FORD TRANSIT PODWOZIA

Rabat do 40 000 PLN2

New Ford Transit Chassis

SPECJALNA OFERTA DLA TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

  • Uniwersalna zabudowa do transportu towarów o wymiarach i wykończeniu indywidualnie dostosowanym do konkretnych potrzeb o pojemności do 10 europalet.
  • Wymiary wewnętrzne zabudowy szerokość 2200, wysokość 2000-2300 z opcją regulacji, długość do 5110.
  • Rama, burty i stelaż plandeki wykonane z aluminium. Ożebrowanie z desek drewnianych impregnowanych lub aluminiowych. Wypinane słupki środkowe, zapięcie celne plandeki. Podłoga sklejkowa wodoodporna, uchwyty mocowania ładunku w obrzeżu zabudowy, stopień wejściowy. Kabina sypialna górna lub tylna z ogrzewaniem postojowym i wyposażeniem według wyboru klienta. Skrzynka na narzędzia, listwy przeciwnajazdowe.
  • Przykładowe opcje: regulacja wysokości, poduszki pneumatyczne, system przesuwny, winda, wzmocniona podłoga, zbrojenie plandeki, zbiornik na wodę.

2Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Transit Podwozie z pojedynczą kabiną Trend 350 L5 2.0 New EcoBlue 160 KM HDT6 M6 FWD. Prezentowana korzyść finansowa dot. pojazdu bazowego i nie uwzględnia rabatu na zabudowie. Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją.