Home > Dostawcze > TRANSIT > Features > Komfort jazdy

Pracuj w komfortowych warunkach

Kabina nowego Forda Transit Van dostarcza wielu praktycznych rozwiązań, oferując jednocześnie wyjątkowy komfort pracy i niesamowitą wytrzymałość. Przemyślane rozmieszczenie schowków sprawia, że wszystko czego potrzebujesz podczas pracy, masz zawsze pod ręką, a materiały o podwyższonej trwałości pozwalają utrzymać pojazd w doskonałym stanie. Ford Transit Van dostępny jest również z szeregiem inteligentnych technologii takich jak zintegrowany FordPass Connect.

Aplikacją FordPass na telefonie

Klucz do świata sieci

Nowy Ford Transit po raz pierwszy dostępny jest z FordPass Connect*. System oferuje między innymi dostęp do WiFi 4GHotspot Wi-Fi  dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchuLive Traffic free access drogowym przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. A po połączeniu z aplikacją FordPass na Twoim telefonie można sprawdzić, czy drzwi samochodu są zamknięte, a także zdalnie je zamknąć lub otworzyć. Możesz nawet zlokalizować swojego vana na mapie, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz miejsce, w którym został zaparkowany.

SYNC 3. Prosta obsługa bez użycia rąk

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8'' ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Z kolei funkcja Applink umożliwia dostęp do niektórych aplikacji na Twoim smartfonie a Live Traffic pozwala uniknąć korków. Co więcej, mówiąc tylko "Jestem głodny", wywołasz listę lokalnych restauracji lub przejdziesz do przewodnika Michelina, który pomoże Ci wybrać i zarezerwować stolik.

Ford Transit Van 8'' ekran dotykowy SYNC 3
Ford Transit Van elektryczne lusterka

Lusterka boczne, które chronią same siebie

Elektryczne lusterka automatycznie składają się po zamknięciu samochodu, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu. Można je również złożyć, naciskając przycisk.

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu

Ta praktyczna technologia sprawia, że zatankowanie niewłaściwego paliwa jest praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Po prostu inna końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu paliwa. A ponieważ jest systemem bezkorkowym, nie ma potrzeby brudzenia sobie rąk podczas tankowania.

Ford Transit Van z Easy Fuel
Ford Transit Van fotele kierowcy i pasażera z przodu wyposażone w funkcję podgrzewania

Podgrzewane fotele

Fotele kierowcy i pasażera z przodu wyposażone są w funkcję podgrzewania - idealne rozwiązanie podczas mroźnych dni.

Top