Home > Dostawcze > TRANSIT > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

Starannie wykonane wnętrze doskonale łączy w sobie trwałość i praktyczność. Kabina jest wyposażona w szereg dogodnie rozmieszczonych schowków i nowoczesnych technologii takich jak Ford SYNC z obsługą głosową. Wszystko to pozwala zamienić Forda Transit w wygodne, mobilne biuro.

Zawsze w kontakcie

Sprawowanie kontroli nad firmą nigdy nie było prostsze – dzięki zintegrowanej łączności mobilnej. Kabina została zaprojektowana tak, aby wszystko było w zasięgu ręki. Znajdziesz tu jedno lub dwa gniazda 12 V oraz USB, uchwyty na napoje, miejsce na laptop lub dokumenty w formacie A4 oraz opcjonalną szufladę pod siedzeniem.

Podgrzewane siedziska

Wyjątkowa wygoda dzięki regulowanym, podgrzewanym siedzeniom

Ciesz się komfortem niezależnie od warunków zewnętrznych. Podgrzewane siedziska przednich foteli utrzymują ciepło w zimne dni.

Dobrze zabezpieczona przestrzeń ładunkowa, którą łatwo jest utrzymać w czystości

Łatwa w czyszczeniu wykładzina podłogi przestrzeni ładunkowej jest nie tylko wytrzymała, ale też redukuje hałas podczas jazdy oraz ułatwia zachowanie idealnego stanu przestrzeni ładunkowej – dzięki krawędziom o wysokości 100 mm można ją bez problemu umyć wodą, odkurzyć czy po prostu zamieść.

Regulowana kolumna kierownicy

Regulowana kolumna kierownicy

Nowa zaawansowana 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów, w której tradycyjną dźwignię zastąpiono obrotowym przełącznikiem zmiany biegów.

Połączenie rozrywki i funkcjonalności

Cechą wspólną wszystkich wersji nowego Forda Transit jest połączenie technologii, które dostarczają rozrywki, z rozwiązaniami ułatwiającymi poruszanie się po drogach i zwiększającymi bezpieczeństwo. Wśród wyposażenia opcjonalnego znajduje się zarówno zaawansowany system audio z radiem cyfrowym (DAB), odtwarzacz CD, port USB, znakomite głośniki, wielofunkcyjny wyświetlacz, jak i nawigacja z mapami całej Europy czy Ford SYNC z zaawansowanym systemem sterowania głosem.

Technologii, które dostarczają rozrywki

Mały promień skrętu

Promień skrętu pojazdu Transit Van L2 wynosi tylko 11,9 m (w przypadku kabiny z podwoziem L1 – 11,4 m). Dłuższe modele również charakteryzują się większymi możliwościami manewrowymi, zwłaszcza że zastosowano w nich najnowocześniejsze wspomaganie kierownicy.

Mały promień skrętu
Ford SelectShift

8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z obrotowym przełącznikiem zmiany biegów

Nowa zaawansowana 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów, w której tradycyjną dźwignię zastąpiono obrotowym przełącznikiem zmiany biegów. Nowa skrzynia zapewnia doskonałe osiągi, lepsze przyspieszenie oraz płynniejszą zmianę biegów.

Asystent podmuchów bocznych

System pomaga kierowcy utrzymać tor jazdy pojazdu podczas silnych bocznych podmuchów wiatru. Rozwiązanie to podwyższa zarówno poziom komfortu jak i bepieczeństwa.

Asysten podmuchów bocznych
Otwieraj i zamykaj okna samochodu jednym przyciskiem

Otwieraj i zamykaj okna samochodu jednym przyciskiem

Wszystkie okna otworzysz lub zamkniesz naciskając jeden przycisk.

Top