostarcza aż 15,1 m3 pojemności, a dzięki bocznym elektrycznym drzwiom i tylnym dziwom z kątem otwarcia 270 stopni dostęp do niej jest prosty i niesamowicie wygodny.

Większe możliwości transportowe

Większe możliwości transportowe – 5 ton DMC

Nowa wersja Forda Transit Van o całkowitej masie pojazdu 5 ton pozwala na bezpieczny transport ładunku o masie 2457 kg – to sprawia, że jest to idealny pojazd do konwersji wymagającej wyższej nośności. Dodatkowo wersja Van oferuje jeszcze większe możliwości adaptacyjne. Dzięki temu Ford Transit Van stał się jeszcze bardziej wszechstronny i użytecznyTooltip.

Łatwo dostępna, udoskonalona przestrzeń ładunkowa

Ford Transit oferuje znakomite wymiary przestrzeni ładunkowej. Pojemność 15,1 m3, długość ponad 3 metry i ładowność do 2,4 tony w wersji z 5-tonową masą całkowitą - wszystko to sprawia, że możesz zabrać ze sobą praktycznie każdy ładunek. Z kolei szeroko otwierane drzwi boczne, komfortowa wysokość załadunku oraz nisko zawieszony próg tylnych drzwi ułatwia zarówno załadunek, jak i rozładunek.

Ford Transit Van lampa LED z tyłu pojazdu

Lepsza widoczności z tyłu pojazdu

Na wysokości dachu z tyłu pojazdu znajduje się lampa LED. Dzięki niej można pracować o każdej porze dnia i nocy. Oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone za pomocą inteligentnego systemu, jeśli akumulator będzie bliski rozładowania, co pozwoli Ci na bezpieczny powrót do domu po ciężkim dniu pracy.

Elektryczne boczne drzwi otwierane z pilota

Dzięki temu pomysłowemu systemowi możesz sprawniej załadować towar. Wystarczy, że pociągniesz za klamkę lub naciśniesz przycisk na pilocie zdalnego sterowania, a drzwi automatycznie się otworzą lub zamkną. Ponadto możesz sterować bocznymi drzwiami  za pomocą przycisku na desce rozdzielczej.

Ford Transit Van widok na boczne drzwi
Hak holowniczy

Hak holowniczy

Jeżeli korzystasz z przyczep, Ford Transit może zostać wyposażony w opcjonalny, fabrycznie zamontowany hak. W przypadku gdy potrzebujesz hak do zakupionego wcześniej pojazdu, możesz go w prosty sposób zamówić i zlecić profesjonalny montaż u swojego Dealera Forda. Bez względu na to, z której opcji skorzystasz, w Twoim Fordzie Transit aktywowany zostanie asystent stabilizacji toru jazdy przyczepy.

Lepiej oświetlona przestrzeń ładunkowa

Lampy oświetlające przestrzeń ładunkową są montowane w standardzie. Dostępna jest również opcja ultrajasnego oświetlenia LED.

Ford Transit Van lampy oświetlające przestrzeń ładunkową
Ford Transit Van otwarte tylne drzwi

Blokada otwarcia drzwi pod kątem 270 stopni

Aby jeszcze bardziej ułatwić załadunek i rozładunek, tylne drzwi można otworzyć i zablokować pod kątem 270 stopni. Odblaskowe elementy na wewnętrznych krawędziach drzwi stanowią dobrze widoczne ostrzeżenie dla innych użytkowników drogi. Teraz nawet zamknięcie drzwi jest łatwiejsze dzięki udoskonalonym wylotom powietrza, które redukują ciśnienie w przestrzeni ładunkowej.

Bezpieczne punkty mocowania ładunku

Punkty do mocowania przewożonych przedmiotów zwykle znajdują się na podłodze i dostęp do nich może być utrudniony. Dlatego w Fordzie Transit Van zostały one umieszczone tuż nad nią, na bocznych ścianach przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu załadunek odbywa się bez przeszkód i łatwiej można zadbać o czystość. Dodatkowe punkty mocowania znajdują się na wysokości linii okien. Są wbudowane w konstrukcję pojazdu, a każdy z nich może utrzymać aż 30 kg ładunku.

Ford Transit Van punkty do mocowania przewożonych przedmiotów
Ford Transit Van gniazdo 240V

Gniazdka i porty: wszystko w zasięgu ręki

W nowym Fordzie Transit Custom znajduje się bezpieczne miejsce, w którym bez problemu mogą podróżować Twoje urządzenia mobilne. Zostało ono wyposażone w gniazdo 12 V, AUX i port USB – znajdziesz je również w przestrzeni obok dźwigni zmiany biegów. Co więcej, do dyspozycji jest nawet gniazdo 240V 150 W.

Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej

Szeroki i wytrzymały stopień jest zintegrowany z tylnym zderzakiem. Ułatwia to wejście do przedziału ładunkowego i ręczny załadunek.

Ford Transit Van szeroki i wytrzymały stopień
Ford Transit Van schowki w kabinie

Praktycznie rozmieszczone schowki

W nowym Fordzie Transit Van znajdziesz zamykany schowek w desce rozdzielczej, który pomieści teczki o formacie A4, bezpieczne miejsce na telefon komórkowy, a także skrzynię pod fotelem mieszczącą laptopa i inne większe przedmioty. Nawet drzwi zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni: posiadają duże kieszenie, które bez trudu pomieszczą dokumenty formatu A4 i 2-litrową butelkę z napojem.

Gwarancja na korozję perforacyjną nadwozia

Nowy Ford Transit Van objęty jest 12-letnią gwarancją na korozję perforacyjną nadwozia.

Ford Transit Van
Top